توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای اقتصاد و مدیریت صنعتی

دانشکده روابط بین المللی اقتصادی و مدیریت در سال 2006. در حال حاضر ایجاد شده بود، در فاصله 759 دانش آموزان دوره تمام وقت و 2400 دانش آموزان دوره مکاتبات در دانشکده وجود دارد.

این دانشکده دارای سه بخش:

  • گروه حمل و نقل
  • گروه اقتصاد و مدیریت
  • گروه اقتصاد بین المللی و امور مالی

دانشکده روابط بین المللی اقتصادی و مدیریت بسیار محبوب در میان فارغ التحصیلان مدرسه از بلاروس و از کشورهای نزدیک است. فرایند تدریس متعادل و کاملا طراحی شده، برنامه درسی و دوره های ارائه شده توسط کارکنان عالی رتبه دانشگاهی، به تصویر مثبت دانشگاه افزوده می شود.

رشته هایی که در برنامه های دوره ای تمام وقت و نیمه وقت ارائه می شوند عبارتند از:

عمده

مدیریت

تخصص

  • مدیریت صنعتی
  • مدیریت مالی
  • مدیریت منابع انسانی

صلاحیت

مدیر / اقتصاددان

عمده

بازار یابی

تخصص

  • بازاریابی صنعتی
  • بازاریابی در صنعت گردشگری
  • ارتقاء و تبلیغات

صلاحیت

متخصص بازاریابی / اکونومیست

عمده

اقتصاد و مدیریت شرکت

تخصص

اقتصاد و مدیریت صنعتی صنعتی

صلاحیت

متخصص بازاریابی / اکونومیست

عمده

مالی و اعتباری

تخصص

FINANCE

صلاحیت

اکونومیست

عمده

تدارکات

تخصص

تدارکات

صلاحیت

مهندس / اقتصاددان

اعضای هیات علمی اعضای هیات علمی شامل 56 معلمان و کارشناسان در اقتصاد بین المللی و مدیریت که در لبه برش از تحقیقات دانشگاهی استفاده از تا به روز روش ها، تکنیک های پیشرفته و بهترین شیوه های آموزش می باشد. متخصصان خارجی شرکت در فرایند تدریس و همچنین.

فعالیت های پژوهشی دانش آموزان توسط جوامع مختلف علمی و گروه های مطالعاتی حمایت می شود که دانشجویان را بر اساس منافع حرفه ای خود متحد می کنند: فناوری اطلاعات و قانون؛ سیاست پولی و اعتباری جمهوری بلاروس؛ خلاقیت در مدیریت؛ تامین مالی بودجه به عنوان یکی از مهمترین سیاست های ضد بحران دولت و غیره باشگاه ها و گروه های مورد علاقه دانشجویان نیز فعالیت های خلاقانه ای دارند: ادبیات، باشگاه کمدی، گروه داوطلبی، گروه رقص، گروه روزنامه دانشکده و غیره

فارغ التحصیلان دانشکده که دانش جامع و شایستگی به دست آوردن در مناطق حرفه ای خود را در بازار کار بسیار رقابتی است و در خواست بزرگ هر دو در جمهوری بلاروس و خارج از کشور. فارغ التحصیلان دانشکده در شرکت های بزرگ ملی، سازمان های دولتی، وزارتخانه ها، سازمان های اتحادیه های کارگری و موسسات مالی کار می کنند. آنها در موسسات آموزش عالی ارائه سخنرانی؛ آنها در سر بزرگ شرکت های خصوصی، موسسات و سازمانها هستند. آنها منجر می شوند متخصصان بازاریابی، مدیران، اقتصاددانان و حسابداران.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019