رهبران جهان در مطالعات توسعه

IDS یک موسسه جهانی پیشرو در زمینه تحقیقات توسعه، آموزش و یادگیری، و تاثیر و ارتباطات است که در دانشگاه ساسکس قرار دارد. دانشگاه ساسکس در رتبه اول برای مطالعات توسعه رتبه اول قرار دارد. این رتبه بندی جهانی QS نشان دهنده شهرت و کیفیت تحقیقات و ارائه دوره های آموزشی در سراسر محوطه دانشگاهی، از جمله IDS است.

تحقیق در IDS

IDS به تحقیق در مورد فرآیندهای توسعه اجتماعی و سیاسی و اقتصادی اختصاص یافته است تا به منظور درک مشکلات فقر و مسائل مربوط به توسعه در عرصه های محلی، ملی و جهانی. از طریق تحقیق ما، ما به دنبال دستیابی به دیدگاه های خود از جوامع برابر و پایدار، هم در سطح محلی و هم در سطح جهانی هستیم، که هرکسی می تواند به طور ایمن زندگی کند و زندگی را بدون فقر و بی عدالتی انجام دهد.

تحقیق ما با رویکرد متمایز "برتری درگیر" شکل گرفته است. این بدان معنی است که کیفیت و تاثیر کار ما بستگی به همکاری ما با دولت ها، سازمان های بین المللی غیر دولتی، جامعه مدنی محلی، شهروندان، محققان محلی، اهدا کنندگان، کسب و کار و بسیاری دیگر برای دستیابی به تغییرات مثبت است، مرتبط - تحقیق و شواهد.

محدوده مطالعات

ما به دنبال محققان PhD هستیم که علاقه مند به کار بر روی پروژه هایی هستند که به چالش های جهانی زیر و تقاطع های آنها پاسخ می دهند:

  • کاهش نابرابری ها
  • تسریع پایداری
  • ایجاد جوامع فراگیر و امن.

ما به ویژه در کارهایی که منجر به رفع موضوعات مرتبط با کار خوشه های تحقیقاتی ما یعنی کسب و کار، شهر، درگیری، دیجیتال، جنسیت، حکمرانی، تحولات سبز، سلامت، مشارکت، قدرت، سیاست منابع و آینده روستایی می شود، علاقه مند به کار است.

فرصتهای شغلی آینده

محققان دکترای علوم انسانی IDS به عنوان وزیر در دولت های ملی، مقامات عالی رتبه در سازمان های توسعه ای مانند UNDP و بانک جهانی، کارمندان دولت، رهبران سازمان های جامعه مدنی از جمله Mama Cash و Action Aid و دانشگاهیان برجسته در دانشگاه های سراسر جهان فعالیت می کنند. جهان. همه آنها در حال کار کردن برای تعریف و حل کردن برخی از چالش های موثر جهانی در جهان هستند. وقت شما در IDS، شما را با دانش دانش، روش تحقیق و مهارت های عملی در اختیار شما قرار می دهد تا تغییرات قابل توجهی در ایجاد تغییرات تحول ایجاد کند.

جامعه تحقیقاتی پر رونق

این موسسه تقریبا 240 کارمند و 260 دانشجو در هر زمان دارد. اما جامعه IDS فراتر از حد گسترش یافته است، شامل یک شبکه گسترده از بیش از 360 همکاران ، 3000 فارغ التحصیلان و صدها نفر از کارکنان سابق است. تمام محققان دکترا جزء جدایی ناپذیر از این جامعه هستند و دسترسی به فرصت های تحقیق، دانش، ارتباطات و تدریس و مشارکت با کارکنان IDS و همچنین مجموعه ای قابل توجه از سمینارهای ارائه شده توسط متخصصان و متخصصین پیشرفته ارائه می دهد.

نظارت و ارزیابی

هر محقق دکترای دارای حداقل دو ناظر است. در طول فرآیند درخواست، سرپرستان مورد نظرتان را شناسایی خواهید کرد. ناظرین بالقوه می توانند با جستجو در دایرکتوری ما شناسایی شوند. تعداد ساعت های نظارت رسمی در طول دوره دکترا، بسته به دانشجو، سرپرست و نوع پژوهش، متفاوت خواهد بود. IDS یک یادداشت تفاهم را منتشر می کند که انتظارات مربوط به نظارت را مشخص می کند. در طول دوره PhD شما، شما انتظار می رود که دو سمینار برای جامعه IDS. اول، در پایان سال اول، سمینار خلاصه مقاله نامیده می شود و این پیش نمایش از برنامه های PhD شما را قبل از شروع کار زمینه فراهم می کند. دوم، در نیمه راه از طریق سال 3 اتفاق می افتد. این کارگاه در سمینار پیشرفت نامیده می شود و بر یافته های تحقیقاتی و استدلال کلی است که در پایان نامه نوشته شده است.

دوره دکترای خود را با پایاننامه و ویوا بررسی کنید. پایان نامه نباید بیش از 80،000 کلمه باشد. این محدودیت ها شامل پاورقی ها و کتابشناسی است اما هر گونه ضمیمه را حذف می کند.

"IDS محققان دکترای یک محیط غنی را با دسترسی به طیف وسیعی از کارشناسان با زمینه های مختلف انضباطی ارائه می دهد. جامعه مجازی IDS همیشه با انرژی و تعهد به پاسخ دادن به سوالات دشوار است و این باعث می شود که یک مکان هیجان انگیز برای انجام تحقیقات باشد. من احساس خوشحالی می کنم که در میان یک گروه حمایتی از همسالان باشد که در هر نوبت راهنمایی می کنند. »دینا زاید، محقق پژوهشی پژوهشی PhD

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
Price
15,100 GBP
برای دانش آموزان خارج از کشور
Deadline
درخواست اطلاعات
We consider applications throughout the year
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
We consider applications throughout the year
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
We consider applications throughout the year
End Date