توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Lucca

2019/20 برنامه های دکترا در مدرسه پیشرفته ی IMT alt = "Lucca

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - 23 آوریل 2019 RD، CEST 12:00

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای برنامه های PhD 2019/20 در مدرسه پیشرفته ی IMT پذیرفته شده است alt = "Lucca ( www.imtlucca.it)، یکی از شش دانشکده عالی در ایتالیا و یکی از بالاترین مدارس فارغ التحصیل در اروپا با توجه به جدیدترین نظرسنجی U-Multirank. کاندیداهای محرمانه انگیزه ای از تمامی رشته ها دعوت می شوند تا برای یکی از 32 بورس تحصیلی کاملا متمرکز در دو برنامه دکترا دعوت شوند که صلاحیت های علمی اقتصاد، مهندسی، علوم رایانه، علوم اعصاب و روانشناسی رفتاری را ادغام کنند. فیزیک، ریاضیات کاربردی، آمار، تاریخ و علوم میراث فرهنگی.

یکی از چهار زمینه خاص ، تحلیل و مدیریت میراث فرهنگی است که تحت برنامه دکترای علمی و فرهنگی قرار دارد. این دوره پیشنهادات دوره های باستان شناسی، تاریخ هنر، قوانین اروپایی و بین المللی در مورد میراث فرهنگی و چشم انداز، موزه شناسی، مدیریت میراث فرهنگی و موسسات فرهنگی، فن آوری های مورد استفاده برای ارزش گذاری میراث فرهنگی است.

هر دو دوره تحقیق و تمرین، این برنامه را تشکیل می دهند که هدف آن آموزش متخصصان واجد شرایط در زمینه های مختلف مدیریت فرهنگی و دانشگاهیان است. این تحقیق را با تشویق دانشجویان به رویکردهای تحقیق و روش های مختلف، از طریق مطالعات موردی مربوط به زمینه های تحقیقاتی میراث فرهنگی، ترویج می کند. در طول تحصیلات دکترای خود، دانش آموزان تشویق می شوند که تحقیقات خود را با بخش های تحقیقاتی دانشکده انجام دهند .

دوره های آموزشی توسط محققان مشهور جهانی هدایت می شوند و دانش آموزان را با تمام مهارت های نظری و ابزار پیشرفته ای که برای سخت گیری در برابر بسیاری از مشکلات تجزیه و تحلیل، طراحی و مدیریت در چارچوب گسترده ای از تجزیه و تحلیل سیستم ها در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، علمی، فن آوری و فرهنگی . هیات علمی و کارکنان متخصص، شبکه ای را ایجاد می کنند که راهنمایی و پشتیبانی کلیدی در سراسر برنامه دکترا را فراهم می کند. دانش آموزان با نزدیک شدن به هیئت علمی، در کلاس و در توسعه تحقیقات، به بالاترین سطوح دستاورد علمی دست می یابند. فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT قادر خواهند بود از مهارتهایی که در طول تحصیلشان به دست آورده اند، برای شناخت و حل مشکلات پیچیده استفاده کنند، برای انتخاب مناسب ترین روش یا ابزار مورد استفاده برای دستیابی به این مشکلات، حتی در رشته های خارج از حوزه پژوهش اولیه خود.

همه دانش آموزان در مجتمع سان فرانچسکو، که اخیرا در آن مجددا بازسازی شده است، پردیس کاملا مجتمع در مرکز تاریخی شهر توسان زیبا از alt = "لوکا" است. این کمپوس شامل امکانات مجتمع مسکونی، غذا در محل، مطالعه و اتاق نشیمن، یک کتابخانه های پیشرفته و فضاهای تفریحی در فضای باز که محیط فرهنگی، حرفه ای و منحصر به فردی را برای برنامه دکترای ما ایجاد می کنند.

دانشجویان واجد شرایط، علاوه بر اتاق و هیئت مدیره رایگان ، همچنین یک بورس تحصیلی پژوهشی دریافت خواهند کرد که مبلغ آن حدود 15،300 یورو در سال است . بورس تحصیلی به طور کامل به مدت چهار سال ، با امکان فارغ التحصیلی بعد از سال سوم، تامین می شود.

برنامه های دکترا در مدرسه IMT دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کنند و محیط واقعی بین المللی را فراهم می کنند. زبان انگلیسی زبان رسمی مدرسه است. علاوه بر این، تمام دانش آموزان فرصت گذراندن دوره های خارج از کشور در موسسات تحقیقاتی، آزمایشگاه ها یا دانشگاه ها را دارند، هم در چارچوب Erasmus و هم از طریق موافقت نامه های مربوط به تحریم.

اکثر فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT نقش برجسته ای در دانشگاه، موسسات دولتی، شرکت های عمومی و خصوصی و یا حرفه ای ها در سرتاسر جهان به دست آورده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه، شرایط پذیرش و نحوه درخواست، لطفا به https://www.imtlucca.it/en/programma-dottorato/overview مراجعه کنید.

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - 23 آوریل 2019 RD، CEST 12:00

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط IMT School for Advanced Studies Lucca »

آخرین به روز رسانی March 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
- بدون پرداخت هزینه تحصیل (دانش آموزانی که از تحصیل خارج شده اند، یک بورس تحصیلی دریافت می کنند - 15،300 € / سال - و اتاق و هیئت مدیره رایگان)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date