درباره برنامه

برنامه Statistic (STAT) دانش آموزان را برای تحلیل و مدل سازی مشکلات پیچیده دنیای در حال پیشرفت در علوم اطلاعاتی آماری جدید آموزش می دهد. دو درجه ارائه می شود: مدرک کارشناسی ارشد (تحت هر یک از پایان نامه یا گزینه غیر پایان نامه) و Ph.D. درجه. پذیرش به یک درجه، انتقال را به دیگران تضمین نمی کند. همه دانش آموزان MS و Ph.D. برنامه ها توسط یک مشاور علمی برای توسعه برنامه های خود هدایت می شوند.

Ph.D.

دکترا فلسفه (Ph.D.) درجه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای تحقیقات حرفه ای در دانشگاه و صنعت است. این به طور انحصاری به عنوان یک برنامه تمام وقت ارائه می شود.

حداقل شرایط اقامت در KAUST از سه سال و نیم برای دانشجویانی که با تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند و دو و نیم سال برای دانشجویانی که با مدرک تحصیلی وارد می شوند وجود دارد. حداقل GPA 3.0 باید در تمام دوره های کارشناسی ارشد دکترا به دست آید. دوره های فردی نیاز به حداقل "B-" برای کسب اعتبار دوره.

Ph.D. درجه شامل مراحل زیر است:

  • تهیه یک مشاور دبیرستان.
  • تکمیل موفقیت آمیز دوره کار برنامه.
  • گذر آزمون معاینه
  • گذراندن پیش نویس پیشنهاد دفاع برای کسب نامزدی وضعیت.
  • تهیه، ارائه و موفقیت در دفاع از دکتری دکترا

Ph.D. الزامات دوره

دوره های آموزشی مورد نیاز برای دانشجویان ورود به Ph.D. با درجه تحصیلات تکمیلی یا مقطع کارشناسی ارشد. دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس هستند، باید تمام دورههای اصلی / اجباری دوره و دوره های انتخابی را که در بخش مدرک تحصیلی مشخص شده است، تکمیل کنند و همچنین برای تکمیل Ph.D. دوره های زیر

دانشجویانی که با تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند، می توانند با کسب رضایت از شرایط فوق لیسانس MS را دریافت کنند. با این حال، این مسئولیت دانش آموز است که اعلام می کند که قصد خود را به فارغ التحصیل شدن با یک دانشجوی MS که وارد Ph.D. درجه با یک مقطع کارشناسی ارشد مربوطه باید الزامات زیر را تکمیل کند، البته ممکن است دوره های اضافی توسط مشاور محترم مورد نیاز باشد.

Ph.D. دوره های آموزشی

  • حداقل چهار دوره 300 درجه ای که حداقل دو نفر باید از لیست دوره درس STAT 300 باشد.
  • سمینار فارغ التحصیل 398 (غیر اعتبار): همه دانش آموزان ملزم به ثبت نام و دریافت درجه رضایت بخش برای هر ترم است برنامه نیاز به آنها حضور دارند.
  • برنامه غنی سازی زمینی: دانش آموزان ملزم به حداقل یک برنامه غنی سازی کامل زمینی (WEP) به عنوان بخشی از الزامات درجه بندی می باشند. دانش آموزانی که نیازهای WEP را در حین کسب مدرک کارشناسی ارزیابی کرده اند، نیازی به ثبت نام در یک WEP کامل برای دومین بار در Ph.D. درجه.

دانش آموزانی که در برنامه با مدرک کارشناسی ارشد از KAUST می توانند دوره های کاري استفاده نشده را به سمت Ph.D. الزامات برنامه در مورد تایید سطح برنامه. دانش آموزانی که از یک Ph.D. برنامه ممکن است برخی از اعتبارات تحقیق و پایان نامه کارشناسی را در مورد مورد خاص برای کار مرتبط انجام شده در موسسه اصلی با تایید توسط دین دریافت کند. با این حال، چنین دانشجویان هنوز هم نیازهای دفاع تقاضا و پیشنهاد دیپلم در KAUST را برآورده می کنند.

برای اطلاعات بیشتر، به راهنمای برنامه دسترسی پیدا کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
King Abdullah University of Science and Technology

مشاهده 14 برنامه دیگر ارائه شده توسط King Abdullah University of Science and Technology »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
30 - 42 
تمام وقت
Price
Free
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است