Read the Official Description

Ph.D. در ماشین آلات و تجهیزات، ماشین آلات و تجهیزات طراحی

برنامه تحصیلات دکتری در زمینه طراحی ماشین آلات و تجهیزات بر روی پروژه های مستقل علمی و پژوهشی در زمینه طراحی ماشین آلات و تجهیزات متمرکز شده است. هدف آن تولید فارغ التحصیلان تحصیل کرده و خلاق است که قادر به شرکت در فعالیت های علمی، تحقیقاتی و حرفه ای هستند. Ph.D. نامزدها بیشتر دانش ریاضیات، فیزیک و علوم کاربردی را در مبانی نظری رشته تحصیلی گسترش می دهند تا بتوانند در راه حل های وظایف در زمینه های توسعه و طراحی، مدل سازی و شبیه سازی عملیات و طراحی و اجرای آزمایش ها موفق شوند. .

فارغ التحصیلان می توانند به طور مستقل مهارت های تسلط یافته و سطح بالایی از دانش نظری ارائه شده در سخنرانی ها را به دست آورد و از طریق روش های مدرن یادگیری، به عنوان مثال محاسبات و آزمایش ها، برای حل مشکلات خاص در مناطق انتخاب شده از طراحی قطعات و مکانیزم های ماشین آلات، حمل و نقل چرخان، ماشین آلات دست زدن، ماشین آلات کار و مونتاژ، موتورهای احتراق پیستون، ماشین آلات شیشه سازی و روباتیک، ماشین آلات نساجی و ماشین آلات برای تولید نانوسیم، تجهیزات برای فن آوری های حرارتی و برای تشخیص فنی و غیره. علاوه بر این، آنها با این تحقیق آشنا هستند روش ها در زمینه طراحی ماشین آلات و تجهیزات و قادر به تجزیه و تحلیل بحران، ارزیابی و سنتز، در نتیجه قادر به بحث در مورد نتایج تحقیقات خود و گسترش مجموع دانش فعلی در یک حرفه ای به ارزش انتشار و به اشتراک گذاری با دیگر اعضای جامعه حرفه ای هم در کشور و هم در خارج از کشور.

پس از اتمام برنامه تحصیلی، فارغ التحصیلان در جایگاه های اعضای تیم تحقیق در حوزه های پژوهشی علمی و کاربردی یا به عنوان متخصصان تیم های مراکز توسعه صنعتی و موسسات تحقیقاتی اصلی که روی یک منطقه خاص تمرکز می کنند، موفق خواهند بود. با توجه به دانش عمیق و رویکرد حرفه ای، آنها همچنین در زمینه گسترده تر به عنوان سخنرانان موسسات آموزش عالی پیشرفت خواهند کرد.

Škoda Auto Ph.D. برنامه

Ph.D. نامزدها در TUL واجد شرایط هستند تا برای شرکت در اسکودا Auto Ph.D. برنامه یا آنها می توانند پایان نامه خود را بر روی موضوع ارائه شده توسط شرکت بنویسند.

حقایق کلیدی

 • دانشکده: دانشکده مهندسی مکانیک
 • زبان دستورالعمل: انگلیسی
 • شایستگی:
  • آموزش عالی (معارف) شناخته شده به عنوان قانون شماره 49/2009، مجموعه. (برای متقاضیان اسلواکی، لهستان، مجارستان، آلمان و اسلوونی لازم نیست).
  • امتحان ورودی
 • مدت زمان: 4 سال
 • سال مالی / سال تحصیلی: 2000 دلار
 • هزینه درخواست: 500 تومان / 25 دلاری
 • تاریخ تحویل: 31 ژانویه، 31 اوت
Program taught in:
انگلیسی
Last updated September 8, 2018
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Part-time
Full-time
Price
2,000 USD
سال مالی / سال تحصیلی
Deadline
آگوست 31, 2019
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline
آگوست 31, 2019
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline
ژانویه 31, 2019

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
آگوست 31, 2019
End Date
Application deadline
ژانویه 31, 2019
End Date