برنامه PhD "دینامیک، بالستیک، کنترل پرواز هواپیما"

Samara National Research University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه PhD "دینامیک، بالستیک، کنترل پرواز هواپیما"

Samara National Research University

وظیفه اصلی این برنامه آماده سازی پرسنل مجرب در زمینه دینامیک و کنترل حرکت فضایی (زاویه ای) وسایل نقلیه و ماهواره های فضایی (از جمله دستگاه های میکرو و نانو کلاس) در زمینه های فعال و غیر فعال حرکت مداری با انتساب مجدد درجه دکترا است.

در چارچوب تدریس و نوشتن پایان نامه، ویژگی های حرکت آزاد و اجباری و کنترل پویایی سیستم های فضایی و دستگاه / ماهواره ها در حضور اختلالات درونی و داخلی طبیعت مختلف، از جمله حضور میدان های گرانشی و الکترومغناطیسی سیارات، و نیز تاثیرات اثرات تابشی و تحریک کننده (فضای سیاره ای، اصطکاک، و غیره).

زمینه فعالیت های حرفه ای شامل: زمینه علم، فن آوری و فن آوری، پوشش مسائل مربوط به یکپارچه سازی اندازه گیری، اطلاعات، محاسبات، کنترل و سیستم های انرژی مبتنی بر عناصر و گره های مکانیک با دقت بالا با قطعات الکترونیکی، الکتریکی، نوری و کامپیوتری، و ارائه تحقیق، طراحی، توسعه و تولید سیستم های بهینه، سازگار و هوشمند و تسهیلات کنترل ترافیک کیفی ، ناوبری، جهت به طور کلی و زیر سیستم های خود، به ویژه برای هواپیما و اشیاء تلفن همراه برای اهداف مختلف.

این برنامه، جنبه های بنیادی و کاربردی پویش غیر خطی سیستم های مکانیکی / مکاترونیک، مکانیک آسمانی، دینامیک پرواز، حرکت و کنترل سیستم فضایی کامپوزیت، وسایل نقلیه و ماهواره ها را در بخش های منفعل و فعال مسیر در نظر می گیرد. ویژگی های حرکت پویایی وسایل نقلیه و ماهواره های فضایی در حضور اختلالات درونی و داخلی طبیعت متفاوتی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است، از جمله حضور میدان های گرانشی و الکترومغناطیسی سیارات، و همچنین اثر اثرات منفی و تحریک کننده (فضای سیاره ای، اثرات اصطکاک داخلی و غیره). نشریات در نشریات علمی برجسته نشری شده توسط Scopus وجود دارد

جنبه های ذهنی هدفمند این برنامه عبارتند از:

  • مطالعه و توسعه مدل های مکانیکی و ریاضی از حرکت سیستم های فضایی، دستگاه، ماهواره ها و مراحل بالا؛
  • تجزیه و تحلیل ویژگی های حرکت آزاد، کنترل شده و اجباری سیستم های فضایی، دستگاه، ماهواره ها و مراحل بالا؛
  • توسعه ابزارهای نرم افزاری و ماژول های محاسبه در محیط برنامه نویسی و در بسته های یکپارچه ریاضی؛
  • طرح / سنتز طرح ها و سیستم های کنترل (و تثبیت) حرکت سیستم های فضایی، دستگاه ها، ماهواره ها و مراحل بالا؛
  • سنتز پارامتریک پارامترهای حرکت سیستم های فضایی، دستگاه ها، ماهواره ها و مراحل بالا.

تمرکز بر روی توسعه مهارت های خلاقانه تحقیقات علمی در حوزه تحلیلی و سنتز پویایی حرکت فضاپیما در چارچوب ماموریت فضایی پیش بینی شده انجام شده است.

برای اجرای این برنامه، تمام مواد لازم، روش های متداول و شرایط فنی سازمانی ایجاد شده است: کتابخانه های علمی الکترونیکی و منابع نشریات پیشرو (Elsevier، Springer، IEEE) در دسترس هستند، آزمایشگاه های آموزشی و پژوهشی وجود دارد و تحقیقات انجام شده در حال انجام است.

پایگاه کارکنان برای پیاده سازی مدرک کارشناسی ارشد بر اساس کارشناسان علمی و آموزشی پرشکوه چرخه "دینامیک پرواز و سیستم های کنترل" است که بهترین سنت های تاریخی خود را که در دانشکده شماره 1 "هواپیما" KuAI-SGAU شکل گرفته است، در حال توسعه و توسعه فناوری های علمی و آموزشی مدرن در سایت موسسه فناوری فضایی دانشگاه سامرا.

ثبت نام بر اساس مصاحبه انجام می شود، فرایند آموزشی همراه با موسسه فناوری موشک و فضا و موسسه آموزش مداوم دانشگاه سامرا همراه است. برای آموزش و نوشتن پایان نامه، برنامه درسی سه ساله اختصاص یافته است. در پایان برنامه، پایان نامه با دفاع از دیپلم مربوط به اعطای PhD (فلسفه دکتر / دکتر فلسفه) درجه در برنامه "دینامیک، بالستیک، کنترل پرواز" از طرف FGSARM دفاع "دانشگاه تحقیقات ملی سامرا به نام اساتید دانشگاه S.P. ملکه "( Самарский университет ).

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • روسی


آخرین به روز رسانی June 14, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
روسیه - Samara, Samara Oblast
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
روسیه - Samara, Samara Oblast
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات