درباره برنامه

مهندسی برق (EE) نقش مهمی در زمینه مهندسی، فیزیک کاربردی و علوم محاسباتی ایفا می کند. بخش قابل توجهی پیشرفت در تکنولوژی، از تحقیقات پیشرفته در زمینه EE صورت می گیرد. در KAUST برنامه EE به این سنت متصل است: هدف از آن هدف آماده سازی دانش آموزان برای بسیاری از مسیرهای حرفه ای و پیشرفت تحصیلی در سطح جهانی و تحقیق مبتنی بر تحقیقات از طریق همکاری بین رشته ای در مهندسی و علم است.

برنامه درجه EE دارای دو (2) آهنگ اصلی است:

  • الکترو فیزیک
  • سیستم های

رشته Electro-Physics شامل حوزه های فنی الکترونیک جامدات، میکروسکوپ، الکترومغناطیسی و فوتونیک می شود، در حالی که Track Systems شامل ارتباطات، شبکه، پردازش سیگنال، دید و دید کامپیوتر و کنترل است.

Ph.D.

دکترا فلسفه (Ph.D.) درجه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای تحقیقات حرفه ای در دانشگاه و صنعت است. این به طور انحصاری به عنوان یک برنامه تمام وقت ارائه می شود. حداقل شرایط اقامت در KAUST از سه سال و نیم برای دانشجویانی که با تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند و دو و نیم سال برای دانشجویانی که با مدرک تحصیلی وارد می شوند وجود دارد. حداقل GPA 3.0 باید در تمام دوره های کارشناسی ارشد دکترا به دست آید. دوره های فردی نیاز به حداقل "B-" برای کسب اعتبار دوره.

Ph.D. درجه شامل مراحل زیر است:

  • تهیه یک مشاور دبیرستان.
  • تکمیل موفقیت آمیز دوره کار برنامه.
  • گذر آزمون معاینه
  • گذراندن پیش نویس پیشنهاد دفاع برای کسب نامزدی وضعیت.
  • تهیه، ارائه و موفقیت در دفاع از دکتری دکترا

Ph.D. الزامات دوره

دوره های آموزشی مورد نیاز برای دانشجویان ورود به Ph.D. با درجه تحصیلات تکمیلی یا مقطع کارشناسی ارشد. دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس هستند، باید تمام دورههای اصلی / اجباری دوره و دوره های انتخابی را که در بخش مدرک تحصیلی مشخص شده است، تکمیل کنند و همچنین برای تکمیل Ph.D. دوره های زیر دانشجویانی که با تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند، می توانند با کسب رضایت از شرایط فوق لیسانس MS را دریافت کنند. با این حال، این مسئولیت دانش آموز است که اعلامیه های خود را در مورد MS با فارغ التحصیل اعلام کنند

دانشجویان ورود به دکتری درجه با یک مقطع کارشناسی ارشد مربوطه باید الزامات زیر را تکمیل کند، البته ممکن است دوره های اضافی توسط مشاور محترم مورد نیاز باشد.

Ph.D. دوره های آموزشی

  • حداقل دو دوره 300 سطح
  • سمینار فارغ التحصیل 398 (غیر اعتبار): همه دانش آموزان ملزم به ثبت نام و دریافت درجه رضایت بخش برای هر ترم است برنامه نیاز به آنها حضور دارند.
  • برنامه غنی سازی زمینی: دانش آموزان ملزم به حداقل یک برنامه غنی سازی کامل زمینی (WEP) به عنوان بخشی از الزامات درجه بندی می باشند. دانش آموزانی که نیازهای WEP را در حین کسب مدرک کارشناسی ارزیابی کرده اند، نیازی به ثبت نام در یک WEP کامل برای دومین بار در Ph.D. درجه.

دانش آموزانی که در برنامه با مدرک کارشناسی ارشد از KAUST می توانند دوره های کاري استفاده نشده را به سمت Ph.D. الزامات برنامه در مورد تایید سطح برنامه. دانش آموزانی که از یک Ph.D. برنامه ممکن است برخی از اعتبارات تحقیق و پایان نامه کارشناسی را بر اساس مورد به طور خاص برای کار مرتبط انجام شده در موسسه اصلی با تایید توسط دین دریافت کنید. با این حال، چنین دانشجویان هنوز هم نیازهای دفاع تقاضا و پیشنهاد دیپلم در KAUST را برآورده می کنند.

برای اطلاعات بیشتر، به راهنمای برنامه دسترسی پیدا کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
King Abdullah University of Science and Technology

مشاهده 14 برنامه دیگر ارائه شده توسط King Abdullah University of Science and Technology »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
30 - 42 
تمام وقت
Price
Free
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است