توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره برنامه

برنامه علمی و مهندسی محیط زیست (EnSE) دانش آموزان را برای کار بر روی بسیاری از چالش های اساسی ترین در جهان آماده می کند. یک مشکل جهانی در دسترس بودن آب تمیز وجود دارد؛ EnSE روش هایی را برای تصفیه و استفاده مجدد از آب بررسی می کند و همچنین برای کاهش آلودگی موجودات موجود است. تمرکز این برنامه بر بررسی تاثیر تأثیر انسان بر محیط ما از طریق بهره برداری از منابع است؛ از جمله مصرف بیش از حد، تخریب زمین و آلودگی آب. نتایج این تلاش ها ممکن است راه حل های کمبود آب، آلودگی خاک را ارائه دهد.

این برنامه شامل چهار آهنگ است: کیفیت آب، شیمی، و درمان؛ میکروبیولوژی محیطی و بیوتکنولوژی؛ هیدرولوژی محیطی و مکانیک سیالات؛ و مواد برای علوم و مهندسی محیط زیست.
دانشجویان ورود به برنامه ثبت نام در مجموعه ای از دوره های اصلی و سپس دوره های تخصص در یکی از سه آهنگ اصلی. دوره های باقی مانده انتخاب های فنی هستند. سه آهنگ همراه مهمترین زمینه های علوم و مهندسی محیط زیست است و دوره های تخصصی و اصلی به دانشجویان برای کار حرفه ای و موفق در این زمینه ها آموزش می دهد.

Ph.D. درجه

دکترا فلسفه (Ph.D.) درجه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای کار پژوهش در دانشگاه و صنعت است. این به طور انحصاری به عنوان یک برنامه تمام وقت ارائه می شود.

حداقل شرایط اقامت در KAUST 3.5 سال برای دانشجویانی که با مدرک لیسانس و 2.5 سال برای دانشجویانی که با مدرک کارشناسی ارشد وارد می شوند وجود دارد. حداقل GPA 3.0 باید در تمام دوره های کارشناسی دکترا به دست آید. دوره های فردی نیاز به حداقل B- برای کسب اعتبار دوره.

Ph.D. درجه شامل مراحل زیر است:

  • تهیه یک مشاور دبیرستان
  • اتمام موفقیت آمیز دوره کار برنامه
  • گذر آزمون معاینه
  • گذراندن پیش نویس پیشنهاد دفاع برای کسب نامزدی وضعیت
  • تهیه، ارائه و موفقیت در دفاع از پایان نامه دکترا

کارآموزی و فرصتهای بازدید در اینجا موجود است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط King Abdullah University of Science and Technology »

آخرین به روز رسانی December 8, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Price
Free
کمک مالی ماهانه به طور کامل مالیات
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019