PhD در فیزیک Astroparticle

GSSI - Gran Sasso Science Institute

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

PhD در فیزیک Astroparticle

GSSI - Gran Sasso Science Institute

هدف اصلی برنامه درسی فیزیک Astroparticle عبارت است از فراهم آوردن نقاط ورودی و ابزار علمی و فرهنگی برای موفقیت در تحقیقات در زمینه فیزیک ذرات، فیزیک هسته ای و استروافیسک، استروافیسم انرژی بالا، گرانش و کیهان شناسی. توجه ویژه به جنبه های تجربی و پدیدارشناختی خواهد بود. علاوه بر این، دانشجوی دکترا در فیزیک Astroparticle در GSSI فرصتی ویژه برای پیگیری و شرکت در تحقیقات انجام شده در آزمایشگاه ملی گران ساسو (LNGS) با جامعه وسیعی از دانشمندان از سراسر جهان خواهد داشت.

برنامه درسی فیزیک Astroparticle شامل 4 سال مطالعه و تحقیق است. سال اول انتخاب گسترده ای از دوره ها طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد و سال با امتحان نهایی به پایان خواهد رسید. دانش آموزان در یک پروژه تحقیقاتی تحت نظارت یک یا چند معلم و دانشمند GSSI، آزمایشگاه ملی INFN Gran Sasso و / یا اساتید دانشگاه آکوایل کار خواهند کرد. رویکرد بین رشته ای به مطالعات و تحقیقات، مبادلات ایده ها و نوآوری ها به شدت تشویق می شود.

کمیته

Felix Aharonian (حداکثر پلانک و DIAS)، روبرتو آلوسیو (GSSI)، وینیامین بریزینسکی (GSSI)، پاسکاله بلزی (INAF و GSSI)، اوژنیو کوکسیا (GSSI)، فرناندو فرونی (Universtà La Sapienza Roma و INFN)، استفانو رگازی (Università میلانو Bicocca و INFN)، گیدو مارتینلی (Universtaà La Sapienza Roma)، آنتونیو ماسیرو (Università di Padova و INFN)، سرجیو پتررا (Università dell'Aquila و GSSI)، کارلو روببیا (GSSI و Max Planck)، فرانچسکو ویسانی LNGS و GSSI).

موسسه علوم گران ساسو 34 دكتراي تخصصي را ارائه ميدهد کمک هزینه تحصیلی در فیزیک، ریاضیات، علوم رایانه و علوم اجتماعی.

href = "http://www.gssi.it/phd/


موسسه علوم گران ساسو (GSSI)، در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته مؤسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته ارائه شد که پس از فارغ التحصیل شدن آموزش و پرورش، 34 Ph.D. موقعیت برای سال تحصیلی 2018/19.


GSSI ( www.gssi.it ) برنامه های کاربردی برای 10 بورس تحصیلی در فیزیک Astroparticle، 8 در ریاضیات در علوم طبیعی، اجتماعی و علوم زیستی، 8 در علوم کامپیوتری و 8 در «مطالعات شهری و علوم منطقهای» را دعوت می کند. زبان رسمی برای همه Ph.D. دوره های انگلیسی است


کمک هزینه تحصیلی به مدت 4 سال و میزان سالیانه آنها 16.159.91 یورو برآورد می شود. تمام Ph.D. دانش آموزان مسکن رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری دارند.


درخواست باید از طریق فرم آنلاین در www.gssi.it/phd/ تا تاریخ 20 ژوئن 2018، ساعت 18:00 (منطقه زمانی ایتالیا) در دسترس باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با فراخوانی برنامه ها در www.gssi.it/phd/ مشورت کنید یا یک ایمیل به info@gssi.it ارسال کنید

دوره های فیزیک

مدل استاندارد مدل فیزیک ذرات
کارلو روببیا (GSSI و ماکس پلانک)
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی April 15, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
نوامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
ایتالیا - L'Aquila, Abruzzo
تاریخ شروع : نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 1, 2021
Dates
نوامبر 2019
ایتالیا - L'Aquila, Abruzzo
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 1, 2021