بررسی اجمالی

تمام بخش های علمی در دانشکده علوم اجتماعی برنامه های دکترا را دعوت می کنند.

زمینه های تحقیق تنها به طور گسترده ای نشانگر است و کارکنان ما از طریق روش های خلاقانه و نوآورانه به مسائل مربوط به اینکه آیا آنها رمان یا آشنایی هستند یا خیر، و به تجزیه و تحلیل فکری، هر دو تاسیس و شکستن مسیر، از فروشگاه بزرگ برخوردار هستند.

موضوعات مورد نظارت ما عبارتند از:

 • مطالعات توسعه
 • مطالعات صلح
 • روانشناسی
 • جامعه شناسی و جرم شناسی
 • کار اجتماعی و مراقبت اجتماعی

انجام یک دکترا یک فرصت هیجان انگیز است، اما همچنین می تواند کاملا دلهره آور باشد، زیرا مراحل زیادی برای فکر کردن در مورد برنامه، ورود، پذیرش، انتظارات و پیشرفت به نام، اما چند مورد وجود دارد. در دانشکده علوم اجتماعی، ما اعتقاد داریم که مهم است که، هرچند دانشجویان تحقیقاتی ما بر روی پروژه های فردی کار می کنند، در انزوا کار نمی کنند. ما طیف وسیعی از فرصت ها را برای آموزش، توسعه مهارت ها، جلسات نظارتی منظم و حمایت همیشگی ارائه می دهیم.

رتبه بندی

University of Bradford در رتبه بندی دانشگاه های جهانی رتبه بندی تحصیلی 2019 در جهان برای علوم اجتماعی رتبه 301-400 قرار دارد.

شرایط ورود

برای درجه دکترا فلسفه

 • درجه اول یا فوق لیسانس فوق لیسانس در یک دانشگاه یا موسسه معتبر
 • درجه بالاتر در یک دانشگاه یا موسسه تایید شده
 • به طور انحصاری، کاندیداهای دارای پایین تر از بالا، اما با تجربه و آموزش به عنوان آماده سازی مناسب

نامزدان درجه دکترا فلسفه اکنون مستقیما به جای دکتر فلسفه ثبت نام می کنند.

برای درجه استاد فلسفه

 • درجه کارشناسی در یک دانشگاه یا موسسه تایید شده
 • گواهینامه حرفه ای مورد تایید کمیته انضباطی دانشکده ها و آموزش و پرورش و آموزش عمومی مناسب است
 • در موارد استثنایی، کاندیداهای دارای کمتر از حد بالا، اما قادر به ارائه شواهد رضایت بخش برای دریافت استاندارد کافی از دانش، ممکن است توسط کمیته فرعی تحقیقات مقطع کارشناسی ارشد

اگر می خواهید در مورد هر جنبه ای از تحصیل در مورد دکترا یا پیشنهاد تحقیق خود بحث کنید، لطفا با ما تماس بگیرید:

دکتر کلار بکت

 • 01274 233521
 • c.beckett@bradford.ac.uk

الزامات زبان انگلیسی

متقاضیانی که انگلیسی را به عنوان زبان اول انگلیسی ندیده اند باید حداقل 6.5 امتیاز در نمرات آیلتس خود داشته باشند و یا دارای مدرک تحصیلی در زبان انگلیسی باشند.

اگر نیازهای آیلتس را برآورده نکنید، می توانید دوره پیش University of Bradford بخوانید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

درجه تحصیلی به شما امکان می دهد تا زمینه تحصیل خود را تعیین کنید. سرپرست شما (ها) به تدوین موضوع تحقیق خود کمک خواهد کرد و اطمینان حاصل خواهد کرد که شما زمان را برای تکمیل تحقیقات خود آماده کرده اید. پروژه های تحقیقاتی، تقریبا به صورت تعریف، منحصر به فرد هستند. یک پروژه معمولی توصیف آسان نیست. با این حال، برخی از ویژگی های مشترک برای همه اعمال می شود.

برای تأیید پیشرفت در PhD شما باید یک پنل پروگرام پیشنهاد شده توسط سرپرست شما پیشنهاد شود. با این وجود اگر بخواهید برای MPhil ارسال کنید، کارهای باقی مانده خود را در سال بعد انجام دهید.

سال دوم برنامه PhD شما ممکن است با جمع آوری داده های واقعی مورد استفاده قرار گیرد. در پایان سال، باید یک تحلیل اولیه از نتایج خود را انجام دهیم.

در سال سوم شما می توانید تجزیه و تحلیل دقیق از نتایج خود را انجام و آنها را به یک پایان نامه منطقی و متقاعد کننده.

در طول سال چهارم، سرپرست شما ممکن است تأیید کند که شما آماده ارائه پایان نامه برای آزمایش هستید. پس از ارسال، پایان نامه شما توسط دو نفر از امتحانات خوانده خواهد شد و از شما درخواست خواهد شد که در آزمون معاینه شفاهی حضور یابید که انتظار می رود به سوالات در پایان نامه خود پاسخ دهید.

یادگیری و ارزیابی

برای تأیید پیشرفت شما باید یک توصیه برای کمیته علمی رشته های علمی ارائه شود. دانش آموز مورد نیاز است که مستندات مفصل را با برنامه زمانبندی کار بیشتر به اتمام برساند و در جلسه پیشرفت شرکت کند. این گاهی اوقات پانل پیشرفت یا انتقال نامیده می شود و یک نیاز دانشگاهی اجباری است.

دانش آموزان باید از طریق این روند بین نشانه 12 و 13 ماهه ثبت نام خود از این طریق عبور کنند. اسناد لازم برای جلسه عبارتند از:

 • یک گزارش کلی سه صفحه ای در مورد مطالعه خود، که نشان دهنده پیشرفت شما تا تاریخ است و مواردی را که به طور خاص بازخورد را دوست دارید، افزایش می دهد؛
 • بخش مهمی از پایان نامه شما؛
 • یک پیشنهاد تحقیق
 • برنامه ریزان پایان نامه

این اسناد باید 14 روز قبل از جلسه ارائه شود.

اگر نظارت کننده فکر می کند که لازم است، یک جلسه نظارت بیشتر می تواند در هر زمان پس از جلسه پیشرفت برگزار شود. این دوباره به شکل یک هیئت آکادمیک در حال بررسی کار نوشتاری است، اما تعداد آکادمیک و نوع کار نوشتاری که بررسی خواهد شد تا سرپرست تصمیم بگیرد. اغلب یک جلسه مانیتورینگ سوم در انتهای برنامه تحصیلی برگزار می شود و به شکل بازبینی اولین پیش نویس پایان نامه و یا یک viva خنده دار برگزار می شود.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Bradford »

آخرین به روز رسانی ژوئن 26, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
16,040 GBP
خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 2،164 پوند دانشجویان بین المللی: 16،040 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
اوت 2022
آخرین مهلت تقاضا