PhD در امور مالی

عمومی

شرح برنامه

وزارت مالیه و املاک و مستغلات یک گروه همگروه از دانشجویان دکترا را در امور مالی در ترمینال پایانی هر سال متناوب می پذیرد. اندازه دسته بستگی به بودجه و همچنین مجموعه رقابتی متقاضیان دارد. دانش آموزان دوره های تخصصی از پیش تعریف شده در حوزه های اصلی و حمایتی تقریبا دو ساله را دنبال می کنند و پس از آن یک معاینه جامع و کامل انجام می شود.

شرایط پذیرش

پذیرش در Ph.D. برنامه بر اساس تکمیل الزامات عمومی پذیرش پذیرش تحصیلات تکمیلی است. برای Ph.D. پذیرش برنامه، نمره در آزمون پذیرش مدرک کارشناسی (GMAT) یا امتحان رکورد تحصیلی (GRE) و رکورد عملکرد تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد نیاز است. دانش آموزانی که زبان انگلیسی خود را زبان مادری خود نیستند، باید نمره TOEFL حداقل 550 را بدست آورند. تافل را نمیتوان ازدست داد، حتی زمانی که یک دانشآموز دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آمریکایی است. متقاضیان بین المللی که نمره کمتر از حد مجاز را در قسمت کلامی امتحانات ورودی می گذارند ممكن است تحت شرایطی كه امتحان كارشناسي در انگلستان را امتحان می كنند یا برنامه كارشناسي انگليسی فارغ التحصیلی انگلستان را قبل از شروع دوره كارشناسي فارغ التحصيل كنند. متقاضیان تشویق می شوند که با نرم افزار خود رزومه ای را ارائه دهند که از تجربیات حرفه ای و شخصی، توانایی های زبانی، مهارت های رایانه و تجربه رهبری برجسته است. بیانیه ای از هدف که توصیف زمینه آکادمیک و کارشناسی متقاضی، منافع تحقیق، و دلایل درخواست برای Ph.D. برنامه به عنوان بخشی از برنامه مورد نیاز است.

معیارهای متعدد برای تصمیم گیری های پذیرش استفاده می شود. معیارهای کمی شامل نمره GMAT یا GRE متقاضی و درجه متوسط ​​نمرات در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد است که توسط پذیرش تحصیلات تکمیلی محاسبه می شود. هیچ فرمول استفاده نمی شود و نه وزن تعیین شده برای این عوامل. حداقل تعداد نمرات برای GMAT یا GRE مورد نیاز برای پذیرش و هیچ نمره برش در میانگین میانگین نمرات وجود ندارد. نمره آزمون استاندارد شده (GMAT یا GRE) به عنوان تنها معیار برای تصمیم گیرنده پذیرش مورد استفاده قرار نمی گیرد.

Ph.D. تصمیم گیری های پذیرش توسط یک کمیته به ریاست اصلی هماهنگ کننده زمینه برای مسیر که متقاضی مایل به تخصص (در مدیریت، امور مالی، و غیره) ساخته شده است. این کمیته ها معمولا به عوامل متعددی (اهداف آموزشی، توصیه نامه ها و غیره) علاوه بر معیارهای کمی برای تصمیم گیری می پردازند. همه دانش آموزانی که مایل به داشتن یک برنامه قوی برای یک Ph.D. برنامه را تشویق می کنند تا از طریق فعالیت هایی مانند کار به عنوان یک دستیار تحقیق برای اعضای هیات علمی، نوشتن پایاننامه کارشناسی ارشد و یا ارائه مقالات در کنفرانس های دانشگاهی، به دست آورد. عملکرد قوی در دوره ها در روش های تحقیق و آمار پیشرفته نیز مثبت است. دانش آموزانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند پذیرش در یک حوزه خاص مدیریت کسب و کار هستند، تشویق می شوند تا با هماهنگ کننده اصلی زمینه برای این منطقه تماس بگیرند.

اطلاعات اضافی در مورد برنامه.

شهریه و قیمت مناسب

اطلاعات شهریه و دسترسی به UTA

تاریخ تقاضای اولویت

پاییز | 15 مارچ
بهار | 15 آگوست
تابستان | 15 فوریه

برنامه ها پس از تاریخ اولویت منتشر شده برای هر ترم پذیرفته می شوند ، اما برای بررسی تضمینی در پذیرش ، لطفاً برنامه و مطالب مرتبط را تا تاریخ اولویت ارسال کنید. با این حال ، مهم است که قبل از تاریخ شروع مورد نظر خود را به خوبی اعمال کنید تا واجد شرایط فرصتهای تأمین اعتبار ویژه برنامه مانند کمک هزینه ها و بورس های تحصیلی باشید. به خاطر داشته باشید که زمان پردازش برنامه های دپارتمان بسیار متفاوت است و برخی از برنامه ها به برنامه های حداکثر تا یک سال نیاز دارند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong ... اطلاعات بیشتر

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong economic development here--Dallas-Fort Worth is one of the top ten fastest growing metros in the United States. اطلاعات محدود