Ph.D. در مهندسی مکانیک، مکانیک کاربردی

برنامه تحصیلی دکترای مکانیک کاربردی بر روی پروژه های مستقل علمی و پژوهشی در زمینه مکانیک متمرکز است. هدف آن تولید فارغ التحصیلان تحصیل کرده و خلاق است که قادر به شرکت در برنامه های علمی، تحقیقاتی و حرفه ای قوانین مکانیک در مهندسی مکانیک هستند. برای موفق شدن در حل وظایف در حوزه مکانیک مهندسی، دکتری Ph.D. نامزدها بیشتر دانش خود را از ریاضیات، فیزیک (مکانیک) و علوم کاربردی در مبانی نظری رشته تحصیلی گسترش می دهند.

فارغ التحصیلان می توانند به طور مستقل مهارت های تسلط یافته و سطح بالایی از دانش نظری ارائه شده در سخنرانی ها را اعمال کنند و از طریق روش های مدرن یادگیری برای حل مشکلات خاص در زمینه های انتخاب شده مکانیک مهندسی، مکانیک بدن های سفت و محکم، مکانیک مایعات و ترمودینامیک . علاوه بر این، آنها با روش های تحقیق در زمینه مکانیک کاربردی آشنا هستند و قادر به تجزیه و تحلیل، ارزیابی و سنتز انتقادی هستند، بنابراین می توانند در مورد نتایج تحقیقات خود بحث و گسترش مجموع دانش فعلی را به روش حرفه ای ارزش انتشار و به اشتراک گذاری با سایر اعضای جامعه حرفه ای هم در کشور و هم در خارج از کشور.

پس از اتمام برنامه تحصیلی، فارغ التحصیلان در جایگاه های اعضای تیم تحقیق در حوزه های پژوهشی علمی و کاربردی یا به عنوان متخصصان تیم های مراکز توسعه صنعتی و موسسات تحقیقاتی اصلی که روی یک منطقه خاص تمرکز می کنند، موفق خواهند بود. با توجه به دانش عمیق و رویکرد حرفه ای، آنها همچنین در زمینه گسترده تر به عنوان سخنرانان موسسات آموزش عالی پیشرفت خواهند کرد.

Škoda Auto Ph.D. برنامه

Ph.D. نامزدها در TUL واجد شرایط هستند تا برای شرکت در اسکودا Auto Ph.D. برنامه یا آنها می توانند پایان نامه خود را بر روی موضوع ارائه شده توسط شرکت بنویسند.

حقایق کلیدی

 • دانشکده: دانشکده مهندسی مکانیک
 • زبان دستورالعمل: انگلیسی
 • شایستگی:
  • آموزش عالی (معارف) شناخته شده به عنوان قانون شماره 49/2009، مجموعه. (برای متقاضیان از اسلواکی، لهستان، مجارستان، آلمان و اسلوونی لازم نیست).
  • معاینه ورودی / مصاحبه
 • مدت زمان: 4 سال
 • سال مالی / سال تحصیلی: 2000 دلار
 • هزینه اعمال: CZK 2000 / USD 100
 • تاریخ تحویل: 31 ژانویه، 31 اوت
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Technical University of Liberec »

آخرین به روز رسانی December 18, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
2,000 USD
سال مالی / سال تحصیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019