Kadir Has University امور مالی و بانکداری دکترا (دکتری) برنامه را در خدمت افرادی که علاقه مند به دنبال یک حرفه ای در امور مالی یا به عنوان یک دانشگاهی در دانشگاه ها و یا به عنوان یک حرفه ای در موسسات بخش مالی و سازمان هستند. با توجه به ارزش زمان، دانش آموزان باید دوره های خود را با توجه به تخصص اختصاص دهند که آنها در تلاش برای دستیابی به حداکثر بهره وری در یادگیری و پایان نامه های پژوهشی خود هستند. این برنامه شامل دوره های اجباری همراه با دوره های انتخابی رشته های دانشگاهی و عمومی می باشد. دوره های انتخابی عمده دانشگاهی هستند که توسط کدهای دوره FB مشخص می شوند، در حالی که دوره های انتخابی در فضای باز این موارد هستند که توسط سایر رشته های اصلی دانشکده تحصیلات تکمیلی Kadir Has University ارائه شده است. در خط، دانشجویان می توانند در دوره های تحصیلات تکمیلی در رشته های مربوطه مانند اقتصاد، حقوق، مدیریت کسب و کار، ارتباطات، مهندسی، و سیستم های اطلاعات مدیریت ثبت نام کنند. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره کار خود، دانش آموزان باید معاینه معاینه ی برنامه را منتقل کنند و سپس تحقیق پایان نامه را به سمت یک Ph.D. پایان نامه پایان نامه دفاع و تایید موفقیت آمیز.

مقررات و مقررات مربوط به پذیرش به برنامه، دوره کار و پایان نامه کار برنامه و سایر مسائل مربوطه را می توان در پیوندهای برنامه های فارغ التحصیلی سایت Kadir Has University .

زبان آموزش، تحصیلات و پایاننامه این برنامه انگلیسی است.

دوره های آموزشی دوره ها متناسب با نیاز کارشناسان حرفه ای است.


ویژگی های برجسته KHAS مالی و بانکداری Ph.D. برنامه

دانشکده دارایی و بانکداری Ph.D. برنامه شامل متخصصان صالحه است که از نزدیک به پیشرفت های جهانی و داخلی در حوزه های خود پیروی می کنند. علاوه بر دوره های آموزشی و انجام سایر فعالیت های علمی این برنامه، اعضای هیات علمی نیز پانل ها، سمینارها و کنفرانس ها را در زمینه موضوعات اقتصادی و مالی برگزار می کنند. بنابراین، دستورالعمل نظری برنامه با نمونه و فعالیت های گرا واقع گرایانه غنی می شود.

کتابخانه و پایگاه های داده های الکترونیکی که به طور مداوم گسترش یافته Kadir Has University دسترسی به طیف وسیعی از کتاب ها، نشریات و اطلاعات مرتبط را فراهم می کند.

فارغ التحصیلان این برنامه در حال تحصیل در زمینه های مالی و بانکی مانند مالی، موسسات مالی و بازارهای مالی، نظریه و سیاست پولی، اقتصاد مدیریتی، نظام پولی / مالی بین المللی، مدیریت ریسک مالی و مدل سازی مالی . برای کسانی که علاقه مند هستند، این برنامه ارائه می دهد دوره های مالی کمی، احتمال، روند تصادفی و آمار نیز.

مواد دوره ای این برنامه به زبان انگلیسی است، بنابراین دانش آموزان دسترسی به بیشترین اطلاعات مربوط به دوره در سراسر جهان را فراهم می کنند. این به آنها کمک می کند تا در بازار جهانی به طور فزاینده ای برای کارشناسان مالی رقابت کنند.

فارغ التحصیلان این برنامه با موفقیت در نهادهای مختلف خصوصی و عمومی مانند بنگاه های بانکی، شرکت ها، صندوق های سرمایه گذاری، سازمان های دولتی و اکثریت شهری، و همچنین موسسات آموزش عالی، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، کار می کنند.

اطلاعات مربوط به مؤسسه

امور مالی و بانکداری Ph.D. برنامه در سال 2009 در دانشکده علوم انسانی تاسیس شد و از سال تحصیلی 2009-2010 شروع به پذیرش دانشجویان کرد.

جایزه صلاحیت / سطح صلاحیت

دانش آموزانی که با موفقیت برنامه را تکمیل می کنند، یک دکترا اهدا می شود. درجه (سطح 7) در امور مالی و بانکداری Ph.D.

شرایط پذیرش

داوطلبان دارای دیپلم از یک دوره کارشناسی 4 ساله در زمینه های مختلف می توانند به Ph.D. کسانی که به این برنامه با یک گزینه پایان نامه میپردازند باید حداقل 55 امتیاز از ALES داشته باشند. نمره ALES توسط کسانی که برای گزینه غیر پایان نامه مورد نیاز است نیست. برای اطلاعات دقیق، لطفا به موارد زیر مراجعه کنید: - مقررات مربوط به برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی دانشگاه Kadir Has University - مقرره برای تحصیلات تکمیلی در Kadir Has University روش ها و الزامات مختلفی برای استفاده از اتباع خارجی وجود دارد. لطفا بررسی کنید - راهنمای دانشجویان بین المللی.

شناخت آموزش قبلی

دانش آموزانی که به طور موفقیت آمیز حداقل یک ترم را در برنامه دیگری از مدرسه فارغ التحصیلی یا در یک دانشگاه دیگر به اتمام رسانده اند ممکن است از طریق انتقال پذیرفته شوند. شرایط برای انتقال توسط مجلس دانشگاه تعیین می شود. دانش آموزان باید دوره های حداقل 6 اعتبار / ساعت را تکمیل کنند و باید میانگین نمره 2.50 / 4.0 را داشته باشند. آن دوره هایی که برای امور مالی و بانکداری به مدرک Ph.D. در میان دوره هایی که توسط دانشجویان در برنامه های دیگر برگزار می شود، بر اساس پیشنهاد دکترای مالی و بانکی تعیین خواهد شد. و تصمیم نهایی در هیئت اجرایی دانشکده علوم انسانی اخذ شده است. در صورتی که دانشجویان خاصی در همان رشته به ریاست امور مالی و بانکداری پذیرفته شوند، دوره های اعتباری بر اساس پیشنهاد دکترای مالی و بانکداری تعیین می شود. تصمیم گیری و تصمیم نهایی در هیئت اجرایی دانشکده علوم انسانی انجام شده است. برای اطلاعات دقیق لطفا مراجعه کنید: - مقررات مربوط به برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی دانشگاه Kadir Has University - مقرره برای تحصیلات تکمیلی در Kadir Has University وجود دارد روش ها و الزامات مختلف برای استفاده از اتباع خارجی وجود دارد. لطفا بررسی کنید: - راهنمای دانشجویان بین المللی.

شرایط فارغ التحصیلی

به منظور فارغ التحصیلی از برنامه با گزینه پایان نامه، دانش آموزان باید حداقل 3.00 بیش از 4.00 تقدیر داشته باشد. GPA باید با موفقیت تمام دوره های لازم و تعداد مورد نیاز دوره های انتخابی را کامل کند و پایان نامه خود را پس از دفاع از آن باید توسط هیئت آزمون دیپلم پذیرفته شود. به منظور فارغ التحصیل شدن از برنامه غیر انتزاعی، دانش آموزان باید حداقل 3.00 بیش از 4.00 تقدیر داشته باشند. GPA باید با موفقیت تمام دوره های لازم و تعداد مورد نیاز دوره های انتخابی را کامل کند و پروژه خود را توسط مشاور خود تایید کند.

تعریف برنامه

هدف از برنامه دکترای ما در امور مالی و بانکداری، ایجاد یک محیط دانشگاهی است که برای تهیه افرادی که در معرض استانداردهای بین المللی هستند، ایجاد می شود. این یک برنامه انعطاف پذیر است که کاندیداها را از زمینه های علوم اجتماعی و فنی می توان برای بهبود وضعیت حرفه ای و تحصیلی خود در چارچوب چند رشته ای. بر این اساس، علاوه بر دوره های اجباری بانکداری و مالی، دانش آموزان می توانند دوره های انتخابی ارائه شده توسط برنامه های تحصیلات عالی مانند اقتصاد، مهندسی مالی، حقوق و روابط بین الملل را انتخاب کنند. محدوده وسیعی در انتخاب موضوع برای پایان نامه دکترا وجود دارد.

نتایج برنامه

 1. تسلط بر مفاهیم مالی اساسی مانند ارزش زمانی پول، روابط بازگشت و ریسک. به دست آوردن زمینه نظری لازم برای درک و حل مشکلات مالی و بانکی.
 2. تسلط بر مفاهیم مالی پایه مانند ارزش زمانی پول، روابط ریسک-بازگشت، در سطح مشارکت در زمینه. کسب زمینه های نظری لازم برای درک و حل مشکلات مالی و بانکی و ایجاد مشارکت های نظری.
 3. توانایی خلاقانه و نوآورانه برای حل و حل مشکلات در زمینه بانکی و مالی در سطح سازمانی، بخش های بخش، کلان و جهانی با توجه به مدل های اقتصادی و مالی، تجزیه و تحلیل و حل و فصل می شود.
 4. توانایی تجزیه و تحلیل مشکلات موجود در زمینه بانکی و مالی در سطح سازمانی، بخش های بخش، کلان و جهانی به سبب مدل های اقتصادی و مالی.
 5. یادگیری و به دست آوردن توانایی برای کمک به دانش تاریخی، نظری و عملی در مورد موسسات مالی و بازارهای.
 6. کسب دانش دقیق تاریخی، نظری و عملی در مورد موسسات مالی و بازارهای.
 7. به لحاظ انتقادی و خلاقانه نقش و اهمیت عوامل اجتماعی، نظارتی و سیاسی را برای صنعت بانکی و مالی از هر دو دیدگاه عملی و نظری و توانایی ارائه پیشنهادهای بهبودی ارزیابی می کند.
 8. بررسی نقش و اهمیت عوامل اجتماعی، نظارتی و سیاسی برای صنعت بانکی و مالی از نظر ديدگاههای عملی و نظری.
 9. یادگیری در مورد جنبه های جهانی بازارهای مالی و ارتباطات آنها با مسائل بین المللی.
 10. یادگیری در مورد جنبه های جهانی بازارهای مالی و ارتباطات آنها با امور بین الملل در جزئیات کامل و در سطح کمک به دانش موجود.
 11. یادگیری و به دست آوردن توانایی برای اعمال اصول و روش های نظریه اقتصادی مالی از جمله مدیریت نمونه کارها، امور مالی شرکت ها و دیگر زمینه ها.
 12. یادگیری و به دست آوردن توانایی برای اعمال و توسعه اصول و روش های نظریه اقتصادی مالی از جمله مدیریت نمونه کارها، امور مالی شرکت ها و دیگر زمینه ها.
 13. توانایی تجزیه و تحلیل و ترکیب داده های مالی و اقتصادی. توانایی ارائه یافته های تحقیق در یک قالب کتبی و کلامی. قابلیت عملکرد هر دو به عنوان یک عضو تیم و همچنین یک رهبر در تنظیمات کسب و کار.
 14. به دست آوردن توانایی برای تجزیه و تحلیل عمیق و خلاق، تلفیق و استفاده از داده های مالی و اقتصادی.
 15. توانایی ارائه، بررسی و دفاع از یافته های تحقیق در یک قالب کتبی و کلامی در تنظیمات دانشگاهی و کسب و کار.
 16. توانایی هر دو به عنوان یک عضو تیم و همچنین یک رهبر و ارائه دیدگاه های جدید در هر دو محیط کسب و کار و دانشگاهی.

مشخصات حرفه ای فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان این برنامه می توانند حرفه ای یا حرفه ای خود را دنبال کنند. علاوه بر این، آنها می توانند سرمایه انسانی خود را که نتیجۀ دانش قبلی آنها است و آنچه که در برنامه PhD مالیه و بانکداری به دست آورده اند، به کار می برد، هم در بخش خصوصی و هم در بخش عمومی.

پرسشنامه ارزیابی

ارزیابی رضایت شغلی Survey Graduation Survey، Course and Faculty Membership

همکاری بین المللی

تمام اراسموس و سایر موافقتنامه های همکاری بین المللی Kadir Has University که شامل تحصیلات عالی و تحقیقاتی در سطح تحصیلات تکمیلی هستند، به برنامه مالی و بانکداری اعمال می شود.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kadir Has University »

آخرین به روز رسانی فوریه 4, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,000 USD
برنامه دکترا - پرداخت در 3 مرحله: 20.000 $
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
اوت 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اوت 31, 2023