Read the Official Description

هدف اصلی برنامه درسی فیزیک Astroparticle عبارت است از فراهم آوردن نقاط ورودی و ابزار علمی و فرهنگی برای موفقیت در تحقیقات در زمینه فیزیک ذرات، فیزیک هسته ای و استروافیسک، استروافیسم انرژی بالا، گرانش و کیهان شناسی. توجه ویژه به جنبه های تجربی و پدیدارشناختی خواهد بود. علاوه بر این، دانشجوی دکترا در فیزیک Astroparticle در GSSI فرصتی ویژه برای پیگیری و شرکت در تحقیقات انجام شده در آزمایشگاه ملی گران ساسو (LNGS) با جامعه وسیعی از دانشمندان از سراسر جهان خواهد داشت.

برنامه درسی فیزیک Astroparticle شامل 4 سال مطالعه و تحقیق است. سال اول انتخاب گسترده ای از دوره ها طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد و سال با امتحان نهایی به پایان خواهد رسید. دانش آموزان در یک پروژه تحقیقاتی تحت نظارت یک یا چند معلم و دانشمند GSSI، آزمایشگاه ملی INFN Gran Sasso و / یا اساتید دانشگاه آکوایل کار خواهند کرد. رویکرد بین رشته ای به مطالعات و تحقیقات، مبادلات ایده ها و نوآوری ها به شدت تشویق می شود.

کمیته

Felix Aharonian (حداکثر پلانک و DIAS)، روبرتو آلوسیو (GSSI)، وینیامین بریزینسکی (GSSI)، پاسکاله بلزی (INAF و GSSI)، اوژنیو کوکسیا (GSSI)، فرناندو فرونی (Universtà La Sapienza Roma و INFN)، استفانو رگازی (Università میلانو Bicocca و INFN)، گیدو مارتینلی (Universtaà La Sapienza Roma)، آنتونیو ماسیرو (Università di Padova و INFN)، سرجیو پتررا (Università dell'Aquila و GSSI)، کارلو روببیا (GSSI و Max Planck)، فرانچسکو ویسانی LNGS و GSSI).

موسسه علوم گران ساسو 34 دكتراي تخصصي را ارائه ميدهد کمک هزینه تحصیلی در فیزیک، ریاضیات، علوم رایانه و علوم اجتماعی.

href = "http://www.gssi.it/phd/


موسسه علوم گران ساسو (GSSI)، در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته مؤسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته ارائه شد که پس از فارغ التحصیل شدن آموزش و پرورش، 34 Ph.D. موقعیت برای سال تحصیلی 2018/19.


GSSI ( www.gssi.it ) برنامه های کاربردی برای 10 بورس تحصیلی در فیزیک Astroparticle، 8 در ریاضیات در علوم طبیعی، اجتماعی و علوم زیستی، 8 در علوم کامپیوتری و 8 در «مطالعات شهری و علوم منطقهای» را دعوت می کند. زبان رسمی برای همه Ph.D. دوره های انگلیسی است


کمک هزینه تحصیلی به مدت 4 سال و میزان سالیانه آنها 16.159.91 یورو برآورد می شود. تمام Ph.D. دانش آموزان مسکن رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری دارند.


درخواست باید از طریق فرم آنلاین در www.gssi.it/phd/ تا تاریخ 20 ژوئن 2018، ساعت 18:00 (منطقه زمانی ایتالیا) در دسترس باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با فراخوانی برنامه ها در www.gssi.it/phd/ مشورت کنید یا یک ایمیل به info@gssi.it ارسال کنید

دوره های فیزیک

مدل استاندارد مدل فیزیک ذرات
کارلو روببیا (GSSI و ماکس پلانک)
Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by GSSI - Gran Sasso Science Institute »

Last updated April 15, 2018
این دوره Campus based
Start Date
نوامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
نوامبر 2019
End Date
آگوست 1, 2021
Application deadline

نوامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
آگوست 1, 2021