Ph.D. در مهندسی

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی برنامه دکترا

بین المللی که به دلیل برتری در تحقیقات و آموزش و پرورش شناخته شده است ، گروه مهندسی برق و کامپیوتر (ECE) دارای 32 عضو هیئت علمی ممتاز / دوره تصدی و بیش از 500 دانشجو است. گروه مهندسی برق و کامپیوتر یک Ph.D بسیار مقرون به صرفه ارائه می دهد. برنامه برای مشاهده فارغ التحصیلان اخیر دانشجوی دکترا اینجا کلیک کنید.

UNM هم بسیار مقرون به صرفه است و هم به عنوان یک دانشگاه کارنگی تحقیق 1 (برای بالاترین سطح فعالیت تحقیقاتی) تعیین شده است.

متقاضیان بین المللی به طور خودکار برای بورس تحصیلی بین المللی آمیگو در نظر گرفته می شوند. به افرادی که انتخاب می شوند از معافیت شهریه غیر مقیم (با ارزش بیش از 11000 دلار در سال) تعلق می گیرد. تعداد بورس های تحصیلی آمیگو محدود است ، بنابراین متقاضیان اولیه شانس بیشتری برای دریافت این بورس تحصیلی دارند.

دپارتمان ECE گزینه های درجه زیر را ارائه می دهد:

 • دکترا در مهندسی با تمرکز در مهندسی برق
 • دکترا در مهندسی با تمرکز در مهندسی کامپیوتر
 • دکترا در علوم و مهندسی نوری

دکترا این برنامه به حداقل 48 ساعت اعتبار دوره (بدون احتساب 18 ساعت اعتبار پایان نامه و 2 ساعت ECE 590) فراتر از دوره کارشناسی نیاز دارد که ممکن است حداکثر 6 ساعت پایان نامه کارشناسی ارشد باشد. حداقل 24 ساعت اعتبار باید در دانشگاه نیومکزیکو تکمیل شود که 18 ساعت آن باید در سطح 500 یا بالاتر باشد.

به عنوان یک کاندیدای بالقوه برای Ph.D. برنامه ، هر دانش آموز باید Ph.D را بگذراند. آزمون واجد شرایط برای نشان دادن آمادگی تحصیلی رضایت بخش و توانایی های مکتبی.

141182_ECE10-1-20Web.jpg

دکتری الزامات درجه

 1. حداقل 48 ساعت اعتبار درسی (شامل ساعت های پایان نامه ECE590 و ECE699 نیست).
  • حداقل 24 ساعت اعتبار فارغ التحصیل دوره باید در UNM تکمیل شود.
  • حداقل 18 ساعت دوره کارشناسی ارشد اعتبار باید پس از پذیرش در دوره دکترا ، در UNM تکمیل شود.
  • حداقل 18 ساعت دوره کارشناسی ارشد اعتبار در UNM باید دوره های شماره 500 یا بالاتر باشد.
 2. دو ساعت اعتبار ECE 590 (سمینار تحصیلات تکمیلی).
 3. حداقل 18 ساعت اعتبار پایان نامه (ECE 699).
 4. بیش از 6 ساعت اعتبار دوره نمی تواند نمره C (2.0) ، C + (2.33) ، یا CR داشته باشد (گزینه درجه بندی توسط دانشجو انتخاب شده است). ECE 590 از این محدودیت مستثنی است.
 5. نمره دهی CR / NC برای دوره های هسته ای یا جزئی هسته مجاز نیست.
 6. معدل تجمعی دانشجو نمی تواند زیر 3.0 باشد. علاوه بر این ، معدل دوره های ارائه شده در برنامه نامزدی وی نمی تواند زیر 3.0 باشد
 7. بیش از 50٪ از اعتبارات درسی مورد نیاز در UNM را نمی توان با یک عضو هیئت علمی دریافت کرد. (کار دوره ای که برای مدرک کارشناسی ارشد به پایان رسیده است در این حد گنجانده شده است).
 8. حداکثر 9 ساعت در دوره های "مشکلات" (ECE 551 یا ECE 651).
 9. باید در ترمی که آزمون جامع دکتری در آن شرکت می شود و در ترمی که شرایط تحصیلات تکمیل شده است ، از جمله جلسه تابستان ، ثبت نام شود.

دکترا امتحان واجد شرایط

همه دکترا از داوطلبان انتظار می رود که دکترای خود را بگذرانند. آزمون واجد شرایط برای نشان دادن و ایجاد آمادگی تحصیلی و تحصیلی رضایت بخش. یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی نمی تواند بیش از دو بار در مقطع دکترا در آزمون مقدماتی شرکت کند. برنامه

آزمون مقدماتی باید پس از اتمام دوره های اصلی دانشجو ، طی چهار ترم پذیرش در Ph.D. برنامه ، مگر اینکه توسط مشاور علمی و مدیر برنامه تحصیلات تکمیلی ECE تعیین شده باشد. این آزمون شامل ارسال کتبی و ارائه شفاهی است و پس از آن یک جلسه سوال و پاسخ شفاهی برگزار می شود. این سخنرانی باید بر اساس مطالعه ادبیات تحقیق در حوزه تأکید دانشجو و یک پیشنهاد کوتاه برای چگونگی گسترش پژوهش باشد.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

At UNM ECE we want you to succeed. We will help you find a good job. We will help you get your degree. We will give you all the tools and the confidence that you need to achieve your dreams.

At UNM ECE we want you to succeed. We will help you find a good job. We will help you get your degree. We will give you all the tools and the confidence that you need to achieve your dreams. اطلاعات محدود