توضیحات رسمی را مطالعه کنید

GSSI 31 مدرک دکترا را ارائه می دهد و برنامه های کاربردی برای بورس تحصیلی برای برنامه های PhD در فیزیک Astroparticle، ریاضیات در علوم طبیعی، علوم اجتماعی و زندگی، علوم رایانه، مطالعات شهری و علوم منطقوی را دعوت می کند.

زبان رسمی برای تمام دوره های دکترا به زبان انگلیسی است.
کمک هزینه تحصیلی به مدت 4 سال و میزان سالیانه آنها 16.159.91 یورو برآورد می شود. همه دانشجویان دکترا دارای محل اقامت رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری هستند.
درخواست باید از طریق فرم آنلاین موجود در www.gssi.it/phd/ تا تاریخ 18 ژوئن 2019 در ساعت 6 بعد از ظهر (منطقه زمانی ایتالیا، ساعت 6 بعد از ظهر) در دسترس باشد.

موسسه علوم گران ساسو (GSSI) یک مدرک دکترای بین المللی و مرکز تحقیق و تحصیلات عالی در زمینه های فیزیک، ریاضی، علوم رایانه و علوم اجتماعی است. در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته موسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته در زمینه تحصیلات تکمیلی تأسیس شد. از طریق همکاری و تعامل روزانه، محققان و دانشآموزان فرصت ایجاد دانش صحیح از روشهای تحقیقاتی و آزمایش آلودگی منافع، رویکردهای نوآورانه و مبادلات چند فرهنگی در تمامی فعالیتهای GSSI دارند. با توجه به پیچیدگی دنیای امروز، ما متعهد به رفع همه موانع بین زمینه های تحصیل و تحقیق GSSI هستیم، در حالی که بین رشته ای و متقابل لفظی همه چیز ما را در بر می گیرد. در میان اهداف ما، انتشار نتایج علمی به سوی جامعه و ارتقاء رویدادهای فرهنگی برای عمومی عمومی، شهروندان و مدارس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با تماس با درخواست در www.gssi.it/phd/ مشورت کنید یا یک ایمیل به info@gssi.it بنویسید یا با شماره 39 0862 4280262 تماس بگیرید.

هدف اصلی برنامه درسی فیزیک Astroparticle عبارت است از فراهم آوردن نقاط ورودی و ابزار علمی و فرهنگی برای موفقیت در تحقیقات در زمینه فیزیک ذرات، فیزیک هسته ای و استروافیسک، استروافیسم انرژی بالا، گرانش و کیهان شناسی. توجه ویژه به جنبه های تجربی و پدیدارشناختی خواهد بود. علاوه بر این، دانشجوی دکترا در فیزیک Astroparticle در GSSI فرصتی ویژه برای پیگیری و شرکت در تحقیقات انجام شده در آزمایشگاه ملی گران ساسو (LNGS) با جامعه وسیعی از دانشمندان از سراسر جهان خواهد داشت.

برنامه درسی فیزیک Astroparticle شامل 4 سال مطالعه و تحقیق است. سال اول انتخاب گسترده ای از دوره ها طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد و سال با امتحان نهایی به پایان خواهد رسید. دانش آموزان در یک پروژه تحقیقاتی تحت نظارت یک یا چند معلم و دانشمند GSSI، آزمایشگاه ملی INFN Gran Sasso و / یا اساتید دانشگاه آکوایل کار خواهند کرد. رویکرد بین رشته ای به مطالعات و تحقیقات، مبادلات ایده ها و نوآوری ها به شدت تشویق می شود.

کمیته

Felix Aharonian (حداکثر پلانک و DIAS)، روبرتو آلوسیو (GSSI)، وینیامین بریزینسکی (GSSI)، پاسکاله بلزی (INAF و GSSI)، اوژنیو کوکسیا (GSSI)، فرناندو فرونی (Universtà La Sapienza Roma و INFN)، استفانو رگازی (Università میلانو Bicocca و INFN)، گیدو مارتینلی (Universtaà La Sapienza Roma)، آنتونیو ماسیرو (Università di Padova و INFN)، سرجیو پتررا (Università dell'Aquila و GSSI)، کارلو روببیا (GSSI و Max Planck)، فرانچسکو ویسانی LNGS و GSSI).

موسسه علوم گران ساسو 34 دكتراي تخصصي را ارائه ميدهد کمک هزینه تحصیلی در فیزیک، ریاضیات، علوم رایانه و علوم اجتماعی.

href = "http://www.gssi.it/phd/


موسسه علوم گران ساسو (GSSI)، در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته مؤسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته ارائه شد که پس از فارغ التحصیل شدن آموزش و پرورش، 34 Ph.D. موقعیت برای سال تحصیلی 2018/19.


GSSI ( www.gssi.it ) برنامه های کاربردی برای 10 بورس تحصیلی در فیزیک Astroparticle، 8 در ریاضیات در علوم طبیعی، اجتماعی و علوم زیستی، 8 در علوم کامپیوتری و 8 در «مطالعات شهری و علوم منطقهای» را دعوت می کند. زبان رسمی برای همه Ph.D. دوره های انگلیسی است


کمک هزینه تحصیلی به مدت 4 سال و میزان سالیانه آنها 16.159.91 یورو برآورد می شود. تمام Ph.D. دانش آموزان مسکن رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری دارند.


درخواست باید از طریق فرم آنلاین در www.gssi.it/phd/ تا تاریخ 20 ژوئن 2018، ساعت 18:00 (منطقه زمانی ایتالیا) در دسترس باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با فراخوانی برنامه ها در www.gssi.it/phd/ مشورت کنید یا یک ایمیل به info@gssi.it ارسال کنید

دوره های فیزیک

مدل استاندارد مدل فیزیک ذرات
کارلو روببیا (GSSI و ماکس پلانک)
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط GSSI - Gran Sasso Science Institute »

آخرین به روز رسانی April 20, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
اوت 1, 2021
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اوت 1, 2021