Ph.d. در اقتصاد

ITAM - Instituto Tecnológico Autónomo de México

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ph.d. در اقتصاد

ITAM - Instituto Tecnológico Autónomo de México

دکترای اقتصاد برنامه ITAM با هدف کمک به توسعه تحصیلات و اقتصاد مکزیک و آمریکای لاتین از طریق ارتقای تحقیقات اقتصادی و آموزش اقتصاددانان بسیار متخصص به وجود آمده است. این برنامه بخشی از تعهد مداوم ITAM با توسعه علمی و فرهنگی منطقه است.

ITAM دارای مدرک تحصیلی طولانی و موفق در اقتصاد دانان در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد است. ITAM همچنین یکی از مهمترین موسسات تحقیقاتی در زمینه اقتصاد در منطقه است که نشان دهنده تعداد و کیفیت انتشارات دانشکده اقتصاد ما و سازمان در سال های اخیر تعدادی از رویدادهای مهم دانشگاهی است. به هر دلیلی، ما در موقعیت عالی برای ساخت یک برنامه دکترا در کلاس اول قرار داریم.

اهداف برنامه

Ph.D. ITAM برنامه در اقتصاد به منظور جذب دانش آموزان با منافع علمی روشن است که به دلایل مختلف ترجیح می دهند مطالعات دکترای خود را در آمریکای لاتین انجام دهند. این برنامه به توسعه مهارت های تحقیق دانشجویان و آشنا کردن آنها با مسائل مورد علاقه منطقه است.

ما انتظار داریم که فارغ التحصیلان در برنامه ما موقعیت ایده آل برای پیوستن به موسسات آموزشی و تحقیقاتی مختلف در آمریکای لاتین و همچنین گروه های تحقیقاتی در کسب و کار و دولت باشند.

زمان تخمینی برای پایان دوره Ph.D. برنامه اقتصاد در ITAM پنج سال است. برنامه سه مرحله دارد:

مرحله اول شامل سه ترم اختصاص یافته به دوره های پایه ای در نظریه اقتصادی، تجزیه و تحلیل ریاضی و اقتصاد سنجی است، و به دنبال آن، امتحانات عمومی در اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و اقتصاد سنجی است. تأیید این امتحانات، دانشآموز را به درجه Maestro en Teoria Económica میافزاید. تایید امتحانات با درجه برجسته مورد نیاز برای پیشرفت به مرحله بعدی برنامه است.

مرحله دوم شامل یک سال اختصاص داده شده به دوره های میدانی است. این دوره ها را می توان در ITAM و یا در چارچوب برنامه تحصیلی Latinoamericano برنامه (Latin America Dotorate Program)، که یک تلاش مشترک بین دانشگاه های شیلی، Universidad Torcuato Di Tella (آرژانتین) و ITAM است. برنامه تحصیلات دکترا Latinoamericano نیاز به دانش آموزان برای بازدید از هر یک از موسسات شرکت برای مدت سه ماه.

فاز سوم مربوط به تحقیق پایان نامه است. انتظار می رود حدود دو سال طول بکشد.

نمایش فارغ التحصیل

هدف این برنامه، آموزش اقتصاددانانی است که به مؤسسات تحقیقاتی رهبری در مکزیک و آمریکای لاتین خواهند رفت. ما امیدواریم که فارغ التحصیلان ما در پست های مرکز تحقیقات اقتصادی دانشگاه ها و موسسات دیگر منطقه قرار گیرند.

مورد نیاز برای دانشجویان آینده نگر

به عنوان یک نامزد برای Ph.D. در اقتصاد ، الزامات زیر باید رضایت بخش باشند. تمام متقاضیان باید:

  • مدرک کارشناسی در هر موضوعی داشته باشید
  • متوسط ​​درجه کارشناسی 8.0 (هشت).
  • نگاهی به GRE (تحصیلات تکمیلی).
  • رعایت پیش نیازهای آکادمیک در زمینه های زیر: حسابداری، جبر خطی، سیستم های دینامیک، آمار، اقتصاد middle economics، middle economics. مدیر برنامه تعیین خواهد کرد که آیا آکادمیک کاندیدان این پیش نیازها را برآورده می کند. هر گونه پیش نیاز هایی که در این مرحله رضایت ندارند باید قبل از شروع برنامه دکترا، با مطالعه موضوعات مناسب در ITAM معتبر باشند.
  • یک دانش آموز تمام وقت باشید
  • فرآیند درخواست را کامل کنید. هزینه اعمال شده توسط همه نامزدها پرداخت می شود 300.00 پزو است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 4, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
مکزیک - Buenavista, State of Mexico
تاریخ شروع : جولای 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2018
مکزیک - Buenavista, State of Mexico
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات