Ph.D. در ماشین آلات و تجهیزات، ماشین آلات و تجهیزات طراحی

Technical University of Liberec

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ph.D. در ماشین آلات و تجهیزات، ماشین آلات و تجهیزات طراحی

Technical University of Liberec

Ph.D. در ماشین آلات و تجهیزات، ماشین آلات و تجهیزات طراحی

برنامه تحصیلات دکتری در زمینه طراحی ماشین آلات و تجهیزات بر روی پروژه های مستقل علمی و پژوهشی در زمینه طراحی ماشین آلات و تجهیزات متمرکز شده است. هدف آن تولید فارغ التحصیلان تحصیل کرده و خلاق است که قادر به شرکت در فعالیت های علمی، تحقیقاتی و حرفه ای هستند. Ph.D. نامزدها بیشتر دانش ریاضیات، فیزیک و علوم کاربردی را در مبانی نظری رشته تحصیلی گسترش می دهند تا بتوانند در راه حل های وظایف در زمینه های توسعه و طراحی، مدل سازی و شبیه سازی عملیات و طراحی و اجرای آزمایش ها موفق شوند. .

فارغ التحصیلان می توانند به طور مستقل مهارت های تسلط یافته و سطح بالایی از دانش نظری ارائه شده در سخنرانی ها را به دست آورد و از طریق روش های مدرن یادگیری، به عنوان مثال محاسبات و آزمایش ها، برای حل مشکلات خاص در مناطق انتخاب شده از طراحی قطعات و مکانیزم های ماشین آلات، حمل و نقل چرخان، ماشین آلات دست زدن، ماشین آلات کار و مونتاژ، موتورهای احتراق پیستون، ماشین آلات شیشه سازی و روباتیک، ماشین آلات نساجی و ماشین آلات برای تولید نانوسیم، تجهیزات برای فن آوری های حرارتی و برای تشخیص فنی و غیره. علاوه بر این، آنها با این تحقیق آشنا هستند روش ها در زمینه طراحی ماشین آلات و تجهیزات و قادر به تجزیه و تحلیل بحران، ارزیابی و سنتز، در نتیجه قادر به بحث در مورد نتایج تحقیقات خود و گسترش مجموع دانش فعلی در یک حرفه ای به ارزش انتشار و به اشتراک گذاری با دیگر اعضای جامعه حرفه ای هم در کشور و هم در خارج از کشور.

پس از اتمام برنامه تحصیلی، فارغ التحصیلان در جایگاه های اعضای تیم تحقیق در حوزه های پژوهشی علمی و کاربردی یا به عنوان متخصصان تیم های مراکز توسعه صنعتی و موسسات تحقیقاتی اصلی که روی یک منطقه خاص تمرکز می کنند، موفق خواهند بود. با توجه به دانش عمیق و رویکرد حرفه ای، آنها همچنین در زمینه گسترده تر به عنوان سخنرانان موسسات آموزش عالی پیشرفت خواهند کرد.

Škoda Auto Ph.D. برنامه

Ph.D. نامزدها در TUL واجد شرایط هستند تا برای شرکت در اسکودا Auto Ph.D. برنامه یا آنها می توانند پایان نامه خود را بر روی موضوع ارائه شده توسط شرکت بنویسند.

حقایق کلیدی

 • دانشکده: دانشکده مهندسی مکانیک
 • زبان دستورالعمل: انگلیسی
 • شایستگی:
  • آموزش عالی (معارف) شناخته شده به عنوان قانون شماره 49/2009، مجموعه. (برای متقاضیان اسلواکی، لهستان، مجارستان، آلمان و اسلوونی لازم نیست).
  • امتحان ورودی
 • مدت زمان: 4 سال
 • سال مالی / سال تحصیلی: 2000 دلار
 • هزینه درخواست: 500 تومان / 25 دلاری
 • تاریخ تحویل: 31 ژانویه، 31 اوت
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 8, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,000 USD
سال مالی / سال تحصیلی
Locations
جمهوری چک - Liberec, Liberec Region
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
جمهوری چک - Liberec, Liberec Region
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات