توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SMLR's Ph.D. برنامه روابط صنعتی و منابع انسانی (IRHR) یک برنامه بین رشته ای است که دانشجویان را برای اشتغال به عنوان دانشکده های دانشگاه یا دانشگاه ها یا موقعیت های تحقیقاتی واجد شرایط می کند. برنامه IRHR برای افرادی است که می خواهند:

 • دنیای کار را در اقتصاد پویای جهانی ما بررسی کنید، از جمله اینکه چگونه روابط کاری بر سازمان ها، کارگران و جامعه تاثیر می گذارند
 • کار با محققان برجسته که کارشناسان ملی و بین المللی شناخته شده در طیف وسیعی از موضوعات در روابط صنعتی و منابع انسانی هستند
 • تبدیل شدن به دانش پژوهان برجسته دانش آموزان نحوه طراحی، تحقق و انتشار تحقیقات دقیق در مجلات علمی مانند آکادمی مدیریت نشریات، آکادمی مدیریت بازنگری، روابط صنعتی و کار روابط، روابط صنعتی و مجله روانشناسی کاربردی ، و غیره یاد می گیرند.
 • مهارت های تدریس را با استفاده از کارآموزان تدریس و دوره های خود آموزش دهید.

اهداف آموزشی برای دانش آموزان

 1. توانایی های مشخص، دانش پژوهی، تحقیق و مهارت های رهبری در روابط صنعتی و منابع انسانی را به دست آورید
 2. در تحقیقات اصلی شرکت کنید و انجام دهید
 3. آماده شدن برای حرفه ای شدن در حرفه هایی که نیاز به آموزش در بالاترین سطوح علوم اجتماعی دارند که مسائل مربوط به روابط صنعتی و منابع انسانی را در بر می گیرد

حکومتداری و پذیرش

برنامه دکترا در روابط و منابع انسانی (IRHR) توسط دانشکده فارغ التحصیل IRHR در رهنمود هایی که توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی-نیوبرانزویک (GS-NB) اداره می شود، اداره می شود. دانشکده فارغ التحصیل مدرک کارشناسی ارشد را برای تصویب توسط مدیران SMLR و GS-NB نامگذاری می کند. دانشکده فارغ التحصیل همچنین نامزد دریافت و انتخاب یک دکترا است. کمیته سیاستگذاری که عضویت آن به صورت زیر تشکیل شده است: مدیر برنامه فارغ التحصیل IRHR بعنوان یک عضو افغانی عمل می کند.

به استثنای کارگردان، چهار نفر از اعضای هیات علمی فارغ التحصیحی ایران که در حال حاضر در انتشار مقالات و کتاب های داوری فعال هستند، در شرایط دو ساله قرار دارند. هر بخش، دو نماینده را انتخاب خواهد کرد که به شرایط متفاوتی خواهند پرداخت، به طوری که هر بخش هر یک از اعضای یک عضو را برای هر دوره بهار انتخاب خواهد کرد.

یک دانشجوی دکترا دانشجوی کارشناسی ارشد یک ساله است. دانشجویان دکترای کنونی روند برگزاری انتخابات را مدیریت می کنند و اعضای دانشجو را در ماه سپتامبر انتخاب می کنند.

Ph.D. کمیته سیاستگذاری مسئول تمام جنبه های توسعه و پیاده سازی سیاست ها برای برنامه دکترای ریاست جمهوری است. مسائل مربوط به سیاست شامل، استخدام، پذیرش، توسعه برنامه درسی، ارزیابی، مقررات، مقررات، امتحانات، سمینارهای پژوهشی، پشتیبانی تحقیق، کارشناسی ارشد، توسعه حرفه ای و تخصیص شغل است. نماینده دانش آموز در پذیرش یا تصمیم گیری در مورد دانش آموزان فردی دخالت نخواهد کرد. مدرس فارغ التحصیل، اظهارنامه های سیاسی را در صفحه وب برنامه اعلام می کند و دانشجویان را مطلع می سازد که در صورت نیاز به مشاوره با این اطلاعات مسئول هستند. از طرف کمیته، کارشناسی ارشد همچنین به طور منظم گزارشات را به دانشکده در جلسات هیئت علمی دانشکده ارائه می دهد که معمولا هر ترم را برگزار می کنند.

پذیرش

پذیرش در Ph.D. برنامه روابط صنعتی و منابع انسانی (IRHR) رقابتی و بسیار انتخابی است. به طور متوسط دو یا سه دانشجو در این سال پذیرفته می شوند. مدرسه ارزش تنوع و به شدت متعهد به فرصت برابر است.

هنگام ارزیابی برنامه ها، اعضای هیئت علمی، نمرات آزمون، پیشرفت تحصیلی گذشته، تجربه تحقیق و تجربه کار مربوطه را در نظر می گیرند. دانش آموزانی که تجربه تحقیق و یا آموزش ندارند احتمالا به Ph.D. برنامه کمیته پذیرش اولویت اول را برای اطمینان از این که هر دانشجوی پذیرفته شده با مشاوران خوب دانشکده مطابقت دارد، تعیین می کند، بنابراین در بیانیه شخصی شما برای ایجاد ارتباط بین منافع خود و تخصص اعضای هیات علمی که ممکن است مشاوران شما باشند، ارزشمند است.

من به مدرک کارشناسی ارشد نیاز دارم؟

تکمیل مدرک کارشناسی ارشد ترم در یک رشته مربوطه برای پذیرش لازم نیست. دانشجویانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را پس از ورود به برنامه می توانند تعدادی از اعتبارات را انتقال دهند، اما باید دانشجویانی را که دارای مدرک کارشناسی ارشد مربوط نیستند، به همان درجه مورد نیاز برسانند.

مهلت پذیرش چه زمانی است؟

دانشجویان جدید یکبار در سال پذیرفته می شوند. مهلت دریافت مواد کاربردی 1 فوریه است . تصمیم گیری در تاریخ 15 آوریل برای ثبت نام اولیه در ترم پایانی سال آینده انجام می شود. شما می توانید در مورد فرایند برنامه بیشتر بدانید و می توانید به صورت آنلاین اعمال کنید.

الزامات برنامه چیست؟

الزامات عبارتند از:

 • 2 رونوشت رسمی از هر موسسه پس از دوره متوسطه
 • 3 توصیه نامه (ما توجه بیشتری به توصیه گران با یک اتصال دانشگاهی یا پس زمینه)
 • بیانیه شخصی درباره حدود 500 کلمه
 • GRE یا GMAT نمرات آزمون در 5 سال گذشته
 • نمره TOEFL اگر سخنران غیر انگلیسی زبان - در 5 سال گذشته
 • خلاصه
 • هزینه درخواست
 • الزامات اختیاری: یک نمونه نامه نویسی به شدت توصیه می شود (به خصوص اگر پایان تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد یا تدریس باشد)
 • ما همچنین به شدت توصیه می کنیم که بین منافع شخصی شما و نقاط قوت تحقیقاتی دانشکده مطابقت داشته باشید و این اطلاعات را در بیانیه شخصی خود ذکر کنید.
اطلاعات کاربردی اضافی:

در فهرست برنامه های تحصیلات تکمیلی، ما به عنوان: روابط صنعتی و منابع انسانی ذکر شده است.

تعداد برنامه 16545 است

کپی های سخت از مواد ورودی باید به طور مستقیم به مدرسه فارغ التحصیل - نیوبرانزویک در:

 • راتگرز، دانشگاه ایالتی نیوجرسی
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی - نیوبرانزویک
 • 56 کالج خیابان
 • نیوبرانزویک، NJ 08901
 • تلفن: 848-932-7711
 • فکس: 732-932-8231

الزامات درجه

برنامه تحصیلی در IRHR به همه دانش آموزان نیاز دارد تا:

 1. تکمیل سه سمینار اصلی
 2. یک زمینه اولیه از منابع انسانی یا کار، کار و جامعه را انتخاب کنید که در آن پنج دوره برگزار خواهد شد
 3. یا یک فیلد ثانویه را انتخاب کنید که در آن سه دوره برگزار خواهد شد یا سه مورد را انتخاب کنید اگر فیلد ثانویه انتخاب نشود
 4. چهار دوره آمار و روش تحقیق را کامل کنید
 5. پایان نامه کارشناسی ارشد
 6. تکلیف پایان نامه
 7. حضور در Proseminar، متشکل از سخنرانی ها توسط استاد SMLR، پژوهشگران بیرونی و Ph.D. دانش آموزان

دانشجویان می توانند دوره های دکترا را در رشته های دانشگاه پرینستون، کلمبیا، NYU، CUNY، Fordham، New School یا Stony Brook بخشی از مطالعات خود را از طریق کنسرسیوم بین دانشگاهی که Rutgers شرکت می کنند، بگیرند.

پایاننامهی کارشناسی ارشد

در طول سال دوم خود در برنامه، دانش آموزان یک پروژه تحقیق تجربی تحت هدایت کمیته پایان نامه سه نفره را تکمیل می کنند. یک عضو یا عضو وابسته از دانشکده فارغ التحصیل SMLR ممکن است به عنوان کمیته صندلی و پروژه تحقیقاتی را هدایت کند. دفاع مقدماتی دفاع از پایان نامه مورد نیاز است. معمولا دفاع دفاعی به عنوان یک نمایش در Proseminar برنامه ریزی شده است. دفاع برای مردم باز است و باید حداقل دو هفته پیش اعلام شود. پس از تکمیل پایان نامه و دفاع و دفاع، و 30 اعتبار از دوره کارشناسی (که از جمله 6 ممکن است اعتبار تحقیق برای تکمیل پایان نامه)، دانش آموزان درجه فوق لیسانس مدرک دریافت و واجد شرایط برای گرفتن امتحان مقدماتی.

معدل امتحان

امتحان مقدماتی دانش دانش آموزان و توانایی سنتز، تئوری و روش های پوشش داده شده در دوره های مورد نیاز و انتخابی و در حوزه های تخصصی خود را بررسی می کند. این ادبیات ایران را پوشش می دهد که بنیادی است که بر اساس آن حرفه و پژوهش های آینده دانشجویان است و همچنین روش های تحقیق و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها مربوط به منطقه انتخابی دانش آموز است. امتحان دو بار در سال، در ماه ژانویه و مه (و یا در زمان موافقت شده توسط کمیته مشورتی دانش آموز و مدیر ارشد) ارائه می شود. فرمت خانه است، با 48 ساعت برای تکمیل. به طور معمول، دانش آموزان امتحان مقدماتی را در دسامبر سال سوم خود می گیرند. امتحان واجد شرایط رتبه بندی می شود و باید حداقل چهار نفر از اعضای هیئت علمی فارغ التحصیل رشته های مختلف را تایید کند. دانش آموزانی که امتحان را شکست می دهند باید ظرف چهار ماه آن را بازنویسی کنند. پس از گذراندن امتحان واجد شرایط، دانش آموزان به دكترای دانشگاه پذیرفته می شوند. نامزدی

پایان نامه

دانش آموزان طی چهارمین و پنجم سال، پایان نامه خود را تکمیل می کنند. کمیته پایان نامه باید توسط یکی از اعضای هیئت علمی فارغ التحصیل ریاست جمهوری برگزار شود و شامل حداقل سه نفر دیگر است. حداقل یک عضو کمیته باید خارج از دانشکده فارغ التحصیل IRHR باشد. اعضای خارج از Rutgers ترجیح داده می شوند. همه دانش آموزان در قالب یک سمینار، پیشنهادات پایان نامه خود را ارائه می دهند. دفاع پیشنهادی برای همه دانشکده های علاقمند و دکترا است. دانشجویان، گرچه تنها اعضای کمیته در مورد پذیرش پیشنهاد رای می دهند. پس از اتمام پایان نامه، دفاع مقدماتی دفاع مقدس صورت می گیرد. دفاع برای مردم باز است و باید حداقل دو هفته پیش اعلام شود.

مشارکت در پژوهش

انتظار می رود دانش آموزان در تمام مدت زمانی که در برنامه ثبت نام کرده اند، به طور فعال در تحقیقات شرکت کنند. برای تسهیل این، دانشجویان پس از پذیرش در برنامه، به یک مشاور تحقیق اختصاص داده می شوند. دانش آموزان ممکن است در پایان سال اول و هر زمان بعد از آن، مشاور متقاضی تحقیق خود را با توافق دو جانبه تغییر دهند. مشاوران پژوهشی ارزیابی سالانه فعالیت های پژوهشی دانشجویان را انجام می دهند و عملکرد لازم را برای دانش آموزان جهت حفظ موقعیت در برنامه و همچنان دریافت کمک های مالی ضروری است.

هری و ورا ستارک استارک

هدف هری و ورا استارک کمک به دانشجویان بین المللی است که در یک برنامه فارغ التحصیل SMLR با گروه مدیریت منابع انسانی یا اداره مطالعات کار و امور استخدام مشغول به تحصیل در مقیاس کار و تحصیلات و تجارب تحصیلی در روابط کار هستند. و مدیریت منابع انسانی. تمام دانشجویان بین المللی باید در یک برنامه کارشناسی ارشد، Ph.D. برنامه، و یا برنامه پس از دکترا واجد شرایط برای درخواست.

مصارف مشمول مالیات خواهد شد از طریق لایحه مدت دانشجو با مشارکت با دفتر کمک مالی پرداخت می شود. برای جوایز مرتبط با سفر، دانش آموزان باید هزینه های سفر خود را مسئول و با ارسال فرم بازپرداخت سفر همراه با رسید و شرح، دانش آموزان پرداخت می شود.

متقاضیان باید یک مقاله یک صفحه ارائه دهند تا توضیح دهند که چرا آنها احساس می کنند که شایستۀ جایزه و نحوه استفاده از این وجوه و زمینه تحصیل و اطلاعات تماسشان را دارند. جایزه براساس شایستگی و نیازهای خود است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی March 11, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019