واحد ما یک برنامه فارغ التحصیل بین رشته ای منحصر به فرد ارائه می دهد که شما را قادر می سازد تا راه حل های تخیلی را برای مشکلات مهندسی در دنیای واقعی ایجاد کنید.

دانش آموزان ما دسترسی به پژوهش های پیشرفته و تکنولوژی، اعضای هیات علمی بالا، پر انرژی و قابل دسترس، و یک برنامه آموزشی نوآورانه و انعطاف پذیر هستند، ما به طور مداوم در میان برنامه های مهندسی بالا توسط اخبار ایالات متحده و جهان گزارش رتبه.

کشف اینکه چرا برنامه ما باید اولین انتخاب شما باشد. این فرصتی است که بخشی از یک برنامه مهندسی استثنایی باشد.

زمینه های تمرکز

ما برنامه های مهندسی عمران و محیط زیست فارغ التحصیل در Ph.D. سطوح در سه حوزه تمرکز است که در آن ما هر دو نقاط قوت آموزش و پژوهش را ایجاد کرده ایم:

سیستم های زیربنایی پیشرفته (AIS)

بخش آموزش و تحقیق AIS بر اکتشاف و استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات در حال ظهور (ICT) برای بهبود طراحی، ساخت و ساز و عملیات سیستم های زیربنایی تمرکز دارد.

پایداری و علوم مهندسی محیط زیست (EESS)

منطقه آموزش و پرورش و تحقیقات EESS بر کیفیت هوا، کیفیت آب، تصفیه، محیط زیست صنعتی، مهندسی پایدار، انرژی و محیط زیست و نانوتکنولوژی زیست محیطی تمرکز دارد. این منطقه تمرکز طراحی شده است تا مهارت ها، ابزارهای تجزیه و تحلیل و فن آوری را برای برآورده ساختن چالش های مدرن محیط زیست و پایداری فراهم سازد.

مکانیک، مواد و محاسبات (MMC)

محوطه آموزش و تحقیق MMC بر درک علمی و کاربرد عملی رفتار پیچیده مواد اولیه از طریق تکنیک های شبیه سازی کامپیوتری برای تجزیه و تحلیل تغییر شکل، جریان و شکست مواد طبیعی و مهندسی تمرکز دارد.

برنامه های فارغ التحصیلی ما تعهد به برتری در آموزش و پژوهش را حفظ می کنند و مزایای بیشتری را ارائه می دهند که به نیازهای دانش آموزان ما خدمت می کنند.

انعطاف پذیری

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در برنامه ما، شما می توانید با مشاور هیات علمی خود برای توسعه یک برنامه تمرکز فردی کار کنید. این به شما اجازه می دهد تا مطالعات را با توجه به منافع و اهداف حرفه ای خود دنبال کنید.

برنامه های متناسب شما با توجه به اهداف شغلی فرد شما می توانند به سمت مهندسی اساسی بنیادی یا طراحی مهندسی و توسعه بیشتر مورد استفاده قرار گیرند.

ما همچنین دانشجویان را از زمینه های مختلف تحصیلی تشویق می کنیم تا تحصیلات تکمیلی را با ما دنبال کنند.

انجمن آموزشی حمایتی

به عنوان یک دانشآموز CEE، شما از محیطی کالج، حامی و احترام برخوردار خواهید بود که نسبت دانشجویان و استادان استثنایی است. شما واقعا بخشی از یک جامعه خواهید بود.

در واقع، بسیاری از فارغ التحصیلان روابط خود را با بخش در طول حرفه حرفه ای خود حفظ می کنند. فارغ التحصیلان ما متنوع و جهانی هستند، و مرکز توسعه حرفه ای و حرفه ای ما به طور خستگی ناپذیر کار می کند تا دانش آموزان را با شرکت های مهندسی عالی در سراسر جهان قرار دهد.

در حالی که شما یک دانش آموز هستید، گزینه های زیادی برای مطالعه و فضای دیداری برای کار و همکاری با همکلاسی های خود خواهید داشت.

دانشجویان دکتری در یک گروه در یک گروه قرار می گیرند و همچنین پس از تکمیل معاینه معدل دکترا، یک رایانه شخصی را ارائه می دهند. تمام دفاتر و فضاهای عمومی دارای کامپیوتر شخصی یا مشترک هستند که به پردیس و شبکه جهانی متصل هستند.

Ph.D. در مهندسی عمران و محیط زیست

دکترای ما دانش آموزان در آموزش و پژوهش شرکت می کنند که تلاش می کند تا از اصول علمی مهندسی رشته های مهندسی عمران و محیط زیست پیشرفت کند. نامزدان دکترا یک برنامه آموزشی فردی را در یکی از سه حوزه تمرکز اصلی ما ایجاد می کنند:

 • سیستم های زیربنایی پیشرفته (AIS)
 • مهندسی محیط زیست، پایداری و علم (EESS)
 • مکانیک، مواد و محاسبات (MMC)

ما در تلاش برای پیشرفت دانش و هنر در مورد چگونگی شکل گیری، تفسیر و حل مسائل مهندسی از طریق تحقیقات ما هستیم.

ما بسیار رشته ای بین رشته ای هستیم، اغلب مشکلات را با تیم های دانشکده و دانش آموزان به دست می آوریم که مهارت ها، بینش ها و روش های مختلف را از رشته های مختلف به دست می آورند. ما نتایج خود را در کنفرانس ها، نشریات با کیفیت بالا منتشر می کنیم و نتایج خود را به تصمیم گیرندگان و مردم از طریق کمیته های مختلف دولتی و خصوصی، شوراها و هیئت های مشاوره ای تبادل نظر می کنیم.

ورودی مستقیم Ph.D.

اگر شما علاقه مند به حرفه ای در تحقیق و تحصیل در رشته مهندسی یا یک رشته فنی مرتبط با یک رشته معتبر هستید، می توانید به عنوان ورودی مستقیم Ph.D. دانشجو.

دانشجویان ورود مستقیم باید قبل از شروع Ph.D. مطالعات، اما لازم نیست که به دکترا اعتراض برنامه پس از تکمیل مطالعات MS خود.

دانشجویان ورود مستقیم باید با موفقیت معاینه معدل دکترا انجام شوند.

Ph.D. مناطق تمرکز

تعدادی از تأثیرات بر محیط زیست طبیعی و طبیعی، نیازهای و فرصت های تحقیق در آینده در مهندسی عمران و محیط زیست را در اختیار خواهد داشت. با توجه به اینکه جمعیت جهان همچنان در مناطق شهری رشد می کنند و تمرکز می کنند، آن ها تمام اشکال زیربنایی موجود را تأمین می کند و مسائل مربوط به کیفیت محیط زیست را مهم می سازد.

در عین حال، بسیاری از زیرساخت ها در مناطق شهری توسعه یافته، سالم و در شرایط ضعیف هستند. با تغییرات آب و هوایی، الگوهای آب و هوایی در مناطق شهری و روستایی نیز تغییر خواهد کرد و چالش های جدیدی را برای محیط زیست ساخته شده و طبیعی ایجاد خواهد کرد که در آن رویدادهای شدید و مکرر باد، سیل و رانش زمین لغزش است.

هر یک از زمینه های تمرکز ما، به منظور حل این چالش های واقعی با متخصصین در رشته های مهندسی مدنی و محیط زیست مطابقت دارد.

 • سیستم های زیربنایی پیشرفته (AIS)
 • مهندسی محیط زیست، پایداری و علم (EESS)
 • مکانیک، مواد و محاسبات (MMC)

دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد مهندسی از کارنگی ملون یا موسسه دیگری را اخذ کرده اند، واجد شرایط دریافت مدارک تحصیلی هستند. برنامه در مهندسی عمران و محیط زیست. دانش آموزانی که نیازهای MS در کارنگی ملون را که مایل به ادامه تحصیل هستند، به طور رسمی به دکترای خود اعطا می کنند. برنامه

چقد طول میکشه؟

برای تکمیل یک دکترا، معمولا حداقل چهار سال تحصیلات تکمیلی در خارج از مدرک لیسانس، و یا سه سال تحصیلات تکمیلی در خارج از مدرک MS مورد نیاز است.

فرم Ph.D. آزمون معاینه

Ph.D. کاندیدان باید یک آزمون عالی که شامل دو بخش باشد:

 1. معاینه جامع
 2. پایان نامه پیشنهاد آزمون

برای اطلاعات دقیق در مورد درجه مورد نیاز برای Ph.D. دانشجویان، لطفا دکترای ما را ببینید بخش مورد نیاز

دوره های مورد نیاز برای Ph.D. برنامه

هیچ الزامات رسمی دوره ای برای Ph.D. در برنامه مهندسی عمران و محیط زیست. اکثر Ph.D. دانش آموزان دوره هایی را برای آماده شدن برای امتحان نامزدی و / یا ارائه زمینه های اضافی برای منطقه مورد نظر خود انتخاب می کنند.

Ph.D. منابع مالی

کمک های پژوهشی

بسیاری از دانشجویان فارغ التحصیلی که در بخش تحقیقاتی انجام می دهند (معمولا دانشجویان دکتری و در چند مورد دانشجویان کارشناسی ارشد) کمک مالی در قالب کمک های تحقیقاتی که شامل هزینه های تحصیل، هزینه های فناوری و مصارف زندگی در سال (از جمله تابستان) تا پنج سال، تا زمانی که پیشرفت کافی برای اتمام دوره انجام شود. بودجه کمک های پژوهشی به طور کلی از قراردادهای تحقیق خارجی یا کمک های مالی، و یا از بودجه های کمک های دانشجویی از سوی ایالات متحده و دیگر کشورها، حاصل می شود. دانشجویان ملزم به پرداخت هزینه بیمه درمانی، فعالیت و هزینه های حمل و نقل، و کتاب ها و مواد آموزشی هستند. مسکن خارج از محوطه دانشگاه در دسترس است در فاصله پیاده روی تا پردیس.

دانش آموزانی که با کارآموزی در رشته تحویل داده می شوند، تقریبا 20 ساعت در هفته در فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی اختصاص داده می شوند، در حالی که باید زمان فعالیت آنها را اختصاص دهند، که ما آن را بخشی جدایی ناپذیر از تحصیلات فارغ التحصیل می کنیم.

تمام وقت دکترا دانشجویان و چند دانشجوی کارشناسی ارشد که بر روی پروژه های تحقیقاتی مشغول به کار هستند، در تحقیقات تحت مدیریت دانشکده شرکت می کنند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای دریافت پیشنهادات کارشناسی پژوهشی بر اساس عوامل زیر انتخاب می شوند:

 • مدارک و عملکرد گذشته دانش آموز (بر اساس رونویسی، امتحانات و توصیه ها)
 • منافع دانشجویان در "بیانیه هدف" خود
 • در دسترس بودن قراردادهای تحقیقاتی مبادله شده خارجی که در زمینه های ذکر شده خود مورد توجه قرار گرفته اند
 • موقعیت رقابتی دانش آموز در بستر بزرگتر متقاضیان واجد شرایط

اعضای هیئت علمی با پروژه های تحقیقاتی مربوط به منطقه مورد علاقه شما ممکن است با شما تماس بگیرند و بحث های خود را درباره منافع و صلاحیت های شما شروع کنند. لطفا توجه داشته باشید که این تعاملات در پروسه تصمیم گیری در انتخابات بسیار مهم است. آنها را جدی بگیرید و به موقع و مسئولانه پاسخ دهید.

Ph.D. جوایز

اداره ما قادر به ارائه یارانه های CIT دین (پوشش کامل تحصیلی برای یک سال و 1500 دلار برای استفاده برای دانشجویان) به دانش آموزان سال اول دبیرستان واجد شرایط در برنامه می باشد. دانشجویان منتخب برای دریافت این کمک هزینه تحصیلی از این نامه در نامه ارائه شده خود مطلع خواهند شد.

این اداره همچنین تمامی دانشجویان پذیرفته شده را تشویق می کند تا برای همه اعطای بورس تحصیلی که قبلا به دانشگاه می پیوندند درخواست شود. دانش آموزانی که با حمایت از آنها پذیرفته شده است، همچنان از یک بورس تحصیلی برخوردار خواهند شد که به انعطاف پذیری بیشتر در انتخاب موضوع پایان نامه و نیز ثبات بیشتری در بودجه تحقیق کمک می کند.

چندین بورس تحصیلی که دانش آموزان معمولا قبل از آمدن به کارنگی ملون درخواست می کنند عبارتند از:

 • بنیاد ملی علوم
 • EPA-STAR
 • علوم و مهندسی دفاع ملی
 • کنسرسیوم ملی علوم فیزیکی

اگر می خواهید با مشاور خود در مورد نامه ای از پشتیبانی یا کمک در توسعه بیانیه خود برای هدف بیشتر برای این نرم افزار تماس بگیرید، لطفا این کار را بکنید.

برنامه دانشجویان GEM

کنسرسیوم ملی مدارک تحصیلات تکمیلی برای اقلیت ها در مهندسی و علوم، شرکت (GEM)، یک سازمان غیر انتفاعی، برای کمک به کمک گروه های کمتر نماینده (آمریکایی های آفریقایی، بومیان آمریکایی و اسپانیایی آمریکایی) در سطوح کارشناسی ارشد و دکترا در مهندسی و علم فیزیکی

دانشکده مهندسی با قدردانی از دریافت جایزه در برنامه GEM MS Engineering Fellowship، با حمایت از برنامه ی دانشجویان GEM، از ارائه ی جایزه سخاوتمندانه برخوردار است. تعدادی از متقاضیان انتخاب شده واجد شرایط دریافت جایزه می شوند که کمک مالی GEM را به این بورس افزایش می دهد و به هزینه کلی هزینه های حضور در برنامه MS در CMU کمک می کند.

دوره برنامه برای این سه برنامه 1 ژوئیه - 15 نوامبر است.

GAANN Ph.D. فدراسیون: AIS - حمل و نقل و آب

ما در حال حاضر برنامه های کاربردی را از دانش آموزان واجد شرایط دریافت می کنیم که برای GAANN جدید ما (کمک های تحصیلات تکمیلی در زمینه نیازهای ملی) Ph.D. برنامه تحصیلی در سیستم های پیشرفته زیرساخت ها. این مدرک معتبر از آموزش و پرورش دانش آموزان در زمینه های تعیین شده به عنوان منطقه ای از نیاز حیاتی ملی حمایت می کند و از سوی وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده تامین می شود.

Ph.D. دانشجویان غیر سنتی

پاره وقت دکترا دانش آموزان

دوره کارشناسی ارشد Ph.D. ثبت نام یک گزینه در دسترس است برای دانش آموزان در شرایط خاص، مانند دانش آموزانی که تمایل به دنبال دکترا پاره وقت در حالی که حفظ اشتغال خارجی است. با این حال، تمام Ph.D. دانش آموزان باید حداقل شرایط اقامت دائم را انجام دهند. دانشجویان بین المللی ممکن است به علت محدودیت ویزا شرایط لازم داشته باشند.

تمام وقت Ph.D. داوطلبان باید پس از شروع تحصیل در Ph.D.، یک سال تحصیلی (دو ترم کامل) را در محل اقامت در محوطه دانشگاه کامل کنند. برنامه دو ترم تمام وقت در محل اقامت لازم نیست که مداوم باشد، با این حال، حداقل یک ترم تمام وقت باید قبل از ترم تحصیلی که دانشجو Ph.D. آزمون نامزدی هدف از نیاز اقامت این است که اطمینان حاصل شود که تمام Ph.D. فارغ التحصیلان زمان همکاری با اعضای هیات علمی CEE و دانشجویان فارغ التحصیل را به عنوان بخشی از Ph.D. تجربه. زمان در محل اقامت نیز یک فرصت مناسب برای آماده سازی و تکمیل دکترای خود را تضمین می کند. امتحانات مقدماتی در ابتدای تحصیلات تکمیلی. در نتیجه، دانش آموزانی که قصد تحصیل در رشته خود را دارند داوطلبان باید قبل و یا پس از شروع دوره دکترا به مشاوران هیئت علمی خود درمورد فرمت مناسب و زمانبندی معاینه های تحصیلی و محل اقامت خود مشغول شوند. مطالعات. شرایط خاص ممکن است تغییرات مورد نیاز اقامت را مستلزم، به عنوان مثال، پیگیری یک Ph.D. درجه یک کارمند کارنگی ملون. تقاضانامه برای اصلاح شرایط اقامت باید توسط رئیس گروه و نماینده دانشیار دانشکده علوم و فناوری اطلاعات مورد تایید قرار گیرد.

دوره کارشناسی ارشد Ph.D. دانش آموزان در CEE برای حداقل 5 (5) واحد در هر ترم قبل از امتحان پیشنهاد ثبت نام می شوند. پس از تکمیل امتحان پیشنهاد، دانش آموزان به وضعیت ABD منتقل می شوند و واجد شرایط تقاضای تقاضای کاهش واحدها می باشند.

کارشناسی ارشد Ph.D. دانش آموزان

کارشناسی ارشد Ph.D. برنامه یک برنامه نیمه وقت است که برای دانش آموزانی که علاقه مند به همکاری با حرفه ای در صنعت، مشاوره و یا دولت در طول Ph.D. مطالعات.

الزامات برنامه

 • یک سال اقامت تمام وقت در کارنگی ملون
 • کارشناسی ارشد Ph.D. دانش آموزان ممکن است وضعیت نیمه وقت برای ترم های ثبت نشده در محل اقامت ثبت نام کنند. در طی این ترم، دانش آموزان نیمه وقت در CEE باید حداقل پنج واحد در هر ترم قبل از امتحان پیشنهاد ثبت نام کنند. پس از تکمیل امتحان پیشنهاد، دانش آموزان به وضعیت ABD منتقل می شوند و واجد شرایط تقاضای تقاضای کاهش واحدها می باشند.
 • اتمام رضایت بخش دو آزمون (معاینه نامزدی و پیشنهاد پیشنهاد پایان نامه)
 • یک قرارداد رسمی با یک حامی صنعتی که شامل زمان آزاد برای انجام کار در پردیس زمانی است که تمام وقت نیست، یک همکار مشاور برای پایان نامه و تعهد به ارائه پشتیبانی برای تکمیل Ph.D. کار تحقیقاتی.
 • تکمیل و حمایت عمومی از پایاننامه.

هر کارشناسی ارشد Ph.D. برنامه متفاوت و متناسب با دانش آموز فرد و حامی صنعتی خواهد بود. یک برنامه، از جمله یک برنامه رسمی، بر اساس توافق بین دانش آموز، حامی صنعتی و بخش مهندسی عمران و محیط زیست است. تحقیق پایان نامه باید در یک حوزه مشخص شود که حامی صنعتی دارای برنامه ریزی است یا فعالیت دارد و سطح کافی و پیچیدگی آن به اساس یک رشته Ph.D. پایان نامه تحقیق

برنامه تحصیلات تکمیلی

آماده برای اعمال

تمام برنامه های کاربردی از طریق کالج مهندسی CMU به صورت آنلاین ارائه می شوند.

هنگامی که حساب خود را ایجاد کرده اید، سیستم به شما یک پین ارسال می کند. این پین همراه با گذرواژه شما اجازه می دهد برنامه خود را در چند جلسه ذخیره کنید. در حسابتان، می توانید وضعیت درخواست خود را نظارت کنید و تصمیم خود را پذیرفته باشید.

مهلت درخواست
 • بهار: 15 سپتامبر
 • پاییز: 5 ژانویه
چه چیزی در برنامه شما اضافه شود

درخواست شما شامل:

 • هزینه درخواست 75 دلاری
 • فرم درخواست آنلاین
 • سه توصیه نامه
 • رونوشت های غیر رسمی آپلود شده (رونوشت های رسمی پس از پذیرش درخواست می شود)
 • سوالات اساسی
 • رزومه / رزومه
 • نمرات آزمون GRE - لطفا امتیازات ارسال شده به طور مستقیم به CMU توسط ETS.

نمرات رسمی GRE و TOEFL از نمرات ETS و IELTS تنها اسناد سختافزاری هستند که باید به دفتر پذیرش ارسال شوند. لطفا اسناد اسناد دیگر را به اداره پذیرش تحصیلات تکمیلی CEE مانند رزومه / CV، نشریات، اسناد رسمی، اسناد مالی یا گواهینامه ارسال نکنید زیرا آنها در پرونده شما برای بررسی توسط کمیته پذیرش ثبت نشده است.

اگر شما نشریاتی دارید که کمیته پذیرش آنرا بررسی می کنید، لطفا به رزومه آنلاین خود پیوند دهید.

هر گونه مواد چاپی اضافی ارسال شده به اداره پذیرش تحصیلات تکمیلی CEE، از بین خواهد رفت.

گزارش تست

 • ETS
  • موسسه / مدرسه کد: 2074
  • کد منطقه GRE: 1102
  • کد بازرگانی TOEFL: 65
 • حداقل امتیاز پذیری TOEFL 84 است
 • آیلتس
 • لطفا با مرکز آزمون آیلتس خود تماس بگیرید و درخواست نمرات خود را با استفاده از سیستم IELTS به صورت الکترونیکی ارسال کنید. یک کد سازمانی مورد نیاز نیست، اما نمرات آزمون باید به Carnegie Mellon University - مهندسی عمران و محیط زیست اختصاص یابد. تمام مراکز آزمون آیلتس در سراسر جهان قادر به ارسال نمرات الکترونیکی به موسسه ما هستند.
 • حداقل نمره قابل قبول آیلتس 7.0 است
اطلاعات متقاضی نامزد انگلیسی غیر بومی انگلیسی

اگر زبان مادری شما انگلیسی نیست، لازم است که یک آزمون TOFEL یا IELTS برای آزمون مهارت انگلیسی خود را داشته باشید. این نمرات باید به طور مستقیم از سازمان آزمایشی به ما ارسال شود.

اگر شما تحصیلات تکمیلی چهار ساله را در یک دانشگاه یا کالج در ایالات متحده شرکت کرده و به پایان برسانید، ممکن است بتوانید از یک آزمون آزمایشی استفاده کنید. لطفا برای دریافت اطلاعات در مورد تست های غیرقانونی با ما تماس بگیرید.

 • حداقل امتیاز پذیری TOEFL 84 است
 • حداقل نمره قابل قبول آیلتس 7.0 است
دانش آموزان دارای مدرک خارج از مهندسی

در حالی که بسیاری از دانشجویان ورودی ما دارای مدرک مهندسی عمران هستند، ما افرادی را با زمینه های مختلف در زمینه های مهندسی، علم و فناوری اطلاعات پذیرفته ایم.

دانش آموزان باید دارای مدرک لیسانس برای پذیرش در برنامه تحصیلات تکمیلی در CEE باشند و باید مجموعه ای از ریاضیات و علوم پایه را تکمیل کنند.

از شما خواسته خواهد شد که یک فرم حسابرسی دوره ای کامل را با برنامه آنلاین خود آپلود کنید.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
آخرین به روز رسانی ژوئن 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
درخواست اطلاعات
ژانویه 13, 2020
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
44,400 USD
در طول سال تحصیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 13, 2020
آخرین مهلت تقاضا