توضیحات رسمی را مطالعه کنید

LSBU مدرک دانشگاهی برتر در لندن برای تحقیقات عالی و بین المللی در زمینه مهندسی عمران است که شامل تحقیقات محیط زیست و معماری ساخته شده است - Framework Excellence Framework (REF) 2014.

طیف گسترده ای از فعالیت های پژوهشی در مدرسه ما، همراه با ترکیب کارکنان دانشگاهی، همراهان پژوهشی بعد از دکترا و بازدید از استادان، به ما اجازه می دهد تا یک محیط تحریک کننده و متنوع ارائه کنیم.

موضوعات پژوهشی

تحقیقات در زمینه مهندسی و محیط زیست توسط مراکز تخصصی انجام می شود. بیشتر اعضای آکادمیک متعلق به یک یا چند نفر از این ها هستند و دانشجویان تحقیق می توانند به گروه کوچکی که با مشکالت خاص کار می کنند، بپیوندند. موضوعات تحقیقاتی عبارتند از:

 • آکوستیک
 • مهندسی حمل و نقل
 • تبرید و تهویه مطبوع
 • انرژی کارآمد و قابل تجدید در ساختمان

زمینه های تحقیقاتی که ما قادر به ارائه نظارت هستند عبارتند از:

 • طراحی منحصر به فرد انرژی کم و ساخت فیزیک، تاثیر تغییرات اقلیمی و سازگاری ساختمان های موجود
 • خدمات ساختمان، فن آوری های انرژی و انرژی های تجدید پذیر
 • تبرید، تهویه مطبوع، گرمایش، خنک کننده و فن آوری ذخیره سازی انرژی
 • خدمات ساختمانی برق از جمله روشنایی، قدرت و کنترل
 • آکوستیک محیط زیست و معماری
 • ارزیابی چرخه زندگی، نگهداری و مدیریت دارایی.
 • مهندسی سازه، تجزیه و تحلیل ساختاری و شبیه سازی،
 • مهندسی حمل و نقل
 • سیستم های آب و مدیریت
 • توسعه پايدار
 • انعطاف پذیری شهری
 • تحقیقات پیری در محیط های ساخته شده و انسان
 • ساخت و ساز سبز
 • بهره وری انرژی و منابع
 • نظارت بر تقاضای انرژی
 • ارزیابی انرژی، اندازه گیری و عملکرد ساختمان ها
 • انرژی قابل تجدید در شهرها، جوامع و مناطق
 • انعطاف پذیری فاجعه

یک عضو از کارکنان، متخصص در حوزه انتخاب شده، مستقیما مسئول راهنمایی و حمایت از برنامه تحقیقاتی شما است. به عنوان یک دانش پژوهشی، شما بخشی از جامعه دانشگاهی پرطرفدار ما خواهید شد.

یک دکترا، به تعبیری، یک اصل اصلی برای دانش است. درجه تحصیلی متفاوت از یک دوره آموزشی است. انتظار می رود دانش آموزان تحقیقاتی خود را با یادگیری از طریق تیم نظارتی خود هدایت کنند.

اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

امکانات

تنظیم درجه حرارت ساختمان به طور موثر، دکترا

تحقیق PhD متکل بر بهبود بهره وری از یک سیستم پمپ گرما در زمین کارگر متمرکز شده است، یافته های او پیامدهای سیاست دولت و صنعت انرژی های تجدید پذیر

مرکز انرژی کارآمد و قابل بازیافت در ساختمان (CEREB)

این تاسیسات £ 2.8 میلیون یک منبع منحصر به فرد، تدریس، تحقیق و تظاهرات برای راه حل های انرژی تجدید پذیر و هوشمند است.

امکانات پژوهشی آکوستیک

آزمایشگاه های آکوستیک ما یک محیط یادگیری برجسته و نادر را ارائه می دهند. تسهیلات شامل یک اتاق بی نظیر و اتاق بازتابی است که از تحقیقات پیشرفته در زمینه آکوستیک کاربردی پشتیبانی می کند.

قابلیت کارکرد

توسعه مهارت های تحقیقاتی

تمام دانش پژوهان مورد نیاز برای شرکت در یک برنامه توسعه مهارت های اصلی با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال علاوه بر کسانی که در انجام تحقیق استخدام می شوند. آموزش در روش های تحقیق از طریق سمینارهای مکرر تحقیق در دسترس است.

در صورت لزوم، دانشجویان تحقیق می توانند در دوره های مربوط به کارشناسی ارشد در داخل دانشکده و در واحد های خاص در روش تحقیق، بخشی را دنبال کنند. در بعضی موارد، دانشجویان پژوهشی تشویق می شوند که دوره های دیگر موجود در دانشگاه را دنبال کنند و یا به طور خارجی با هدف ارتقاء تخصص عمومی خود در زمینه های انتخاب شده خود را دنبال کنند.

علاوه بر این، آنها ممکن است تشویق شوند که به دنبال دوره های زبان برای بهبود مهارت های شفاهی و مکالمه خود باشند - که هر دو در حرفه های آینده آنها ضروری است.

مهارت های قابل انتقال

یک درجه پژوهشی شما را با مهارت های قابل انتقال قابل ملاحظه می کند. نظم انسانی، تقاضای تفکر تحلیلی روشن و توانایی انتقاد از دیگران به کارهایی از خود شما، کارهای منحصر به فرد برای تقریبا هر نوع حرفه ای را تشکیل می دهند. هیجان و رضایت از پیدا کردن حقایق جدید، ایده جدید، یا روش جدیدی برای نگاه کردن به چیزی می تواند بسیار جالب باشد.

شرکت در کنفرانس ها

دانشجویان تحقیقاتی اغلب برای شرکت در کنفرانس های ملی و بین المللی و برای دیدار با دانشمندان برجسته در زمینه های خود و ارائه یافته های پژوهشی خود حمایت می شوند. پیشرفت همه دانشجویان پژوهشی به طور رسمی توسط کمیته علمی پژوهشی دانشگاه نظارت می شود.

خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی کارشناسی کارشناسی ارشد برای سال دوم در رشته - The Times University of the Times and Sunday Times Good 2018، 2019.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

شرایط ورود

معمولا متقاضیان برنامه رشته تحصیلی در LSBU انتظار می رود مدرک خوب (2: 2 و بالاتر) و یک مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با آن را داشته باشند، و ترجیحا در سطح کارشناسی ارشد باشند. لطفا همچنین دو ارجاع آکادمیک به عنوان بخشی از درخواست خود را ارائه دهید. همچنین لازم است که مدارک تمام مدارک خود را نشان دهید. اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، لازم است که صلاحیت خود را به زبان انگلیسی اثبات کنید، نمره IELTS حداقل 7.0 در سطح تحصیلات تکمیلی. شما قبل از ارائه یک پیشنهاد به مصاحبه با سرپرست بالقوه خود، شخصی یا تلفنی دعوت شده اید.

طرح تایید فنی دانشگاهی

اگر شما یک ملت غیر اتحادیه اروپا / اتحادیه اروپا هستید، ممکن است مجبور شوید از اداره صدور گواهینامه فناوری (ATAS) برای مطالعه این دوره به اداره امور خارجی و مشترکالمنافع (FCO) درخواست دهید. این مورد نیاز به ثبت نام در دانشگاه یا برای دریافت تایید پذیرش مطالعات (CAS) است اگر شما نیاز به ایجاد یک درخواست ویزای سطح 4. لطفا توجه داشته باشید که گواهینامه ATAS برای ارسال یک درخواست برای یک دوره در LSBU و دریافت پیشنهاد لازم نیست.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این که آیا شما از طریق وب سایت FCO و در راهنمای MyLSBU ما به Scheme Approval Technology Academic نیاز دارید، پیدا کنید.

فرایند اخذ گواهی ATAS می تواند مدتی طول بکشد، بنابراین مهم است که شما در اسرع وقت بررسی کنید که آیا شما نیاز دارید تا بتوانید درخواست خود را برای دریافت گواهینامه برای دریافت آن در زمان مناسب انجام دهید. عدم ایجاد یک گواهی معتبر ATAS می تواند موجب تاخیر در دریافت CAS شما شود یا ممکن است ما نتوانیم شما را در دانشگاه ثبت نام کنیم.

کد JACS برای این دوره H700 است.

نحوه درخواست

دستورالعمل برای متقاضیان خانه / اتحادیه اروپا

حالت

خانه / دانشجویان تحصیلات تکمیلی اتحادیه اروپا و دانشجویان تحقیق باید از طریق سیستم برنامه اختصاصی ما درخواست دهند.

جزئیات کامل در مورد چگونگی انجام این کار در قسمت نحوه اعمال بخش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نحوه اعمال بخش برای دانش آموزان تحقیق ارائه می شود.

متقاضیان بین المللی باید از سیستم درخواست بین المللی ما استفاده کنند. جزئیات کامل را می توان در قسمت نحوه اعمال بخش دانشجویان بین المللی پیدا کرد.

با توجه به درخواست شما

درخواست شما به تعدادی از سرپرستان بالقوه منتقل خواهد شد که به صلاحیت های تحصیلی، تجربه و پیشنهاد تحقیق شما می پردازند تا تصمیم بگیرند آیا علاقه شما به تحقیق چیزی است که می تواند در LSBU نظارت شود.

مصاحبه هم با تلفن یا در دانشگاه وجود خواهد داشت. اگر موفق شدید، یک مکان در یک دوره ارائه خواهید شد و از تاریخ ثبت نام بعدی مطلع خواهید شد. کل پروسه معمولا از شش تا هشت هفته طول می کشد، از زمان دریافت درخواست شما به تصمیم گیری در مورد درخواست شما در مدرسه.

پیشنهاد پژوهش

در صورت درخواست، لطفا یک طرح کلی از پیشنهاد تحقیقاتی خود (حداکثر 2،000 کلمه) بنویسید.

آماده شدن برای شروع

ما به دانشجویان ما کمک می کنیم تا قبل از شروع ترم به دانشگاه آماده شوند. برای پیدا کردن زمانی که شما باید برای محل اقامت شما در LSBU یا مالیات دانشجویی درخواست دهید، نحوه اعمال تب برای این دوره را بخوانید.

هفته خوش آمدید

قبل از اینکه دوره خود را شروع کنید، ما به شما اطلاعاتی را در مورد آنچه شما باید قبل از اینکه وارد می شوید و در طی چند روز اول در محوطه دانشگاه خود بپرسید، به شما ارسال می کنیم. شما می توانید در مورد روند در صفحات هفته خوش آمدید بخوانید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 20 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 23, 2019
این دوره Online, Campus based
Start Date
آپریل 2019
می 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,325 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU: 4325 پوند؛ هزینه سالانه 1 ساله بین المللی: 13780 پوند. سال 1 بار در وقت UK / EU هزینه: £ 2162.5؛ سال نود و دوازدهم هزینه های بین المللی: 6890 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
End Date
مارس 31, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
می 2019
End Date
آپریل 30, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژوئن 4, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
End Date
سپتامبر 30, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
نوامبر 2019
End Date
اکتبر 31, 2022
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 27, 2020
End Date
ژانویه 21, 2023
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
End Date
ژانویه 21, 2023
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
End Date
فوریه 28, 2022
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
مارس 31, 2022

می 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آپریل 30, 2022

سپتامبر 23, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 4, 2022

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 30, 2022

نوامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اکتبر 31, 2022

ژانویه 27, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 21, 2023

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 21, 2023

مارس 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
فوریه 28, 2022