Ph.D. در مهندسی مکانیک، مکانیک کاربردی

Technical University of Liberec

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ph.D. در مهندسی مکانیک، مکانیک کاربردی

Technical University of Liberec

Ph.D. در مهندسی مکانیک، مکانیک کاربردی

برنامه تحصیلی دکترای مکانیک کاربردی بر روی پروژه های مستقل علمی و پژوهشی در زمینه مکانیک متمرکز است. هدف آن تولید فارغ التحصیلان تحصیل کرده و خلاق است که قادر به شرکت در برنامه های علمی، تحقیقاتی و حرفه ای قوانین مکانیک در مهندسی مکانیک هستند. برای موفق شدن در حل وظایف در حوزه مکانیک مهندسی، دکتری Ph.D. نامزدها بیشتر دانش خود را از ریاضیات، فیزیک (مکانیک) و علوم کاربردی در مبانی نظری رشته تحصیلی گسترش می دهند.

فارغ التحصیلان می توانند به طور مستقل مهارت های تسلط یافته و سطح بالایی از دانش نظری ارائه شده در سخنرانی ها را اعمال کنند و از طریق روش های مدرن یادگیری برای حل مسائل خاص در زمینه های انتخاب شده مکانیک مهندسی، مکانیک بدن های سفت و محکم، مکانیک مایعات و ترمودینامیک . علاوه بر این، آنها با روش های تحقیق در زمینه مکانیک کاربردی آشنا هستند و قادر به تجزیه و تحلیل، ارزیابی و سنتز انتقادی هستند، بنابراین قادر به بحث در مورد نتایج تحقیقات خود و گسترش مجموع دانش فعلی در یک راه حرفه ای ارزش انتشار و به اشتراک گذاری با سایر اعضای جامعه حرفه ای هم در کشور و هم در خارج از کشور.

پس از اتمام برنامه تحصیلی، فارغ التحصیلان در جایگاه های اعضای تیم تحقیق در حوزه های پژوهشی علمی و کاربردی یا به عنوان متخصصان تیم های مراکز توسعه صنعتی و موسسات تحقیقاتی اصلی که روی یک منطقه خاص تمرکز می کنند، موفق خواهند بود. با توجه به دانش عمیق و رویکرد حرفه ای، آنها همچنین در زمینه گسترده تر به عنوان سخنرانان موسسات آموزش عالی پیشرفت خواهند کرد.

Škoda Auto Ph.D. برنامه

Ph.D. نامزدها در TUL واجد شرایط هستند تا برای شرکت در اسکودا Auto Ph.D. برنامه یا آنها می توانند پایان نامه خود را بر روی موضوع ارائه شده توسط شرکت بنویسند.

حقایق کلیدی

 • دانشکده: دانشکده مهندسی مکانیک
 • زبان دستورالعمل: انگلیسی
 • شایستگی:
  • آموزش عالی (معارف) شناخته شده به عنوان قانون شماره 49/2009، مجموعه. (برای متقاضیان اسلواکی، لهستان، مجارستان، آلمان و اسلوونی لازم نیست).
  • معاینه ورودی / مصاحبه
 • مدت زمان: 4 سال
 • سال مالی / سال تحصیلی: 2000 دلار
 • هزینه درخواست: 500 تومان / 25 دلاری
 • تاریخ تحویل: 31 ژانویه، 31 اوت
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 8, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,000 USD
سال مالی / سال تحصیلی
Locations
جمهوری چک - Liberec, Liberec Region
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
جمهوری چک - Liberec, Liberec Region
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات