توضیحات رسمی را مطالعه کنید

PhD در علوم بیولوژیکی کاربردی: بهداشت محیط


امروزه شناخته شده است که محیط زیست و سلامت به طور جدایی ناپذیر هستند. آلاينده هاي محيط زيست در محيط زودتر يا بلافاصله بر سلامت انسان تأثير مي گذارند این رشته به پایه ای برای درک اینکه چگونه آلودگی های محیطی بر بهداشت تاثیر می گذارد، فراهم می کند. پرسنل باهوش، توانا و با تکنیکی که دارای درک عمیق و نظری از سلامت محیطی هستند، برای انجام تحقیقات و فعالیت های علمی لازم است تا بتوانند دانش و مهارت خود را برای شناسایی و پیشگیری از مشکلات بهداشتی و زیست محیطی مورد استفاده قرار دهند. فارغ التحصیلان مهارت نیز برای شناسایی یا ترکیب مواد شیمیایی یا بیولوژیکی برای درمان یا پیشگیری از بیماری ها مورد نیاز هستند و از دانش و تخصص خود برای افزودن ارزش به منابع طبیعی استفاده می کنند.

این برنامه با هدف آماده سازی دانش آموزان برای حرفه های بهداشت عمومی، کشف و توسعه مواد مخدر و زمینه های مرتبط با استفاده از زیست شناسی مدرن به مسائل معاصر عملی است. این برنامه تحقیقاتی است و بر توسعه روش و مسائل فنی دقیق تمرکز دارد. فارغ التحصیلان به عنوان متفکر و متخصص تمرین خواهند کرد.

پذیرش مورد نیاز

  • داوطلبان باید مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن را با GPA تجمعی حداقل 3.50 در سطح کارشناسی ارشد داشته باشند.
  • زمینه های پیشنهادی: علوم (از جمله زیست شناسی، علوم زیستی، بیوشیمی، بیوتکنولوژی، میکروبیولوژی، علوم محیطی)، داروسازی، علوم دارویی، پرستاری، پزشکی، تکنولوژی پزشکی، و یا سایر زمینه های مرتبط.
  • نامزدهای دارای مدرک لیسانس با افتخارات کلاس اول نیز واجد شرایط می باشند.

تسلط به زبان انگلیسی

تمام داوطلبان باید نمره امتحانی رسمی بالاتر از حداقل نمره برای پذیرش در هر یک از معیارهای استاندارد استاندارد انگلیسی باشد.


سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS): 5

آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL):

* مقاله مبتنی بر: 500

* مبتنی بر رایانه: 173

* اینترنت مبتنی بر: 61

آزمون CU تسلط به زبان انگلیسی (CU-TEP): 60

با این حال، متقاضیان از کشورهایی که زبان انگلیسی زبان انگلیسی هستند، از این الزام معاف هستند. علاوه بر این، متقاضیانی که دارای مدرک پیشین از دانشگاهی هستند که در آن تنها مرجع آموزش زبان انگلیس است، می توانند گواهینامه متوسط ​​مدرسه را برای انجام این الزام ارائه دهند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Chulabhorn Graduate Institute »

این دوره Campus based
Start Date
ژوئن 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date