توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره برنامه

برنامه علمی مهندسی منابع نفت و نفت، برای Ph.D. دانش آموزان، بر توصیف مدرن مخزن، مهندسی و مدیریت متمرکز است. دانش آموزان در این برنامه آموزش گسترده ای را در زمینه مفاهیم علمی و ترمودینامیک، زمین شناسی، مشخصات ژئوفیزیکی و مهندسی مخزن دریافت می کنند. دانشجویان ما در فعالیت های پژوهشی علمی شرکت می کنند که ممکن است شامل تجزیه و تحلیل ریاضی، مدل سازی محاسباتی، تحقیقات تجربی و / یا مطالعات میدانی باشد. نامزدها بر روی پژوهش های اصلی تمرکز می کنند تا مرزهای دانش را ارتقا دهند.


اگر به عنوان یک متقاضی بالقوه به برنامه ما می روید، می توانیم با اطمینان بگوییم که تجربه KAUST یک فرصت واقعا منحصر به فرد برای دکترای درخشان است. دانش آموزانی که رویای خود را به اشتراک می گذارند تا در زمینه های ما و در جهان تفاوت ایجاد کنند. ما امیدواریم KAUST و برنامه ما را در نظر بگیرید.


Ph.D. درجه

دکترا فلسفه (Ph.D.) درجه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای تحقیقات حرفه ای در دانشگاه و صنعت است. این به طور انحصاری به عنوان یک برنامه تمام وقت ارائه می شود.

حداقل شرایط اقامت در KAUST از سه سال و نیم برای دانشجویانی که با تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند و دو و نیم سال برای دانشجویانی که با مدرک کارشناسی ارشد وارد می شوند وجود دارد. حداقل GPA 3.0 باید در تمام دوره های کارشناسی ارشد دکترا به دست آید. دوره های فردی نیاز به حداقل "B-" برای کسب اعتبار دوره.


Ph.D. درجه شامل مراحل زیر است:

  • تأمین یک مشاور علمی
  • تکمیل موفقیت آمیز دوره کار برنامه.
  • گذر آزمون معاینه
  • گذراندن پیش نویس پیشنهاد دفاع برای کسب نامزدی وضعیت.
  • تهیه، ارائه و موفقیت در دفاع از دکتری دکترا.


الزامات دوره

دوره های آموزشی مورد نیاز برای دانشجویان ورود به Ph.D. با درجه تحصیلات تکمیلی یا مقطع کارشناسی ارشد. دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس هستند، باید تمام دوره های دوره ی برنامه و دوره های انتخابی را که در بخش مدرک تحصیلی مشخص شده اند و همچنین برای تکمیل Ph.D. دوره های زیر دانشجویانی که با تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند، می توانند با کسب رضایت از شرایط فوق لیسانس MS را دریافت کنند. با این حال، این مسئولیت دانش آموز است که اعلامیه های خود را در مورد MS با فارغ التحصیل اعلام کنند

دانشجویان ورود به دکتری درجه بندی با سطح تحصیلات مربوطه باید الزامات زیر را تکمیل کند، البته ممکن است دوره های اضافی توسط مشاور علمی مورد نیاز باشد.


Ph.D. دوره های آموزشی

  • حداقل دو دوره 300 سطح.
  • دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس KAUST هستند، اما نه در ERPE و یا در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های دیگر، حداقل دو دوره ERPE Core را علاوه بر دو کلاس 300EPE ارزیابی می کنند.
  • سمینار فارغ التحصیل 398 (غیر اعتبار): همه دانش آموزان باید ثبت نام و دریافت درجه رضایت بخش برای هر ترم از برنامه آنها حضور دارند.
  • برنامه غنی سازی زمینی: دانش آموزان ملزم به حداقل یک برنامه غنی سازی کامل زمینی (WEP) به عنوان بخشی از الزامات درجه بندی می باشند. دانش آموزانی که نیازهای WEP را در حین کسب مدرک کارشناسی ارزیابی کرده اند، نیازی به ثبت نام در یک WEP کامل برای دومین بار در Ph.D. درجه.
  • مشارکت رضایت بخش در جلسات تابستانی KAUST اجباری است. دوره های جلسه تابستانی اعتبار دارند و به درجه اعمال می شوند.


Ph.D. نامزد

دانشجویان علاوه بر الزامات مربوط به دوره های کارشناسی باید با موفقيت در Ph.D. مدارک تحصیلی برای پیشرفت به سوی Ph.D. وضعیت نامزدی این نقاط عطف شامل معاینه حقوقی مبتنی بر موضوع و Ph.D. دفاع پیشنهاد


Ph.D. دفاع

برای فارغ التحصیل شدن، دکترا کاندید باید یک دکترا تشکیل دهد کمیته دفاع از دبیرستان، پایان نامه دکترا پایان نامه و موفقیت از دکترای خود دفاع کنید. پایان نامه.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط King Abdullah University of Science and Technology »

آخرین به روز رسانی August 13, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
30 - 42 
تمام وقت
Price
- کمک مالی ماهانه به طور کامل مالیات
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019