Ph.D. در مهندسی برق

عمومی

شرح برنامه

مهندسی برق (EE) نقش مهمی در زمینه مهندسی، فیزیک کاربردی و علوم محاسباتی ایفا می کند. بخش قابل توجهی پیشرفت در تکنولوژی، از تحقیقات پیشرفته در زمینه EE صورت می گیرد. در KAUST برنامه EE به این سنت متصل است: هدف از آن هدف آماده سازی دانش آموزان برای بسیاری از مسیرهای حرفه ای و پیشرفت تحصیلی در سطح جهانی و تحقیق مبتنی بر تحقیقات از طریق همکاری بین رشته ای در مهندسی و علم است.

برنامه درجه EE دارای دو (2) آهنگ اصلی است:

  • الکترو فیزیک
  • سیستم های

رشته Electro-Physics شامل حوزه های فنی الکترونیک جامدات، میکروسکوپ، الکترومغناطیسی و فوتونیک می شود، در حالی که Track Systems شامل ارتباطات، شبکه، پردازش سیگنال، دید و دید کامپیوتر و کنترل است.

Ph.D.

دکترا فلسفه (Ph.D.) درجه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای کارهای تحقیقاتی در دانشگاه و صنعت است. این به طور انحصاری به عنوان یک برنامه تمام وقت ارائه می شود. حداقل شرایط اقامت در KAUST سه و نیم سال برای دانشجویانی که با مدرک لیسانس وارد می شوند و دو و نیم سال برای دانشجویانی که با مدرک تحصیلی وارد می شوند وجود دارد. حداقل GPA 3.0 باید در تمام دوره های دکترا انجام شود. دوره های فردی نیاز به حداقل "B-" برای کسب اعتبار دوره.

Ph.D. درجه شامل مراحل زیر است:

  • تهیه یک مشاور دبیرستان.
  • تکمیل موفقیت آمیز دوره کار برنامه.
  • گذر آزمون معاینه
  • گذراندن پیش نویس پیشنهاد دفاع برای کسب نامزدی وضعیت.
  • تهیه، ارائه و موفقیت در دفاع از دکتری دکترا

Ph.D. الزامات دوره

دوره های آموزشی مورد نیاز برای دانشجویان ورود به Ph.D. با درجه تحصیلات تکمیلی یا مقطع کارشناسی ارشد. دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس هستند، باید تمام دورههای اصلی / اجباری دوره و دوره های انتخابی را که در بخش مدرک تحصیلی مشخص شده است، تکمیل کنند و همچنین برای تکمیل Ph.D. دوره های زیر دانشجویانی که با تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند، می توانند با کسب رضایت از شرایط فوق لیسانس MS را دریافت کنند. با این حال، این مسئولیت دانش آموز است که اعلامیه های خود را در مورد MS با فارغ التحصیل اعلام کنند

دانشجویان ورود به دکتری درجه با یک مقطع کارشناسی ارشد مربوطه باید الزامات زیر را تکمیل کند، البته ممکن است دوره های اضافی توسط مشاور محترم مورد نیاز باشد.

Ph.D. دوره های آموزشی

  • حداقل دو دوره 300 سطح
  • سمینار فارغ التحصیل 398 (غیر اعتبار): همه دانش آموزان ملزم به ثبت نام و دریافت درجه رضایت بخش برای هر ترم است برنامه نیاز به آنها حضور دارند.
  • برنامه غنی سازی زمینی: دانش آموزان ملزم به حداقل یک برنامه غنی سازی کامل زمینی (WEP) به عنوان بخشی از الزامات درجه بندی می باشند. دانش آموزانی که نیازهای WEP را در حین کسب مدرک کارشناسی ارزیابی کرده اند، نیازی به ثبت نام در یک WEP کامل برای دومین بار در Ph.D. درجه.

دانشجویان ورود به برنامه با مدرک کارشناسی ارشد از KAUST ممکن است رشته های بلااستفاده را به سمت دکتری منتقل کنند. الزامات برنامه منوط به تأیید سطح برنامه. دانشجویان انتقال از دکتری دانشگاه دیگری. این برنامه ممکن است اعتبار خود را برای تحقیقات مربوط به پایان نامه و کار درسی به صورت مورد به صورت خاص برای کارهای مرتبط با انجام در مؤسسه اصلی پس از تأیید رئیس دریافت کند. با این حال ، چنین دانش آموزان هنوز باید شرایط لازم برای دفاع از آزمون و پیشنهاد پایان نامه را در KAUST راضی کنند.

برای اطلاعات بیشتر، به راهنمای برنامه دسترسی پیدا کنید.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... اطلاعات بیشتر

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. اطلاعات محدود