به Boston College فیزیک Boston College خوش آمدید

به Boston College فیزیک Boston College خوش آمدید. تمرکز اصلی ما در بخش تحقیقات پیشرفته متمرکز در فیزیک مواد مغناطیسی تجربی و نظری است. طی یک دوره نسبتا کوتاه، ما تبدیل به یکی از بخش های اصلی مواد فشرده در کشور شده ایم. برخی از زمینه های مورد علاقه فعلی عبارتند از: ابررسانایی، فتوولتائیک، مواد فلزی، ترموالکتریک، نانوساختارها و نانومواد برای بیوسنزین، پلاسمونیک، پلاسما، مقره های توپولوژیکی، مواد الکترونیکی جدید و دیگر سیستم های الکترونی قوی همبسته.

دانش آموزان تحصیلات تکمیلی در این تحقیق شرکت می کنند و مهارت های فکری و فکری لازم را برای موفقیت های آینده در مسیرهای شغلی خود انتخاب می کنند. این گروه شامل 17 دانشکده، چندین مدرک دکتری و حدود 50 دانشجوی فارغالتحصیلی است که همه آنها توسط تدریس کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد پشتیبانی می شوند.

امکانات پژوهشی قابل توجه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما در دسترس است. گروه فیزیک به طور مداوم این امکانات را تقویت و تکمیل می کند و روابط قوی با بسیاری از امکانات خارجی مانند آزمایشگاه ملی لس آلاموس، آزمایشگاه ملی آرژون، مؤسسه مواد مخدر انعطاف پذیر (ICAM)، آزمایشگاه ملی بروکلین، آزمایشگاه تحقیقات دریایی و آزمایشگاه میدان مغناطیسی ملی.

دانشجویان فارغ التحصیل علاوه بر مشاغل و مشاغل تحقیقاتی، اعضای جامعه پژوهشی در سراسر جهان می شوند. هر هفته، فلاسفه و سمینارهای علمی از سراسر کشور و جهان ارائه می شود. این گروه جامعه ای نزدیک از دانشمندان و همچنین بخشی از جامعه فکری و علمی بوستون پرطرفدار است که امکان همکاری میان دانشگاه های محلی را فراهم می کند.

پس از سالها تحصیل و تحقیق، فیزیکدانان جوان ما را به دنیای حرفه ای در بسیاری از زمینه ها، ازجمله آکادمیک، صنعتی و دولتی می فرستیم. اگر این جامعه برای شما جذاب باشد، از شما دعوت می کنیم با کسب اطلاعات بیشتر در مورد محیط زیست پر جنب و جوش خود با بازدید از bc.edu/physics.

برنامه تحصیلات تکمیلی

هر سال، Boston College فیزیک Boston College ، تقریبا ده دانشجوی جدید را به برنامه فارغ التحصیلش می پذیرد. آنها دکترا را دنبال می کنند و کارشناسی ارشد در برنامه های مختلف نظری و تجربی از جمله:

 • فوتونیک و پلاسمونیک
 • مواد به شدت مرتبط و ابررسانای غیر متعارف
 • مواد انرژی تجدید پذیر (ترموالکترونیک، فتوولتائیک، سلول های سوخت هیدروژن)
 • مواد توپولوژیکی
 • فیزیک بیولوژیک، علوم اعصاب
 • کریستال های اتمی 2D و فیلم های نازک
 • علوم اطلاعات کوانتومی

فارغ التحصیلان بی بی سی به حرفه های موفق در گستره وسیعی از زمینه ها و همچنین خارج از فیزیک دست یافته اند، از جمله، ارنست مونیز، وزیر انرژی. لطفا یک لیست جزئی از فارغ التحصیلان ما را پیدا کنید. دانش آموزان برای طیف گسترده ای از حرفه ها از جمله پژوهش های علمی، آموزش، و صنعت آماده می شوند. محیط منحصر به فرد بخش فیزیک BC بر روی یک رویکرد بسیار همکاری متمرکز است، که دانش آموزان آن را یک بخش حیاتی از جامعه تشکیل می دهند. علاوه بر کار با هیئت علمی فیزیک BC، دانش آموزان دسترسی به امکانات پیشرفته تر دارند و اغلب در گروه های علمی یکپارچه با اعضای هیئت علمی شیمی، بیولوژی، علوم اعصاب و یا موسسات همسایه کار می کنند.

تمام دانش آموزان با موقعیت خوب، به طور کامل از لحاظ مالی، با فرصت های شروع تحقیقات در اوایل تابستان قبل از سال اول خود، حمایت مالی می شوند. دانشآموزان در حوزهی خوب، از طریق ارائه کمکهای مالی و کمکهای تحقیقاتی، بیمه درمانی و همچنین بازپرداخت هزینه تحصیل، هزینه کامل تحصیل را دریافت می کنند.

نتایج یادگیری

در تکمیل تحصیلات تکمیلی، دانش آموز باید زیر را داشته باشد:

 • دانش جامع از زمینه های اصلی فیزیک
 • دانش دقیق از زمینه (های) خاص فیزیک
 • توانایی انجام تحقیقات در یک منطقه خاص از فیزیک
 • توانایی برقراری ارتباط موثر در مورد تحقیقات و موضوعات عمومی در فیزیک
 • توانایی تدریس و توضیح مفاهیم در فیزیک به دانش آموزان و دیگران
 • آمادگی برای ورود به حرفه در تحقیقات فیزیک، آموزش و یا حرفه های مرتبط

این بخش نتایج دانشجویان ما را ارزیابی می کند و برنامه را به صورت سالیانه تغییر می دهد تا به دانش آموزان برای رسیدن به این اهداف کمک کند.

Ph.D. برنامه

دانشجویان در برنامه دکترا ممکن است مدرک کارشناسی ارشد و دکترای خود را دنبال کنند. در برنامه های مختلف تحقیقاتی و تجربی، از جمله:

 • فوتونیک و پلاسمونیک
 • مواد به شدت مرتبط و ابررسانای غیر متعارف
 • مواد انرژی تجدید پذیر (ترموالکترونیک، فتوولتائیک، سلول های سوخت هیدروژن)
 • مواد توپولوژیکی
 • فیزیک بیولوژیک، علوم اعصاب
 • کریستال های اتمی 2D و فیلم های نازک

فارغ التحصیلان این برنامه به حرفه های موفق در طیف وسیعی از زمینه ها و همچنین خارج از فیزیک ادامه می دهند، از جمله، وزیر انرژی پیشین ارنست مونیز، از جمله دیگر. دانش آموزان برای طیف گسترده ای از حرفه ها در زمینه های مختلف، از جمله پژوهش های علمی، آموزش و صنعت، آماده می شوند. این بخش بر روشی بسیار مشارکتی متمرکز است که دانش آموزان آن را یک بخش حیاتی از جامعه تشکیل می دهند. علاوه بر کار با هیئت علمی فیزیک BC، دانش آموزان به امکانات پیشرفته دسترسی دارند و اغلب در گروه های علمی یکپارچه با اعضای هیئت علمی شیمی، بیولوژی، علوم اعصاب و یا موسسات همسایه فعالیت می کنند.

کمک مالی

تامین مالی گروه

دانشجویان دکترا معمولا به کمک کمک مالی در قالب کمک های تحقیقاتی پذیرفته می شوند. این جوایز شامل یک بورس تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی به تمام دوره های مرتبط با این برنامه می باشد. دانشجویان دکترا معمولا بعد از سال اول به عنوان مدرسان آموزش می پردازند. تامین مالی تا پنج سال به طول می انجامد که با پیشرفت رضایت بخش به مرحله تکمیل دوره میسر است.

Ph.D. انتظار میرود که نامزدان درجه تحصیلی را به صورت تمام وقت دنبال کنند و پیشرفت رضایت بخش را در راستای تکمیل الزامات تحصیلی حفظ کنند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
Boston College

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Boston College »

آخرین به روز رسانی فوریه 6, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
Price
- به طور کامل توسط بازپرداخت شهریه و کمک هزینه تحصیلی تامین می شود
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ