هدف فارغ التحصیلان کار در فیزیک این است که دانشجویان را برای ادامه تحصیلات تکمیلی به عنوان فیزیکدان آماده سازد. برنامه های کارشناسی ارشد علوم فیزیک طراحی شده است تا به دانش آموزان پیشرفته در تمام زمینه های فیزیک اساسی از طریق دوره های رسمی و گزینه های برخی از درجه تخصص و یا مشارکت در تحقیقات اصلی در یکی از پروژه های مختلف هدایت شده توسط هیئت علمی طراحی شده است. دکترای فلسفه در برنامه فیزیک و فیزیک کاربردی، عناصر سنتی یک برنامه دکترای علمی را با دوره هایی به طور خاص در موضوعات کاربردی و کارآموزی در یک محیط تکنولوژیک ترکیب می کند. این طراحی شده است که حرفه ای های بسیار متخصص را با چشم انداز گسترده ای از موضوع طراحی کند که بتواند آنها را به همان اندازه برای حرفه های علمی یا آزمایشگاهی دولتی یا صنعتی آماده کند.

تحقیقات کنونی در این بخش در زمینه فیزیک مواد و مواد مواد فشرده، علوم نانویی، فیزیک نانو، فیزیک فیزیک، فیزیک فیزیک، فیزیک انرژی بالا، اپتیک و آموزش فیزیک انجام شده است.


شرایط پذیرش

برای پذیرش بدون قید و شرط در برنامه دکترا فلسفه، متقاضی باید دارای مدرک کارشناسی ارشد یا 30 ترم تحصیلی فارغ التحصیحی در رشته فیزیک و یا زمینه مرتبط باشد و شرایط پذیرش عمومی دانشگاه را شامل می شود، از جمله حداقل دوره کارشناسی ارشد GPA 3.0 در یک 4.0 مقیاس، به عنوان محاسبه شده توسط پذیرش دانشجویان و نامه های مطلوب از توصیه افرادی که قادر به ارزیابی پتانسیل متقاضی برای موفقیت در Ph.D. برنامه علاوه بر این، متقاضی باید نمرات GRE حداقل 143 را در کلام و 151 در مقدار کم داشته باشد.

متقاضیانی که حداقل الزامات بخش یا دانشگاه برای هر دو برنامه را برآورده نمی کنند، ممکن است همچنان برای پذیرش بدون قید و شرط در نظر گرفته شوند، در صورتی که سایر اطلاعات در کاربرد آنها نشان دهنده احتمال موفقیت در تحصیلات تکمیلی در فیزیک باشد.

پذیرش آزمایشی

اگر متقاضی اکثریت استانداردهای پذیرش بدون قید و شرط را که در بالا ذکر شده است را برآورده ننماید، ممکن است پس از بررسی دقیق مواد کاربردی آنها، پذیرش آزمایشی در نظر گرفته شود. پذیرش آزمایشی مستلزم آن است که متقاضی در دوره 12 ساعته تحصیلات تکمیلی خود در دانشگاه آرلینگتون بای B یا بهتر از آن باشد.

پذیرش معوق و موقت

یک تصمیم درخواست معوق ممکن است زمانی که پرونده ناقص است یا زمانی که یک تصمیم انکار نشده مناسب باشد. یک متقاضی که قادر به ارائه اسناد مورد نیاز قبل از مهلت پذیرش نیست، اما کسانی که به نظر می رسد به شرایط پذیرش نیاز دارند، می توانند مجوز موقت دریافت کنند.

انکار پذیرش

یک کاندید ممکن است پذیرفته شود اگر او کمتر از عملکرد رضایت بخش در معیار پذیرش توصیف شده در بالا باشد.


بورس تحصیلی و بورس تحصیلی

دانش آموزانی که پذیرفته می شوند، واجد شرایط دریافت کمک هزینه تحصیلی و یا کمک هزینه تحصیلی خواهند بود. جایزه بورس تحصیلی یا بورس تحصیلی براساس معیارهای مورد استفاده در تصمیمات پذیرش خواهد بود. برای واجد شرایط بودن، نامزدها باید دانشجویان جدیدی باشند که در ترمینال پاییز به UT Arlington می آیند، باید در آخرین 60 روز اعتباری دوره کارشناسی خود، GPA 3.0 را داشته باشند و هر ساعت اعتبارات فارغ التحصیلی که توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی محاسبه می شود، باید حداقل باشد از 6 ساعت کار در هر دو ترم طولانی برای حفظ استعداد خود.


الزامات درجه

هر نامزد باید شرایط زیر را تکمیل کند:

1. تسلط صلاحیت در حداقل 39 ساعت اعتبار از دوره های اصلی که تحت هدایت کمیته نظارت انتخاب شده اند از (یا از دوره هایی که پیش از آن توسط کمیته مطالعاتی فارغ التحصیل) تایید شده است:

دوره های آموزشی سنتی

 • PHYS 5306 مکانیک کلاسیک
 • PHYS 5307 مکانیک کوانتومی I
 • PHYS 5308 مکانیک کوانتومی II
 • PHYS 5309 نظریه الکترومغناطیس I
 • PHYS 5313 نظریه الکترومغناطیس II
 • مکانیک آماری PHYS 5310
 • PHYS 5311 روشهای ریاضی در فیزیک I
 • PHYS 5312 روش های ریاضی در فیزیک II
 • PHYS 5315 حالت جامد I
 • PHYS 5316 حالت جامد II

دوره های اصلی فیزیک کاربردی

 • PHYS 5314 پیشرفته اپتیک
 • PHYS 5319 روش های ریاضی در فیزیک III
 • PHYS 6301 روش های کاربردی فیزیک I - الکترونیک
 • PHYS 6302 روش های فیزیک کاربردی II - رایانه در فیزیک
 • PHYS 6303 روش های فیزیک کاربردی III - طیف سنجی
 • علم کامپیوتر به عنوان مورد نیاز کمیته نظارت

2. رشته و مطالعات اضافی و دوره های انتخابی تحت هدایت کمیته نظارت انتخاب می شوند.


هزینه تحصیل و تحصیل

پاییز سال 2018 تحصیلات غیر دانشگاهی و هزینه های تحصیلات تکمیلی

پاییز سال 2018 مؤسسات تحصیلات تکمیلی و هزینه ها


دانشجویان بین المللی می خواهند اسناد / اظهارات مالی را ارائه دهند، زیرا آنها همچنین مواد درخواست برای پذیرش را ارائه می دهند.

فرم صورت وضعیت مالی بین المللی


تاریخ اولویت برنامه ما عبارت است از:

پاییز: 15 مارس
بهار: 15 اکتبر
تابستان: آوریل 1


برنامه های کاربردی پس از تاریخ اولویت منتشر شده برای هر دوره پذیرفته می شود، اما برای بررسی تضمین پذیرش لطفا درخواست و مواد مرتبط را با تاریخ اولویت ارسال کنید. با این حال، مهم است که قبل از تاریخ شروع در نظر گرفته شده خود را به خوبی واجد شرایط برای برنامه های اختصاصی برنامه خاص مانند کمک و کمک هزینه تحصیلی باشید. به یاد داشته باشید که زمان پردازش درخواست های اداری بسیار زیاد است و برخی برنامه ها نیاز به برنامه های کاربردی را تا یک سال پیش دارند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Texas Arlington »

آخرین به روز رسانی August 29, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
10,126 USD
10،126 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم). 4،577 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم).
Deadline
درخواست اطلاعات
application priority deadline
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
دسامبر 12, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
دسامبر 12, 2019

Welcome Back!

India Study Abroad - Kunal Parashar

India Study Aboad - Siddharth Shah

Indian Study Abroad - Manaswini Kumar

Indian Study Abroad - Shruti Agrawal