Read the Official Description

LSBU مدرک دانشگاهی برتر در لندن برای تحقیقات عالی و بین المللی در زمینه مهندسی عمران است که شامل تحقیقات محیط زیست و معماری ساخته شده است - Framework Excellence Framework (REF) 2014.

طیف گسترده ای از فعالیت های پژوهشی در مدرسه ما، همراه با ترکیب کارکنان دانشگاهی، همراهان پژوهشی بعد از دکترا و بازدید از استادان، به ما اجازه می دهد تا یک محیط تحریک کننده و متنوع ارائه کنیم.


موضوعات پژوهشی

تحقیقات در زمینه مهندسی و محیط زیست توسط مراکز تخصصی انجام می شود. بیشتر اعضای آکادمیک متعلق به یک یا چند نفر از این ها هستند و دانشجویان تحقیق می توانند به گروه کوچکی که با مشکالت خاص کار می کنند، بپیوندند. موضوعات تحقیقاتی عبارتند از:

 • آکوستیک
 • مهندسی حمل و نقل
 • تبرید و تهویه مطبوع
 • انرژی کارآمد و قابل تجدید در ساختمان


زمینه های تحقیقاتی که ما قادر به ارائه نظارت هستند عبارتند از:

 • طراحی منحصر به فرد انرژی کم و ساخت فیزیک، تاثیر تغییرات اقلیمی و سازگاری ساختمان های موجود
 • خدمات ساختمان، فن آوری های انرژی و انرژی های تجدید پذیر
 • تبرید، تهویه مطبوع، گرمایش، خنک کننده و فن آوری ذخیره سازی انرژی
 • خدمات ساختمانی برق از جمله روشنایی، برق و کنترل
 • آکوستیک محیط زیست و معماری
 • ارزیابی چرخه زندگی، نگهداری و مدیریت دارایی.
 • مهندسی سازه، تجزیه و تحلیل ساختاری و شبیه سازی،
 • مهندسی حمل و نقل
 • سیستم های آب و مدیریت
 • توسعه پايدار
 • انعطاف پذیری شهری
 • تحقیقات پیری در محیط های ساخته شده و انسان
 • ساخت و ساز سبز
 • بهره وری انرژی و منابع
 • نظارت بر تقاضای انرژی
 • ارزیابی انرژی، اندازه گیری و عملکرد ساختمان ها
 • انرژی قابل تجدید در شهرها، جوامع و مناطق
 • انعطاف پذیری فاجعه

یک عضو از کارکنان، متخصص در حوزه انتخابی، مستقیما مسئول راهنمایی و حمایت از برنامه تحقیقاتی شما است. به عنوان یک دانشجوی پژوهشی، شما بخشی از جامعه دانشگاهی پرطرفدار ما خواهید شد.

یک دکترا، به تعبیری، یک اصل اصلی برای دانش است. درجه تحصیلی متفاوت از یک دوره آموزشی است. انتظار می رود دانش آموزان تحقیقاتی خود را با یادگیری از طریق تیم نظارتی خود هدایت کنند.


اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


امکانات


تنظیم درجه حرارت ساختمان، یک دکترا

Metkel's Ph.D. تحقیقاتی که بر بهبود کارایی سیستم پمپ حرارتی کارگر زمین تمرکز دارد، یافته هایش پیامد سیاست های دولت و صنعت انرژی های تجدید پذیر است


مرکز انرژی کارآمد و قابل بازیافت در ساختمان (CEREB)

این تاسیسات £ 2.8 میلیون یک منبع منحصر به فرد، تدریس، تحقیق و تظاهرات برای راه حل های انرژی تجدید پذیر و هوشمند است.


امکانات تحقیقاتی آکوستیک

آزمایشگاه های آکوستیک ما یک محیط یادگیری برجسته و نادر را ارائه می دهند. تسهیلات شامل یک اتاق بی نظیر و اتاق بازتابی است که از تحقیقات پیشرفته در زمینه آکوستیک کاربردی پشتیبانی می کند.


قابلیت کارکرد


توسعه مهارت های تحقیقاتی

تمام دانش پژوهان مورد نیاز برای شرکت در یک برنامه توسعه مهارت های اصلی با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال علاوه بر کسانی که در انجام تحقیق استخدام می شوند. آموزش در روش های تحقیق از طریق سمینارهای مکرر تحقیق در دسترس است.

در صورت لزوم، دانشجویان تحقیق می توانند در دوره های مربوط به کارشناسی ارشد در داخل دانشکده و در واحد های خاص در روش تحقیق، بخشی را دنبال کنند. در بعضی موارد، دانشجویان پژوهشی تشویق می شوند که دوره های دیگر موجود در دانشگاه را دنبال کنند و یا به طور خارجی با هدف ارتقاء تخصص عمومی خود در زمینه های انتخاب شده خود را دنبال کنند.

علاوه بر این، آنها ممکن است تشویق شوند که به دنبال دوره های زبان برای بهبود مهارت های شفاهی و مکالمه خود باشند - که هر دو در حرفه های آینده آنها ضروری است.


مهارت های قابل انتقال

یک درجه پژوهشی شما را با مهارت های قابل انتقال قابل ملاحظه می کند. نظم انسانی، تقاضای تفکر تحلیلی روشن و توانایی انتقاد از دیگران به کارهایی از خود شما، کارهای منحصر به فرد برای تقریبا هر نوع حرفه ای را تشکیل می دهند. هیجان و رضایت از پیدا کردن حقایق جدید، ایده جدید، یا روش جدیدی برای نگاه کردن به چیزی می تواند بسیار جالب باشد.


شرکت در کنفرانس ها

دانشجویان تحقیقاتی اغلب برای شرکت در کنفرانس های ملی و بین المللی و برای دیدار با دانشمندان برجسته در زمینه های خود و ارائه یافته های پژوهشی خود حمایت می شوند. پیشرفت همه دانشجویان پژوهشی به طور رسمی توسط کمیته علمی پژوهشی دانشگاه نظارت می شود.

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


شرایط ورود

معمولا متقاضیان برنامه رشته تحصیلی در LSBU انتظار می رود مدرک خوب (2: 2 و بالاتر) و مدارک تحصیلی مربوط به تحصیلات تکمیلی، ترجیحا شایستگی در سطح استاد باشند. لطفا همچنین دو ارجاع علمی به عنوان بخشی از درخواست خود را ارائه دهید. همچنین لازم است که مدارک تمام مدارک خود را نشان دهید. اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، لازم است که صلاحیت خود را به زبان انگلیسی تسلط یابید، نمره IELTS حداقل 7.0 در سطح تحصیلات تکمیلی را نشان می دهد. قبل از ارائه یک پیشنهاد به مصاحبه با سرپرست بالقوه خود، شخصی یا تلفنی دعوت شده است.


طرح تایید فنی دانشگاهی

اگر شما یک ملت غیر اتحادیه اروپا / اتحادیه اروپا هستید، ممکن است مجبور شوید از اداره صدور گواهینامه فناوری (ATAS) برای مطالعه این دوره به اداره امور خارجی و مشترکالمنافع (FCO) درخواست دهید. این مورد نیاز به ثبت نام در دانشگاه یا برای دریافت تایید پذیرش مطالعات (CAS) است اگر شما نیاز به ایجاد یک درخواست ویزای سطح 4. لطفا توجه داشته باشید که گواهینامه ATAS برای ارسال یک درخواست برای یک دوره در LSBU و دریافت پیشنهاد لازم نیست.

فرایند اخذ گواهی ATAS می تواند مدتی طول بکشد، بنابراین مهم است که شما در اسرع وقت بررسی کنید که آیا شما نیاز دارید تا بتوانید درخواست خود را برای دریافت گواهینامه برای دریافت آن در زمان مناسب انجام دهید. عدم ایجاد گواهی معتبر ATAS می تواند موجب تاخیر در دریافت CAS شما شود یا ممکن است ما نتوانیم شما را در دانشگاه ثبت نام کنیم.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated June 11, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
ژانویه 2019
فوریه 2019
Duration
3 - 6 
Part-time
Full-time
Price
4,260 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU: £ 4260؛ سالانه 1 هفتگی هزینه های بین المللی: 13125 پوند. سال 1 بار درمانی UK / EU: 2556 پوند؛ سال نود و دو ساله هزینه های بین المللی: 7875 پوند
Deadline
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2019
End Date
Application deadline
Start Date
فوریه 2019
End Date
Application deadline
Start Date
مارس 2019
End Date
Application deadline
Start Date
آپریل 2019
End Date
Application deadline
Start Date
می 2019
End Date
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
End Date
Application deadline
Start Date
نوامبر 2019
End Date
Application deadline

ژانویه 2019

Location
Application deadline
End Date

فوریه 2019

Location
Application deadline
End Date

مارس 2019

Location
Application deadline
End Date

آپریل 2019

Location
Application deadline
End Date

می 2019

Location
Application deadline
End Date

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date

اکتبر 2019

Location
Application deadline
End Date

نوامبر 2019

Location
Application deadline
End Date