خوش آمدید به گروه فلسفه در کالج بوستون

برنامه های فلسفه فارغ التحصیل کالج بوستون دانش آموزان با استعداد از سراسر جهان را جذب می کنند. ما مدرک کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهیم که تمام دوره های تاریخ فلسفه و با تنوع رویکردهای فلسفی را پوشش می دهد.

گروه فلسفه برای قدرت خود در تاریخ فلسفه، فلسفه معاصر قاره و فلسفه عملی، از جمله اخلاق و فلسفه سیاسی اجتماعی، یاد شده است. علاوه بر این، بخش دو برنامه بین رشته ای ارائه می دهد: فلسفه و قانون، فلسفه و الهیات. این برنامه همچنین شامل مطالعات فلسفی آسیا و کشورهای غربی است.

هر برنامه ی دکترای ما در سپتامبر یک گروه کوچکی از دانش آموزان جدید پذیرفته می شود که بلافاصله به عنوان دستیار تحقیق پذیرفته می شوند. تجربه کار با یک دانشمند ثابت شده برای کمک به دانش آموزان در یادگیری برخی از مهارت های اساسی تحقیقات فلسفی و ایجاد رابطه mentoring با یک یا چند استاد طراحی شده است. انعطاف پذیری برنامه، توجه خاص فردی را در طراحی یک طرح خوش آمدید به بخش فلسفه در کالج کالج بوستون تضمین می کند. تمام Ph.D. دانش آموزان از طریق پنجمین سال تحصیلی خود در برنامه (سال چهارم اگر با مؤسسه ای وارد شوند) در صورت موفقیت آمیز بودن الزامات، سرمایه گذاری می کنند. دانشجویان دکترا در دو ترم دانشگاه فلسفه دوره هسته ی شخصی را تجربه می کنند. در دو سال اول این برنامه یک سمینار آموزشی برای کمک به تهیه دانش آموزان دکترا برای طراحی برنامه های خود و ارائه بازخورد در مورد آموزش وجود دارد. کلاس های آموزشی در حال انجام است پس از آن.

برنامه کارشناسی ارشد یک گروه اضافی از دانش آموزان را می پذیرد که دارای دانشکده، دوره ها و سایر منابع برای مطالعه فلسفه، از جمله آمادگی زبان هستند.

فلسفه در کالج بوستون از موقعیت ما در منطقه بوستون، یک مرکز غنی از زندگی دانشگاهی، از جمله دانشگاه ها، کتابخانه ها و موسسات فرهنگی است که به همه جنبه های تحقیق و مبادله علمی ما کمک می کند. فرصت های تحصیلی در خارج از کشور در دانشگاه های انتخاب شده وجود دارد.

ما از شما دعوت میکنیم تا در مورد پیوستن به جامعه فکری پرطرفدار ما به عنوان ادامه تحقیقات در مورد مسائل روزمره فلسفه ادامه دهید.

فارغ التحصیل

بخش فلسفه برنامه آموزشی MA، Ph.D. برنامه و دو برنامه بین رشته ای: یک مؤسسه مشترک فلسفه و الهیات و دو رشته در فلسفه و حقوق (MA / JD و Ph.D./JD).

یکی از ویژگی های مهم این برنامه ها، گستره وسیعی از دوره های موجود برای هر دوره ترم تحصیلی است. آنها تاریخ و مشکلات فلسفه را پوشش می دهند، که باعث تمرکز در زمینه های زیر می شود: فلسفه باستان، فلسفه قرون وسطی، فلسفه مدرن، پدیده شناسی و معاصر فلسفه قاره ای، اخلاق، فلسفه سیاسی و اجتماعی، فلسفه حقوق، فلسفه دین، معرفت شناسی و فلسفه علم. این بخش به مراکز تحقیقاتی مانند موسسه لنگرگان پیوسته و به چند مجله علمی وابسته است. اعضای این کمیته به صورت ملی و بین المللی شناخته شده اند و در تحقیقات پیشرفته شرکت می کنند.

علاوه بر این، هر ساله گروه میزبان بسیاری از سخنرانان از ایالات متحده و خارج از کشور (از طریق مجموعه سخنرانی های خود و یا کنسرسیوم هایی مانند Colloquium منطقه بوستون در فلسفه باستان)، و از یک محقق برجسته به عنوان استاد بازدید گادامر دعوت می کند و برای چهار تا شش هفته.

علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است دوره های مربوط به دوره های عالی در مقطع کاردانی های دیگر کالج بوستون (به عنوان مثال، علوم سیاسی، الهیات) را دریافت کنند و ممکن است از ارائه خدمات گسترده فکری بوستون به خاطر مشارکت کالج بوستون در کنسرسیوم منطقه بوستون، که به آنها اجازه می دهد برای یک دوره در هر ترم در دانشگاه بوستون، دانشگاه توفتس یا دانشگاه براندنس ثبت نام کنید. با درخواست، آنها همچنین می توانند در کنسرسیوم تحصیلات تکمیلی در مطالعات زنان و موسسه الهیات بوستون شرکت کنند.

کالج بوستون یک پردیس حومه واقع در لبه غربی شهر بوستون است. چندین کالج و دانشگاه، از جمله دانشگاه بوستون، MIT و دانشگاه هاروارد، به راحتی در دسترس حمل و نقل عمومی هستند. تبادل ایده بین دانشکده ها و دانشجویان کالج ها و دانشگاه های منطقه بوستون غنی و متنوع است.

نتایج یادگیری

برنامه های تحصیلات تکمیلی

دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری برنامه های در فلسفه خواهد بود

 • درک گسترده و پیچیده تاریخ فلسفه غرب (باستان، قرون وسطی، مدرن و معاصر) را نشان می دهد، یعنی قادر به انتقال اطلاعات در مورد نویسندگان و متون فردی، ارتباط دولت بین نویسندگان اصلی و متون، بلکه توضیح دهد که چگونه متون و نویسندگان متناسب با حرکت کلی فلسفه غرب متناسب هستند؛ توانایی بیان یک روایت از آن سنت؛ در مورد دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانش آموزان سال اول تحصیل خود را در این برنامه، توانایی صحبت کردن در مورد تاریخ فلسفه غرب و همچنین در مورد دو بخش مهم سیستماتیک در فلسفه (متافیزیک، معرفت شناسی، اخلاق، الهیات طبیعی / فلسفه دین، فلسفه اجتماعی / سیاسی) .
 • خواندن و تفسیر پیچیده متون فلسفی را نشان می دهد، یعنی شناسایی پایان نامه اصلی متن، توضیح پایان نامه، دقیق تر کردن استدلال های اصلی در حمایت از پایاننامه و شناسایی پیش فرض های اصلی که متن اصلی است؛ متون فلسفی و مسائل را با یک روش نسبتا پیچیده، یعنی قرار دادن آنها در زمینه های تاریخی مناسب خود، برای نشان دادن آگاهی از زمینه های تاریخی مسائل فلسفی و نشان دادن حساسیت به تفاوت ها بین ژانرهای فلسفی، متمرکز سازند.
 • نشان دادن یک درک پیچیده و ارزیابی استدلال های فلسفی، یعنی تمایز دادن مفاهیم و نتیجه گیری، تشخیص مسائل مربوط به اعتبار منطقی از مسائل مربوط به حقیقت یا دروغ بودن محل، انتخاب و توضیح اصطلاحات مبهم، شناسایی پیش شرط ها و برجسته سازی مهمترین نقاط قوت یا ضعف استدلال.
 • توانایی پیچیده ای برای نوشتن در متون و مسائل فلسفی را نشان می دهد، یعنی برای بیان یک پایان نامه فلسفی، توضیح پایان نامه، ساختن استدلال یا استدلال در حمایت از پایان نامه، پاسخ دادن به سوء تفاهم های احتمالی یا اعتراض به پایان نامه نیز به عنوان تفسیر جایگزین متون و موضع های جایگزین در مسائل.
 • توانایی بررسی و انتخاب ادبیات ثانویه را که مناسب کار آنهاست، نشان می دهد و استفاده عادلانه و موثر از این ادبیات ثانویه را نشان می دهد.
 • نشان دهنده یک توانایی پیچیده برای تشخیص ادعاهای فلسفی از انواع ادعاهای دیگر، یعنی تشخیص و بیان تفاوت بین ادعاهای فلسفی و به عنوان مثال، ادعاهای تاریخی و علمی علمی در هنگام ارائه با این انواع ادعاهای مختلف؛ قادر به توضیح متون است که ادعاهای انواع مختلف نه تنها در کنار هم قرار گرفته، بلکه حتی گیج شده اند.
 • درک مفصل و پیچیده ای از مسائل فلسفی مانند طبیعت و دامنه دانش بشری، معنای شخصیت انسان، زندگی خوب و تعهد اخلاقی، ابعاد اجتماعی و سیاسی وجود انسان، رابطه ی ایمان و عقل و وجود و طبیعت خدا. این درک نسبتا پیچیده، شامل داشتن توانایی بیان آنچه که اکثر سوالات اصلی بیشتر است یا نه همه این حوزه ها، چه پاسخ اصلی به این سوالات، چه منبع اصلی شواهدی برای پاسخ دادن به آن پاسخ ها است؛ به جای برخی از این سوالات موضعی استدلال شده را مطرح کنید؛ و نشان دادن قدردانی از آنچه که انجام می دهند و در مورد این مسائل مختلف نمی دانند.
 • در مورد Ph.D. دانش آموزان، توانایی ارتباط واضح و موثر در مورد متون فلسفی و مسائل ذکر شده در بالا را نشان می دهد.

مؤسسه مشترک فلسفه

 • درک درستی از متون، صداها، مکالمات و بحث هایی که تاریخ فلسفه و الهیات را در سنت غربی (باستانی، قرون وسطایی، مدرن و معاصر) شکل داده اند، نشان می دهد.
 • ارزش گذاری و سیستماتیک تعامل تاریخی و جاری بین فلسفه و الهیات را در سنت غربی، بویژه در مورد سوالاتی از خدا، عقل، وحی، ایمان، زبان، دکترین، فرهنگ و تجربه انسانی، درگیر می کند.
 • از ژانرها، شیوه ها، سبک ها، اهداف و زمینه های تاریخی تحقیق فلسفی و الهیات متنفرم و سازنده است؛
 • یک برنامه تحقیق را با مشورت با یک مشاور ایجاد کنید که حاوی تمرکز در یکی از زمینه های زیر است: ایمان، علم و فلسفه؛ مبانی فلسفه و الهیات؛ فلسفه و الهیات قرون وسطی؛ و فلسفه و مذاهب.
 • نشان دادن توانایی پیچیده برای نوشتن و صحبت کردن در مورد متون و موضوعات فلسفی و الهیات از طریق سمینار فارغ التحصیل، مطالعه زبان، امتحان جامع و پایان نامه اختیاری است.

دکترا

برنامه دکترا به مدت طولانی متعهد به مطالعه تاریخ فلسفه با توجه خاص به تحولات در اندیشه معاصر اروپایی است. با این وجود متعهد به تکثر گرائی، تنوع و گنجاندن، با طیف وسیعی از دوره های فلسفه آنگلو-آمریكا و تعدادی از محققانی كه از اخلاق معاصر، فلسفه ی اجتماعی و سیاسی، فلسفه ی انتقادی نژاد، معرفت شناسی، فلسفه ی علم، و فلسفه دین. ما از اهمیت کارهای بین رشته ای، با برنامه های فعال و رسمی در فلسفه و حقوق، مطالعات روانکاوی، مطالعات لونرگان، تفکر قرون وسطایی و فلسفه و الهیات، متقاعد شده ایم. ما برای کارهای ما یک حس قوی از زمینه های آمریکایی و بین المللی را پرورش می دهیم، تعدادی از اعضای هیات علمی مرتبط با اروپا، آسیا، آمریکای جنوبی و استرالیا.

پذیرش

این اداره می تواند هر ساله پنج دانشجوی جدید را به برنامه دکترا برساند. مطالعات آنها به طور کامل با پرداخت هزینه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی (کمک های فارغ التحصیلی و کمک های تحصیلی) به مدت پنج سال (به مدت چهار سال برای کسانی که پیش از این در مقطع کارشناسی ارشد دارای MA هستند) تامین می شود. دانشجویان با کمک مالی نهادی (به عنوان مثال، فولبرایت) ممکن است پس از بررسی پرونده خود مجددا پذیرفته شوند. دانشجویان ورودی به برنامه بدون مدرک کارشناسی ارشد خود را در راه دکترای خود کسب می کنند.

آموزش در آموزش و پژوهش

این بخش تاکید بر اهمیت آموزش دانشجویان دکتری در تدریس و تحقیق و نوشتن فلسفی است. دانشجویان دکترا از یک برنامه درسی توسعه حرفه ای پیروی می کنند که به هر یک از این زمینه ها متعهد هستند و آنها را برای حرفه ای دانشگاهی آماده می کند. در طی سال اول برنامه، دانشجوی دکترا با نزدیک شدن به اعضای هیئت علمی به عنوان دستیار تحقیقاتی مشغول به کار است و در سمینار آموزشی شرکت می کند تا آمادگی خود را برای آموزش دوره دوسیم دوره مقدماتی خود را به فلسفه در سال های بعد آماده کند. دانش آموزان برای هر یک از سه سال آینده تدریس می کنند و در سال دوم خود در سمینار آموزشی شرکت می کنند. سمینار نوشتاری که به منظور انتشار و هدایت اعضای هیات علمی برگزار می شود، در طول سال تحصیلی برگزار می شود. دانش آموزان ممکن است در تمام مطالعات دکترا شرکت کنند. جلسات دیگر برای تحقیق کتابشناختی آماده می شود، در مورد روند اصلی در بورس تحصیلی فعلی و غیره اطلاع رسانی می شود. در نهایت، دانش آموزان سال گذشته از تحقیق و نوشتن مالی، بدون هیچگونه وظیفه ای دیگر نسبت به نوشتن پایاننامه خود، تضمین می شوند.

زندگی دانشجویی در بخش

در هر زمان خاص، حدود 40 دانشجوی فعال در مراحل مختلف برنامه فعال هستند، بیش از نیمی از آنها در محوطه دانشگاه حضور دارند. بسیاری از دانش آموزان ما از کشورهای دیگر از جمله شیلی، چین، کلمبیا، کنگو، هند، ایتالیا، اسپانیا، انگلستان و ویتنام آمده اند. کسانی که از ایالات متحده هستند از طیف وسیعی از کالج های لیبرال و سواحل دانشگاه به ساحل می آیند. تعدادی از وقت خود را در برنامه تحقیق در خارج از کشور صرف می کنند (مثلا در سال های اخیر، بلژیک، دانمارک، فرانسه، آلمان، انگلستان). دانش آموزان هر ساله چندین گروه مطالعات پر جنب و جوش را حفظ می کنند و حداقل یک کنفرانس بزرگ در هر ترم را ترتیب می دهند (مثلا یک کارگاه آموزشی در زمینه فلسفه معاصر در پاییز و یک کنفرانس دانشجویی تحصیلات تکمیلی در بهار؛ فعالیت های تحصیلات تکمیلی را ببینید). همچنین روزانه دو سالانه انجمن خارج از محوطه دانشگاه وجود دارد که در آن دانش آموزان و دانشجویان دکتری بحث گسترده ای را درباره نگرانی های حرفه ای و اجتماعی انتخاب شده توسط دانشجویان انجام می دهند. برای کمک به دانشجویان فارغ التحصیل که مقالات را در کنفرانس های علمی ارائه می دهند، بعضی از وجوه در دسترس هستند. همچنین نگاه کنید به بخش "منابع" در کتاب راهنمای تحصیلات تکمیلی.

اطلاعات اضافی

دوره کار

کل دوره کار مورد نیاز برای Ph.D. 16 دوره (48 واحد) است. دانش آموزانی که به برنامه درسی با MA در فلسفه می توانند اعتبار خود را تا شش دوره (18 نمره) نسبت به این الزامات بپردازند، اما باید حداقل 10 دوره (30 نمره) در این برنامه بگیرند. دانشجویان ورودی به برنامه بدون مدرک کارشناسی ارشد خود را در راه دکترای خود کسب می کنند.

ریاست پژوهش

دانشجویان دکترا که از سال مالی BC تشکیل شده اند کمک های پژوهشی در اولین سال تحصیلی هستند و حداکثر تا 20 ساعت در هر هفته به اعضای هیات علمی گروه فلسفه می پردازند.

آموزش فلاسفه

دانشجویان دکتری که در سال مالی میلادی تأمین مالی می شوند، به عنوان دانشجویان تدریس از دوره دوم تا چهارم خود (سومین سال برای دانشجویانی که در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بودند) بود. دانشجویان تدریس مسئولیت تدریس واحد فلسفه فردی من در ترم پاییز و فلسفه شخص دوم در ترم پاییز را تدریس می کنند. شرح دوره در حال حاضر به شرح زیر است:

این دوره دانشجویان را به انعکاس فلسفی و تاریخ آن از طریق ارائه و بحث در مورد نوشته های متفکران بزرگ از دوره های باستانی، قرون وسطی، مدرن و معاصر معرفی می کند. این دوره طراحی شده است تا نشان دهد که چگونه سوالات اساسی و پایدار در مورد جهان و انسان در زمینه های مختلف تاریخی و از طیف وسیعی از رویکردها و روش ها تجدید می شود. تاکید بر تمایلات اخلاقی، مانند ماهیت فرد انسان، پایه گذاری حقوق بشر و مسئولیت های مربوطه و مشکلات عدالت اجتماعی است.

سمینار آموزشی

برای ارائه دکترا دانشجویان با آموزش و نظارت آموزشی لازم، این بخش نیاز به دوره Ph.D. سال اول و دوم دارد. دانش آموزانی که در دوره سیزده دوره آموزشی در یک سری از سمینارهای آموزشی شرکت می کنند یا تبدیل به دانش آموزان می شوند. این دوره باید در طول سال تحصیلی قبل از اولین سال تحصیل و اولین سال تحصیلی (یعنی به طور کلی دو سال اول برنامه) گرفته شود. این سمینارها با مسائلی مانند تهیه برنامه ها و برنامه های امتحان، مبانی هنر آموزش، درجه بندی و مشاوره مقابله می کند. هر دانش آموز برنامه آموزشی نمونه را ارائه می دهد که سپس توسط گروه مورد بحث قرار می گیرد. سمینار در تدریس با شش ترم یکبار، معمولا بعد از ظهر دوشنبه ملاقات می کند. این سمینار به درخواست دکترای 16 دوره (48 واحد) اختصاص نمی یابد.

مهارت منطق

Ph.D. دانش آموز باید با استفاده از PHIL5577 مقدمه ای بر منطق نمادین با درجه "B" یا بهتر، و یا با دستیابی به امتیاز 80٪ یا بهتر در آزمون مهارت منطق، یا نشان دادن شواهدی از کارهای مقدماتی مشابه را نشان دهد.

مهارت زبانی

Ph.D. دانش آموزان باید در دو زبان خارجی زیر: زبان لاتین، یونانی، فرانسوی یا آلمانی با مهارت "B" یا بهتر در یک دوره زبان (دو ترم در کالج ابتدایی یا یک ترم در متوسط سطح کالج، و یا در کلاس زبان تابستانی 12 هفته برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در کالج بوستون) و یا با گذراندن معاینه زبان خود در بخش. آنها ممکن است دوره های زبان در کالج بوستون را در دوره تحصیلی کاهش دهند، یا در طول سال تحصیلی یا در تابستان.

آزمون جامع مقدماتی

Ph.D. دانش آموزان انتظار می رود که این معاینه را در پایان سال اول خود در این برنامه به تصویب برسانند تا سال تحصیلی تدریس شود.

آزمون جامع دکترا

این امتحان که در سال چهارم (سومین سال برای دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را در زمان ورود به برنامه) گرفته اند، شامل دو بخش می شود: 1. مقطع کارشناسی، 2. مقدماتی پایان نامه.

پایان نامه

یک دکترا انتظار میرود که دانشجویان پایان نامه را تکمیل کنند که شامل پژوهش اصلی و مستقل و پیشرفت تحصیلی پیشرفته است. این تحقیق باید انجام شود و پایان نامه به همراه ریاست یک دانشکده ریاست دانشکده ریاست فلسفه ثبت شده است. پس از اعتبارسنجی توسط سرپرست و خواننده دوم، پایان نامه در یک معاینه دهی عمومی دفاع می شود.

محدودیت زمانی

تمام شرایط لازم برای دکترا باید در هشت سال متوالی از آغاز مطالعات دکترا تکمیل شود. برنامه های افزودنی فراتر از این محدودیت ممکن است تنها با توصیه های اداری و تأیید نماینده دانشکده علوم و هنر و تحصیلات تکمیلی انجام شود.

کمک مالی

تامین مالی گروه

دانشجویان دکترا معمولا به کمک کمک مالی در قالب کمک های تحقیقاتی پذیرفته می شوند. این جوایز شامل یک بورس تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی به تمام دوره های مرتبط با این برنامه می باشد. دانشجویان دکترا معمولا بعد از سال اول به عنوان مدرسان آموزش می پردازند. تامین مالی تا پنج سال به طول می انجامد که با پیشرفت رضایت بخش به مرحله تکمیل دوره میسر است.

Ph.D. انتظار میرود که نامزدان درجه تحصیلی را به صورت تمام وقت دنبال کنند و پیشرفت رضایت بخش را در راستای تکمیل الزامات تحصیلی حفظ کنند.

کمک مالی فدرال

دانش آموزان فارغ التحصیل می توانند برای کمک مالی فدرال با استفاده از FAFSA درخواست دهند. وام هایی که ممکن است در اختیار دانشجویان تحصیلات تکمیلی قرار بگیرند عبارتند از اوراق قرضه فدرال مستقر غیرفعال شده Stafford Loan و Perkins Loan، که بر اساس واجد شرایط بودن آن است. اگر مبلغ اضافی مورد نیاز است، دانش آموز می تواند درخواست وام Grad plus را درخواست کند.

دفتر برنامه های حمایت شده

دفتر برنامه های حمایت شده (OSP) به دانش آموزان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی کمک می کند تا در یافتن منابع منابع مالی خارجی برای پروژه های خود و ارائه مشاوره در توسعه پیشنهادات. OSP کتابخانه مرجع نشریات از هر دو بخش دولتی و خصوصی را فهرست منابع مالی برای پروژه های حمایت می کند. در گذشته اخیر، دانشجویان تحصیلات تکمیلی از سازمان های برجسته، شرکت ها و سازمان هایی مانند کمیسیون فولبرایت، بنیاد گاگنهایم، بنیاد ملی علوم، انجمن علوم سیاسی آمریکا، انجمن شیمی آمریکایی و انجمن آمریکایی دانشگاه حمایت کردند. زنان.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
Boston College

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Boston College »

آخرین به روز رسانی ژانویه 31, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
- به طور کامل توسط بازپرداخت شهریه و کمک هزینه تحصیلی تامین می شود
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019