این برنامه بر آموزش فارغ التحصیلان آماده شده برای حل مسائل مربوط به تحقیق در حوزه علوم رایانه مربوط به تولید و پردازش اطلاعات بصری (گرافیک کامپیوتری، تجزیه و تحلیل تصویر، چشم انداز ماشین) و / یا توسعه بازی های رایانه ای است.

ابزار اصلی آموزش و پرورش مستقل تحقیق، انتشار و ارائه نتایج تحقیق، و همچنین انتقال آنها در صنعت از طریق کارآموزی دانشجویی است. فعالیت خلاقانه در برنامه بر توسعه یا بهبود روشهای موجود ریاضی، الگوریتم ها و فن آوری های مربوط به پردازش کامپیوتری اطلاعات بصری و بازی های کامپیوتری تمرکز دارد. این برنامه نشان دهنده رشد تقاضا برای فن آوری های پیشرفته و بر اساس تخصص استثنایی از mff انگلستان و UTIA ASCR در این مناطق پژوهش. فارغ التحصیلان می توانند در دانشگاه، موسسات تحقیقاتی عمومی و شرکت های خصوصی استخدام شوند.


این برنامه شامل تخصص نیست


شرح معیارهای تأیید و ارزیابی

پذیرش برای مطالعات

پذیرش برای مطالعات به متقاضیان داده می شود که:

 • فرم درخواست کامل را همراه با تمام پیوست های اجباری قبل از مهلت مجاز ارسال کرد
 • آنها امتحان ورودی امتحان را دریافت کردند و یا با موفقیت معاینه ورودی را امتحان کردند
 • آنها با موفقیت معاینه زبان را امتحان کردند یا آن را از دست دادند.

دعوت به آزمون ورودی موضوع

دعوت به امتحان ورودی به متقاضیان ارسال می شود که:

 • یک درخواست کامل همراه با پیوست های اجباری 2،3 و 4 قبل از مهلت ارسال،
 • پرداخت هزینه درخواست
 • تأیید بازپرداخت امتحان ورودی را قبل از اواسط مه 2019 کسب نکرده است. دعوت به آزمون ورودی از طریق سیستم اطلاعات الکترونیکی دانشگاه ارائه شده است. در اواسط ماه مه، تمام متقاضیان بدون اخطار دریافت دعوی برای پذیرش آزمون ورودی از دانشکده ریاضی و فیزیک. اگر فدراسیون فسخ را تصویب کند، دعوتنامه متوقف می شود.

امتحان ورودی

آزمون ورودی متشکل از دو بخش، موضوع و زبان اول است. بخش موضوعی آزمون ورودی، شکل بحث در مورد برنامه تحصیلی انتخاب شده است. این کمیته به متقاضی سه سوال مربوط به برنامه تحصیلی انتخاب شده را می دهد. این کمیته صحت جواب، دانش زمینه و آمادگی کلی برای مطالعات دکترا را ارزیابی می کند. هر پاسخ در مقیاس پاس / شکست باینری ارزیابی می شود. متقاضی باید سه نمره گذر را بدست آورد. اگر متقاضی یکی از مباحث پایان نامه ارائه شده توسط هیئت علمی را انتخاب کرده و تأیید یک سرپرست آینده را به دست آورد یا اگر کمیته حاوی حاشیه نویسی موضوع خود متقاضی باشد، متقاضی با موفقیت تنها با دو نمره گذر از سه سوالات

آزمون ورودی زبان شامل یک آزمون نوشته شده حاوی 100 سوال (تکمیل شکاف در متن است، یعنی انتخاب کلمه صحیح برای هر شکاف). امتحان نشان می دهد که متقاضی دارای مدرک مناسب زبان انگلیسی است، یعنی حداقل در سطح B2 از چارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان (CEFR). این یک معادل از 50 پاسخ صحیح است


شرایط پذیرش

پذیرش در تحصیلات تکمیلی مستلزم موفقیت آمیز بودن برنامه تحصیلی است.

روش تأیید:


قوانین مربوط به معافیت از آزمون ورودی

شرایط لغو امتحان ورودی موضوع

آزمون ورودی موضوع ممکن است برای متقاضیانی که یکی از مباحث پایان نامه ارائه شده توسط هیئت علمی را انتخاب کرده اند و از یک سرپرست آینده دریافت کرده اند و برای آنها حداقل یکی از شرایط زیر اعمال می شود:

 1. کار آنها در رقابت SVOČ در علوم رایانه، ریاضیات و یا آموزش ریاضیات (برای برنامه های تحصیلی در زمینه علوم کامپیوتر و ریاضیات) شناخته شده است.
 2. کار آنها در کنفرانس دانشجویان چک و اسکی در فیزیک (برای برنامه های تحصیلی در زمینه فیزیک) شناخته شده است.
 3. کار علمی اصلی خود را بر روی یک موضوع مرتبط منتشر شده است، یا پذیرفته شده برای انتشار، در یک رسانه بررسی شده نشان داده شده توسط MathSciNet، SCOPUS یا ISI وب پایگاه های دانش؛
 4. آنها در سال تحصیلی 2018/2019 برنامه تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته فیزیک، علوم رایانه و یا ریاضیات را به پایان رسانده اند و درجه آنها در هر بخش از امتحان نهایی دولت عالی و یا بسیار خوب است (برای برنامه های تحصیلی در زمینه فیزیک، علوم کامپیوتری و ریاضیات)؛
 5. آنها حداقل 120 واحد در برنامه تحصیل در رشته فیزیک، علوم رایانه و یا ریاضیات در سال های تحصیلی 2018/19 و 2019/20 کسب کرده اند و درجه متوسط تحصیلی آنها (بر اساس کد مطالعه و آزمون، هنر 8، پاراگراف 13) حداکثر 1.5 است که در آن 1 = عالی، 2 = بسیار خوب و 3 = رضایت بخش (برای برنامه های تحصیلی در زمینه فیزیک، علوم رایانه و ریاضیات)؛
 6. آنها نتایج قابل توجه دیگری را نشان داده اند که توانایی خود را برای مطالعات دکترا نشان می دهند.

ضروری است که برای خلع سلاح درخواست شود و ثابت شود که متقاضی از بعضی از شرایط فوق با برخی از امتیازات 1،2،3،5 و 6 و حداکثر تا تاریخ 20 ژوئن در مورد نقطه 4

شرایط برای لغو امتحان زبان

معاینه زبان در صورتی که متقاضی حداقل یکی از شرایط لغو شرایط زیر را رعایت کند، لغو خواهد شد:

A. متقاضی حداقل دو سال تحصیل قبلی خود را در سطح دبیرستان یا دانشگاهی با انگلیسی به عنوان تنها زبان آموزش در یکی از کشورهای زیر انجام داد: استرالیا، کانادا، هند، ایرلند، مالت، نیوزیلند، آفریقای جنوبی ، انگلستان یا ایالات متحده آمریکا.

ب. متقاضی نیازی به آزمون زبان انگلیسی نداشته باشد اگر او قبلا یکی از امتحانات زیر را گذرانده باشد (در بعضی موارد ما امتحان را تنها با حداقل نمره یا سطح پذیرش می کنیم):

 • بررسی زبان زبان عمومی به زبان انگلیسی در جمهوری چک
 • بررسی در زبان انگلیسی در دانشگاه چارلز، دانشکده ریاضی و فیزیک
 • TOEFL (کاغذ) - 550 امتیاز
 • TOEFL (کامپیوتر) - 213 امتیاز
 • TOEFL (اینترنت) - 80 امتیاز
 • آیلتس - 6.5 امتیاز
 • کمبریج ESOL CPE
 • کمبریج ESOL CAE
 • کمبریج ESOL FCE - (درجه A، B، C)
 • شهر
 • TELC (گواهینامه زبان اروپایی) - TELC انگلیسی سطح C1
 • UNIcert - سطح C1
 • ملاب - 77 امتیاز
 • بررسی گواهی مهارت در زبان انگلیسی (ECPE)
 • تست انگلیسی برای ارتباطات بین المللی (TOEIC) - 605 امتیاز
 • ESOL بین المللی و ESOL سخنرانی - کارشناس زبان LanguageCert و Mastery LanguageCert

از بین رفتن امتحان زبان و انطباق با یکی از شرایط ذکر شده در بالا قبل از 30 آوریل 2019 (یا در موارد استثنایی قبل از 30 سپتامبر 2019) باید درخواست شود.


چشم انداز فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان با دانش نظری و تجربه عملی در زمینه های اصلی گرافیک کامپیوتری، تجزیه و تحلیل تصویر، چشم انداز ماشین و فن آوری بازی های رایانه ای مجهز شده اند. آنها از روش های پیشرفته ای که در این زمینه ها استفاده می کنند مطلع هستند و توانایی اعمال این در حل مسائل تحقیق و همچنین وظایف عملی دارند. فارغ التحصیلان می توانند در هر دو شرکت خصوصی و دولتی با تمرکز بر گرافیک کامپیوتری (تولید فیلم، انیمیشن کامپیوتری، رندر واقعی، چاپ دو بعدی و سه بعدی و غیره)، تجزیه و تحلیل تصویر و دید رایانه (CCTV، میکروسکوپ، سنجش از دور، برنامه های نظامی و پزشکی، سیستم های امنیتی، تشخیص داده های بیومتریک و غیره) و یا در توسعه بازی های کامپیوتری و سیستم های تعاملی واقعیت مجازی و تقویت شده است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Charles University Faculty of Mathematics and Physics »

آخرین به روز رسانی January 9, 2019
این دوره واقع در پردیس, ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
150,000 CZK
در طول سال تحصیلی هزینه درخواست آنلاین: 540 CZK.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019