فارغ التحصیلان برنامه دکترا در تاریخ و فرهنگ آسیا متخصصان بسیار متخصص در زمینه تخصصی خود هستند. فرمانده عالی خود را از زبان آسیایی انتخابی، آنها را قادر می سازد تا با منابع اولیه انتقاد کنند، و در زمینه ادبیات ثانویه و تحقیقات معاصر پایه محکمی دارند. سطح عالی تحصیلات آنها را قادر می سازد تا حرفه ای در دانشگاه (دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و غیره) را دنبال کنند. علاوه بر این، می توانند در موسسات فرهنگی، دیپلماسی، رسانه های جمعی، کانون های تخصصی تخصصی و غیره جستجو کنند.


مدت مطالعه: 4 سال

زبان آموزش انگلیسی است. تاریخ و فرهنگ آسیا یک برنامه پرداختی است.


شرح معیارهای تأیید و ارزیابی

معاینه ورودی: معاینه یک دور، مصاحبه

  1. بحث از پروژه Ph.D. پایان نامه: 0-30 امتیاز؛
  2. ارزیابی مطالعات قبلی، تحقیق و سایر فعالیت های دانشگاهی 0-15 امتیاز؛
  3. ارزیابی دانش متقاضی ادبیات ثانویه (براساس لیستی که توسط متقاضی ارائه شده است): 0-15 امتیاز.

هیئت مدیره موضوع پیشنهاد و یا تحمیل خاص Ph.D. اما متقاضیان اجازه می دهند که طرح های پژوهشی را با توجه به ترجیحات شخصی خود پیشنهاد دهند.

دکترای پیشنهادی موضوع ها باید با هیئت مدیره هیئت موضوعی مشورت شود. رئیس هیئت مدیره موضوع (مدیر برنامه): پروفسور. PhDr اولگا لوموا، CSc.، پست الکترونیک: olga.lomova@ff.cuni.cz.


متقاضی می تواند تنها درصورت حداقل 30 امتیاز در آزمون ورودی پذیرفته شود و در عین حال نمرات به میزان قابل توجهی در میان تعداد مورد انتظار دانشجویان پذیرفته شده در برنامه یا شاخه تحصیلی مورد نظر قرار گیرد (به مشخصات روش های پذیرش قابل اجرا به برنامه های فردی و شاخه های مطالعه)؛ پذیرش به تمام متقاضیانی که امتیاز مشابهی را به عنوان متقاضی دریافت می کنند که در رتبه بندی پذیرش ها آخرین امتیاز را کسب می کنند، اعطا می شود. لطفا توجه داشته باشید که تعداد مختلف پذیرش پذیری مورد نیاز برای فرم های تحصیلی تمام وقت و ترکیبی است. بدون تأیید، نه بعد از روز ثبت نام، متقاضیان مدارک تحصیلی قبلی خود را دریافت می کنند (به بند 5-4 مراجعه شود).


شرایط پذیرش

پذیرش در تحصیلات تکمیلی مستلزم موفقیت آمیز بودن برنامه تحصیلی است.

روش تأیید:
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Charles University Faculty of Arts »

آخرین به روز رسانی January 9, 2019
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
70,000 CZK
در طول سال تحصیلی هزینه درخواست آنلاین: 540 CZK.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019