PhD در مطالعات کسب و کار و مدیریت

عمومی

شرح برنامه

مدرسه اقتصاد و مدیریت، دانشگاه پورتو، مدرک پیشرو در زمینه اقتصاد و مدیریت در پرتغال با تجربه طولانی در زمینه تدریس و تحقیق در این زمینه است. با ثبت نام در برنامه دکترا، دانش آموزان از تخصص و تجربه این جامعه پژوهشی برجسته بهره مند شوند.

برنامه دکترا در مطالعات کسب و کار و مدیریت در سال 2006/2007 آغاز شده است. با توجه به تعداد متقاضیان، پایان نامه ها و نشریات (مقالات مجلات و مقالات کنفرانس) بر اساس تحقیقات انجام شده در طول برنامه، این یک داستان موفقیت است.

برنامه دکتری مطالعات تجارتی و مدیریت شامل یک دوره کار یک ساله با تمرکز در یکی از پنج حوزه مطالعاتی زیر است:

 1. حسابداری و کنترل مدیریت
 2. دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
 3. بازاریابی و استراتژی
 4. عملیات و تدارکات
 5. سازمان و منابع انسانی

اهداف

اهداف اصلی برنامه دکترا در زمینه کسب و کار و مدیریت عبارتند از:

 • بررسی و درک مفاهیم و چارچوب های نظری در زمینه مدیریت و زمینه های مرتبط و مشاهده کلی از دانش در حال پیشرفت در زمینه مطالعات خود؛
 • برای توسعه مهارت های تحقیقاتی که دانشجویان را قادر می سازد تحقیقات اصلی و دقیق را انجام دهند، سوالات تحقیق مهمی را طراحی کنند، تحقیقات تجربی را طراحی کنند و داده ها را تجزیه و تحلیل و تفسیر کنند.
 • اجازه می دهد تا دانشجویان را در شبکه های تحقیقاتی بین المللی و انتشار پژوهش های خود در نشریات علمی بین المللی بگذارند

گروه هدف

هدف این برنامه ارتقاء آموزش محققان در زمینه مطالعات کسب و کار و مدیریت است.

متقاضیانی که مایل به ثبت نام در این برنامه هستند باید بسیار متقاعد شوند:

 • برای تبدیل شدن به یک عضو کامل از جامعه پژوهش بین المللی دانشمندان مدیریت؛
 • برای شرکت در کنفرانس های بین المللی؛
 • برای ارائه تحقیق برای انتشار در مجلات علمی بین المللی.

انتظار می رود که داوطلبان مدرک کارشناسی ارشد از یک موسسه معتبر در مطالعات کسب و کار و مدیریت و یا یکی دیگر از زمینه های مرتبط نزدیک است. کاندیدانی که قبلا مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد، کسب و کار یا مدیریت را نداشته اند، ممکن است قبل از برگزاری دوره های باقی مانده در برنامه های تحصیلی خود، در جلسات آموزش ویژه شرکت کنند. رعایت حداقل استانداردها پذیرش را تضمین نمی کند.

تصمیم گیری های پذیرش بر اساس تعدادی از عوامل مانند درجه های تحصیلی و سوابق، بیانیه هدف (نامه انگیزشی) و تجربه تحقیق مربوطه است. در بیانیه هدف، کاندیداها باید منافع و آرزوهای تحقیقاتی خود و انگیزه تحصیل در مدرک دکترا را توصیف کنند.

برنامه های کاربردی

تماس اول: 2 ژانویه تا 1 مارس 2019

2 * تماس: 10 مه تا 27 ژوئن 2019

* فقط برای برنامه های با مکان های باقی مانده.

برنامه های کاربردی آنلاین: www.fep.up.pt

تماس: gmc@fep.up.pt

آخرین به روز رسانی دسامبر 2018

درباره این دانشگاه

FEP is the School of Economics and Management of the University of Porto. University of Porto is one of the most prestigious Higher Education Institutions in Portugal and Europe, and highly ranked wor ... اطلاعات بیشتر

FEP is the School of Economics and Management of the University of Porto. University of Porto is one of the most prestigious Higher Education Institutions in Portugal and Europe, and highly ranked worldwide. Within its 14 schools and research units, the University of Porto has 30,000 students – of which 3,500 are international students - and close to 2,300 teachers and researchers. اطلاعات محدود