Read the Official Description

درجه رسمی با اعطا شده توسط دانشگاه Menéndez از پلایو بین المللی، در همکاری Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset .

برنامه دکتری در اقتصاد و دولت با هدف آموزش محققان قادر به دانش علمی مستقل، خلاق و قابل توجهی در زمینه اقتصاد و دولت سهم.

اطلاعات عمومی

کارگردان: دکتر سالوادور روس روفینو

عنوان: دکترای اقتصاد و دولت

حالت مطالعه:

قیمت: 5000 یورو * (نرخ UIMP). IUIOG تمدید ثبت درخواست پسوند: 250 یورو / سال.

مدت زمان: 3 سال (تمام وقت) یا 5 سال (پاره وقت). امکان درخواست حداکثر دو پسوند یک سال (تمام وقت) و یا دو سال و یک (پاره وقت)

تعداد اماکن در این منطقه از دولت: 14

مهلت درخواست پذیرش: از آوریل 02-16 ژوئیه. این قطعنامه کمیته علمی خواهد شد و در www.uimp.es وب در طول ماه اکتبر منتشر شده است. برای مکان های که در آن دوره تحت پوشش نیست، می تواند یک مهلت جدید برای برنامه های کاربردی پایان دادن به در 15 ژانویه ارسال را باز کنید. این قطعنامه در طول ماه مارس منتشر شد.

اطلاعات تماس: infocursos@fogm.es
تلفن: 34917004 144/00

* قیمت موضوع را بررسی سالانه


ارائه و هدف

این دکترای است در دو حوزه اصلی توسعه: اقتصادی منطقه، که است که توسط مرکز بنیاد مطالعات پولی و مالی (www.cemfi.es) -UIMP، و منطقه دولت، که اجرا است توسط اجرا Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset -UIMP.

علوم سیاسی و مدیریت عمومی، جامعه شناسی، جمعیت شناسی، حقوق، روابط بین الملل و همکاری در دو خط گسترده ای از برنامه: منطقه دولت تحقیقات مربوط به علوم اجتماعی را پوشش می دهد دموکراسی، حاکمیت و مدیریت عمومی؛ و تغییر اجتماعی و سیاسی در جهان جهانی است.

هدف اصلی از این برنامه دکتری است که همه دانش آموزان آموزش و تجهیزات لازم برای انجام تحقیقات اولیه، مربوط به مناطق تحت پوشش مشاوره برنامه دریافت خواهید کرد. در تمام اوقات، دانشجویان دکترا خواهد نظارت معلمان آنها و مدیران پایان نامه، که خواهد شد توسط کمیته علمی اختصاص داده است.

پذیرش مشخصات

1) داوطلبان برای برنامه دکتری باید یک درجه تحصیلی (و یا درجه) در مناطق علوم اجتماعی و اقتصاد، مدیریت بازرگانی، حقوق و یا علوم سیاسی و جامعه شناسی و مدیریت را تکمیل کرده اند. همچنین ممکن است فارغ التحصیلان درجه (یا درجه) در ریاضیات یا علوم، و یا هر نوع از مهندسی اعتراف.


2) دوم، آنها باید یک استاد را تکمیل کرده اند را در رشته اقتصاد برای دکترا در این منطقه، و یا در علوم سیاسی و مدیریت عمومی، برای دکترا در زمینه تحقیقات دولت گرا (حداقل 60 ECTS اعتبار) یا یک درجه در این مناطق موضوعی، فراهم می کند که:/>

 • دانش در سطح کارشناسی ارشد در منطقه است.
 • سطح تجربه پایان نامه تحقیقاتی کارشناسی ارشد.
 • توانایی به دست آوردن، پردازش و انتقال اطلاعات.
 • توانایی یکپارچه سازی را به یک گروه تحقیقاتی.
 • قابلیت شروع یک پایان نامه دکترا.

صرفا گویا و تعریف عنوان مشخصات نیست، می این شرایط درجه کارشناسی ارشد دانشگاه مربوط به حال حاضر می آموزد UIMP دیدار: استاد در اقتصاد و دارایی اقتصاد منطقه و یا در بر داشت زیر برای این منطقه از دولت: استاد در امریکا لاتین معاصر: بزرگ نابرابری ها و انتظارات، کارشناسی ارشد در ارشد مدیریت عمومی، کارشناسی ارشد در دولت و مدیریت عمومی، کارشناسی ارشد در همکاری های بین المللی و مدیریت سیاست عمومی، برنامه ها و پروژه های انکشافی، و استاد در مطالعات سیاسی کاربردی.


3) به عنوان برای زبان، لازم است به یک سطح B2 انگلیسی مشترک چارچوب اروپا. دلیل آن این است که بسیاری از ادبیات و اطلاعات مورد نیاز در/>

برنامه دکتری به زبان انگلیسی است. علاوه بر این یک نیاز به واجد شرایط برای حضور در کنگره های بین المللی علمی و مراکز تحقیقاتی تحرک در خارج از کشور است.


4) استفاده از فن آوری های جدید اطلاعات و ارتباطات در هر زمینه برنامه ضروری است. توصیه می شود به معنای پیشرفته مهارت های کامپیوتر (پردازش کلمه، سخنرانیها، برنامه های آماری، و غیره)./>

شرایط پذیرش و معیارهای پذیرش


الزامات دسترسی/>

توصیه می شود که متقاضیان به قسمت "دانشجویان"، و به اطمینان حاصل شود که آنها با همان، و همچنین تمام نیازهای دسترسی و معیارهای پذیرش خاص ذکر شده در زیر را رعایت نماید.

به طور کلی، برای دسترسی به یک برنامه رسمی دکترای شما نیاز به در اختیار داشتن درجه اسپانیایی رسمی، یا معادل آن، و استاد شود، آنها حداقل 300 ECTS اعتبارات در کل گذشت این دو آموزه (ماده 6 سلطنتی فرمان 99/2011 در تاریخ 28 ژانویه، که توسط آن دکترا رسمی تنظیم).

آنها همچنین ممکن است کسانی که در هر یک از موارد زیر دسترسی داشته باشید:

 • در اختیار داشتن یک مدرک اسپانیایی دانشگاه های رسمی و یا یک کشور دیگر عضو عالی آموزش و پرورش منطقه اروپا، که دسترسی به استاد در مطابق با مفاد ماده 16 فرمان سلطنتی 1393/2007 29 اکتبر حداقل 300 واحد در کل تحصیلات دانشگاهی رسمی، که حداقل 60، وجود خواهد داشت سطح کارشناسی ارشد گذرانده اند.
 • در اختیار داشتن یک عنوان رسمی اسپانیایی از فارغ التحصیل و یا فارغ التحصیل که مدت زمان، مطابق با قواعد حقوق جامعه، آن را حداقل 300 اعتبار است. این فارغ التحصیلان باید مکمل اجباری شرکت در آموزش های خاص از شروع پژوهش، مگر اینکه برنامه درسی دوره کارشناسی مربوطه شامل اعتبار برای آموزش و پژوهش، ارزش آموزشی معادل تحقیقات اعتباری از مطالعات کارشناسی ارشد .
 • فارغ التحصیلان دانشگاهی که، پس از اخذ در آموزش در دسترسی آزمون مربوطه به مکان های تخصصی آموزش پزشکی، با ارزیابی مثبت حداقل دو سال آموزش در یک برنامه می گذشت برای به دست آوردن عنوان رسمی یکی از تخصص بهداشت و درمان علوم.
 • در اختیار داشتن دیپلم به دست آمده مطابق با سیستم های آموزشی خارجی، بدون نیاز به تایید آن، مورد رسیدگی دانشگاه که اعتبار معادل سطح که از عنوان رسمی اسپانیایی استاد و قدرت در این کشور صدور آموزش مدرک تحصیلی برای ورود به مطالعات دکترای. این پذیرش می کند در هر صورت دلالت بر تایید از عنوان قبلی در اختیار متقاضی یا به رسمیت شناختن آن برای مقاصد دیگر از دسترسی به برنامه های دکترا است.
 • در اختیار داشتن یکی دیگر از مدرک دکترا اسپانیایی به دست آمده تحت کهنوت دانشگاه های قبلی است.
 • در اختیار داشتن دیپلم مطالعات پیشرفته به دست آمده مطابق با مفاد فرمان سلطنتی 778/98، 30 آوریل، و یا کفایت تحقیقات رسیده اند به عنوان توسط فرمان سلطنتی 185/85 در 23 ژانویه تنظیم می شود.


معیارهای پذیرش/>

کمیته علمی برنامه دکترا در اقتصاد و دولت فرایند پذیرش و ارزیابی:

1. تاریخچه مختصری از زندگی کامل

این برنامه آموزشی باید شامل:

الف) سابقه تحصیلی (1): درجه (یا درجه) در متناظر ورود مشخصات و میانگین رتبه کمتر از 7 از 10 (2 امتیاز) به مناطق.

ب) سابقه تحصیلی (2): دانشگاه (یا درجه) استاد در مشخصات ورود مربوطه و میانگین رتبه کمتر از 7 از 10 (3 امتیاز) به مناطق.

ج) زبان انگلیسی: سطح B2 چارچوب مشترک اروپا. این معادل با حداقل نمره 100 در آزمون به زبان فارسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL IBT) دیدار خواهد کرد، پس از کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی یا این که یک کشور انگلیسی زبان ملی (2 امتیاز) به پایان رسید.

د) دیگر محاسن: دیگر برنامه های مربوط به منطقه، انتشار مقالات در مجلات علمی، در دانشگاه یا مراکز تحقیقاتی، نامه مرجع تحقیقاتی معتبر (1 نمره) باقی می ماند.

ارزیابی مشترک: 8 امتیاز.

2. اعلامیه علاقه

بیانیه ای کوتاه باید گنجانده شود، با طول حداکثر از دو صفحه، که در آن نامزد جزئیات دلیل این که چرا شما می خواهید برای پیوستن به برنامه، خط یا خطوط از منافع پژوهش و انتظارات حرفه ای آن است.

از آن خواهد شد به ارزش انگیزه کافی برای انجام یک کار تحقیقاتی دکترا و مکاتبه با اساتید تحقیقات از برنامه دکترا.

رتبه: 1 نقطه.

3. مصاحبه

مصاحبه با دو تن از اساتید دکتری، که یک گزارش به کمیته علمی در مطلوبیت اعتراف نامزد صادر کند. معلمان به ارزش در گزارش خود از موارد مشابه ذکر شده در بند 2 (اظهارنامه های مورد علاقه).

رتبه: 1 نقطه.

4. ارزیابی محاسن

برای به برنامه دکتری پذیرفته، متقاضی باید شرایط زیر باشند:

 • بند (1) نمره بزرگتر یا مساوی به 6.
 • نمره کل (مجموع موارد 1، 2 و 3) کمتر از 7.

5. دانش آموزان با ثبت نام پاره وقت در برنامه ممکن است در یک زمان بخشی بعد از مجوز توسط کمیته علمی انجام می شود. معیارهای همان خواهد شد که در بالا. همه دانشجویان ممکن است حالت که در آن یک دانشجوی دکترای در حال اجرا یک تغییر منطقی به کمیته علمی است که صالح به قبول یا رد این تقاضا را تغییر دهید.

توسعه مطالعات


دولت پژوهش منطقه/>

خط 7 - دموکراسی، حاکمیت و مدیریت دولتی

 • حکومت
 • علوم سیاسی
 • مدیریت عمومی ارشد
 • سیاست های عمومی
 • اخلاق عمومی
 • سیاست های ارتباطی

خط 8 - تغییر اجتماعی و سیاسی در جهانی

 • همکاری بین المللی
 • حقوق بین الملل و روابط بین الملل
 • سیاست های مهاجرت
 • سیاست اجتماعی
 • ایمنی عمومی
 • اطلاعات جامعه و دانش


PHD ردیابی/>


مدرس Doctorando/>

هنگامی که به برنامه دکتری پذیرفته، کمیته علمی مربوطه مسئول اختصاص دادن هر معلم دانشجوی دکترا خواهد بود. از آن خواهد شد یک دکتر که فعالیت های تحقیقاتی مربوط به یکی از موسسات همکاری از UIMP در برنامه دکترا.

معلم باید تعامل مناسب با برنامه دکترا کمیته علمی اطمینان حاصل شود، ارائه تمام راهنمایی و مشاوره لازم است.

خواهد صدور گزارش ارزیابی سالانه بر روی سند فعالیت ها و طرح پژوهش، ارائه آنها به کمیته علمی از برنامه در محدوده زمانی.


سرپرست پایان نامه/span>/>

در عرض یک مدت حداکثر دو ماه از ثبت نام، کمیته علمی مسئول اختصاص یافته به هر دانشجوی دکترای کارگردان / پایان نامه است که ممکن است همزمان یا نه با معلم قبلا ذکر شد. چنین تخصیص ممکن است در هر دکتر اسپانیایی یا خارجی از دانشگاه، مرکز یا موسسه که در آن او در خدمت قرار می گیرند، با تجربه تحقیق ثابت شده، بدون در نظر گرفتن.

در / کارگردان / S از پایان نامه دکترای خواهد شد به نظارت و نظارت مستمر از فعالیتهای پژوهشی از دانشجوی دکترا، مسئول انسجام و کفایت فعالیت های آموزشی و doctorando نشان می دهد پیشرفت کافی در دستیابی به متعهد اهداف در طرح تحقیقاتی است. در / کارگردان / S از پایان نامه متعهد به هدایت دانشجوی دکتری پرورش ابتکارات هدف آن استقلال کامل به عنوان یک محقق می رسد.

در سال، / کارگردان / پایان نامه صادر شده است ارزیابی فعالیت های گزارش / نظارت در سند و طرح پژوهش، ارائه آنها به کمیته علمی از برنامه در محدوده زمانی.


وظایف مدیر/>

 • تسهیل کارآموز تحقیقات رسانه های مناسب و محیط علمی است.
 • اطمینان حاصل شود که پژوهش با توجه به شرایط و ضوابط تعریف شده توسط نهاد که امور مالی و با UIMP توافق انجام شده است.
 • گزارش در مورد ایمنی و پیشگیری از خطر، خواستار انطباق.
 • توسعه آموزش پژوهش به دنبال کد از خوب تمرین و هنگام ارزیابی کار خود را اساسی می باشد.
 • انجام کار خود را به طوری که برای مثال تشکیل می دهند به دنبال توسط پژوهشگر در آموزش است.
 • تقویت همکاری با سایر تیم های تحقیقاتی، مراکز عوامل دانش ID من را تشویق به تبادل ایده در میان محققان، پژوهش و انتقال دانش.
 • نگه داشتن اطلاعات محرمانه با محرمانه ارائه شده توسط دانشجویان / دکترا یا هر عضو دیگر این تیم تحقیقاتی است که در آن یکپارچه شده است.
 • رسمیت شناختن کار آموزش محقق و دقیق و عادلانه در نگارش نشریات باشد.
 • مدیرمدرسه مجوز از کمیته علمی درخواست برای انجام بیش از سه پایان نامه دکترا به طور همزمان.


دانشجویان دکترا/span>/>

دانشجویان دکترا به عنوان هیات تحقیق کارآموز، متعهد به ثبت فعالیت های آنها و نتایج در دانش آموز فعالیت کاغذ دکترا به دست آمده، به منظور توسعه طرح تحقیقاتی تحت نظارت و نظارت معلم و / خود بازدید کنندگان / کارگردان است پایان نامه ها.


تعهدات Doctorando/>

 • دستورالعمل ها و توصیه های پایان نامه معلم و / S / مدیر خود در خصوص فعالیت های آموزشی به اجرا می شود را دنبال کنید و شما را از ابتکارات ممکن و پیشرفت نتیجه آن است.
 • گزارش به طور منظم به معلم و پایان نامه / S / مدیر خود در حال انجام چنین فعالیت ها و تکامل تحقیقات خود، نتایج به دست آمده و مشکلاتی که ممکن است در طول آموزش خود رخ می دهد.
 • به طور کامل به این پروژه اختصاص داده برای آموزش یکپارچه شده است.
 • شرکت در فعالیت های علمی، انجمن ها و سمینارها، و غیره، مربوط به توسعه کار خود را.
 • ارسال در محدوده زمان ایجاد شده توسط کمیته علمی و فعالیت های طرح پژوهش، سند Doctorando به طوری که آنها با ارزش است.
 • اختصاص به تحقق تز دکترای حداقل معادل 35 ساعت / هفته اگر فداکاری خود را به برنامه تمام وقت یا 21 ساعت / هفته است اگر فداکاری خود را به برنامه تعهد پاره وقت.
 • دنبال کد از تمرین خوب و کدهای از UIMP و شرکت در موسسات دکترا.
 • و با تصویب فعالیت های آموزشی شرح داده شده در این گزارش تایید برنامه دکتری و کسانی که اختصاص داده شده توسط معلم و / یا / مدیر / S از پایان نامه، با تصویب کمیته علمی.
 • مخفی نگه داشتن اطلاعات محرمانه که او / مدیر / S از پایان نامه، سرپرست و یا هر عضو دیگر این تیم تحقیقاتی که یکپارچه به ارائه آن، و برای استفاده از اطلاعات صرفا در تحقق از پایان نامه به دست آمده دکترا.
 • نه فاش و یا انتقال به اشخاص ثالث، حتی در مواردی از تغییر در جهت از پایان نامه، اطلاعات در مورد کار یا پژوهش محصول، مواد خود یا گروه، که در آن بخشی را، بدون اخذ مجوز از / قبلی / است مدیر / پایان نامه است، به صراحت و در نوشتن.
 • اذعان سهم معلم و / یا مدیر / S خود را در اشاعه شفاهی یا کتبی از نتایج آن است.
 • احترام و ارزش کار مدیریت، مدیریت و پژوهش فعالیت های مربوط به وظایف و استفاده مناسب از منابع و امکانات موجود مواد.


طرح پژوهش،/span>/>

حداکثر مدت سه ماه از ثبت نام دانشجوی دکتری یک طرح تحقیقاتی تحت نظارت معلم و / یا مدیر توسعه، به توسط کمیته علمی تایید شده است.

طرح های تحقیقاتی شامل خواهد شد که حداقل اهداف را به دست آورد و روش استفاده می شود، و روش ها و زمان بندی برای رسیدن به آن.

این طرح به روز خواهد شد و ارزیابی، همراه با سند فعالیت Doctorando، طی اقامت خود در برنامه و همیشه باید توسط معلم و / مدیر / S از پایان نامه تائید قرار گیرد.

 • برنامه سالانه پژوهش - برای تکمیل سال اول (چاپ)
 • طرح پژوهش، سالانه - به پس از سال اول (چاپ) تکمیل شود


فعالیت مستند Doctorando/span>/>

سند Doctorando فعالیت (DAD) یک سند شخصی است که تمام فعالیت های آموزشی انجام شده توسط دانشجوی دکتری در طول تحصیلات دکترای خود را ثبت و بخشی از آموزش های اولیه خود را به عنوان یک محقق است.

این فعالیت ها باید به طور منظم توسط معلم، سرپرست و کمیته علمی ارزیابی شده است.

 • فعالیت Doctorando سند (چاپ)


doctorando نظارت سالانه/span>/>

نظارت Doctorando خواهد شد به طور مستقیم توسط معلم و ناظر انجام شده است، از بررسی های دوره ای از سند فعالیت Doctorando تحقیقات و حفظ جلسات چهره با دانشجوی دکترا.

علاوه بر این، فعالیت های سند Doctorando یک عنصر ضروری در روشهای ارزیابی مختلف است که لزوما باید ارائه دانشجوی دکتری تشکیل می دهند.

برای این کار، دانشجوی دکترا، معلم، مدیر و نماینده کمیته علمی تعهد doctorando سند را به نظارت و عملکرد خوب در اسرع وقت پس از پذیرش وارد سیستم شوید.

سالانه کمیته علمی برنامه دکترا به طور مشترک ارزیابی طرح تحقیق و سند فعالیت همراه با گزارش جامع به این اثر باید معلم و مدیر هر دو سند را صادر کند.

ارزیابی مثبت به ادامه در مورد نیاز برنامه لازم است. اگر نه، به درستی ارزیابی استدلال، دانش آموز دکترا باید دوباره در ظرف شش ماه، که هدف آن را به یک طرح تحقیقاتی جدید توسعه ارزیابی شود. در صورت یک گزارش جدید ارزیابی منفی تولید شده توسط انگیزه، deregistration دکتری باعث این برنامه است.

ارزیابی سالانه از فعالیت های انجام شده توسط دانش آموزان پاره وقت انجام شرکت در شرایط خاص در آن دانش آموزان از نظر در دسترس بودن زمان و برنامه را به انجام برخی از فعالیت در نظر گرفته شده.

 • تعهد مستند و شیوه های خوب مطالعات دکترای (چاپ)
 • طرح ارزیابی سالانه پژوهش - برای تکمیل سال اول (چاپ)
 • طرح پژوهش، سالانه ارزیابی - به پس از سال اول (چاپ) تکمیل شود
 • فعالیت های ارزیابی توجه Doctorando (چاپ)


تغییرات در پیش نویس پایان نامه دکترا/span>/>

اگر علل موجه موافقم و رفتار مناسب از تحقیقات لازم باشد، دانش آموز دکترا می توانید به کمیته علمی از اصلاحات مربوط به برنامه پروژه پایان نامه خود اعمال می شود.

تغییرات درخواست شده باید تشویق شوند و می تواند تحت تاثیر قرار دهد:

 • معلم پایان نامه دکترا.
 • مدیرعامل / از پایان نامه دکترا.

این درخواست باید توسط مدیر، معاون مدیر و یا نگهبان، در صورت مجاز.

 • حالت درخواست تغییر، نامگذاری مدیرعامل و یا پایان نامه دکترای معلم (چاپ)


پایان نامه/>

پایان نامه خواهد یک کار تحقیقاتی اصلی توسط نامزد در هر زمینه از دانش توسعه یافته است.

پایان نامه ممکن است توسعه یافته و در صورت لزوم، در کاستیلی و یا در هر زبان رسمی دیگر اسپانیا و یا انگلیسی دفاع کرده است.


پایان نامه دکترا به عنوان یک خلاصه ای از مقالات منتشر شده قبلی/>

معاون رئیس جمهور مطالعات و تحقیقات کارشناسی ارشد ممکن است تولید پایان نامه دکترا به عنوان یک خلاصه ای از مقاله قبلا منتشر شده تحت قوانین خود را برای این منظور توسط کمیته علمی از هر برنامه دکترا، که باید توسط معاون رئیس جمهور مطالعات و تحقیقات کارشناسی ارشد مورد تایید کشیده شده تا اجازه .


این مقررات ایجاد شرایط برای جمع آوری مقالات در رابطه با موارد زیر است:/>

 1. حداقل تعدادی از اقلام و شاخص های کیفیت مورد نیاز در آن است.
 2. اهمیت سهم از دکترایش را در مورد کار با همکاری نویسندگان دیگر.
 3. این تضمین می شود را به یک موضوع واحد و یا خط از تحقیق یکپارچه شده است.
 4. حداکثر سن از اقلام است.
 5. مکانیزم به منظور تضمین نویسندگی و اصالت کار دکترای.


این پیشنهاد، ارائه شده توسط متقاضی به کمیته علمی برنامه دکتری، باید توسط یک معلم خود، که خواهد شد دکتر و عمل به عنوان سرپرست و یا، در صورت لزوم معتبر، به عنوان مدیر از تجربه تحقیقات پایان نامه تائید قرار گیرد./>


مجاز توسط کمیته علمی تهیه پیش نویس پایان نامه است که روش و ابلاغ این تصمیم به معاون رئیس جمهور برای مطالعات و تحقیقات فارغ التحصیل خواهد شد دانشجوی دکتری توسعه تز دکترای خود، باید موارد زیر را رعایت:/>

 1. شامل یک مقدمه به طور کلی برای ایجاد رابطه بین آیتم های مختلف تشکیل دهنده پایان نامه و که در آن پژوهش تعریف شده است، نشان می دهد به اهداف آن.
 2. هسته اصلی این پایان نامه یک کپی از کپی از مقالات برای آن ترجمه کلمه به کلمه و یا کمک به انتشار تشکیل شده،. در مورد مجلات transcipción تحت اللفظی که در آن منتشر شده بود، نویسندگان مقالات، صفحات و تاریخ نشان داد.
 3. پایان نامه شامل یک فصل که در آن یک خلاصه کلی از نتایج ارائه شده است و بحث آن، باقی مانده منعکس نتیجه گیری است که می تواند از تحقیقات کشیده شده که در آن مورد و همچنین ممکن است پشتیبانی می شوند تحولات آینده این تحقیقات. همچنین آن شامل، در صورت لزوم، یک فصل که در آن با جزئیات شرح روش ها و مواد مورد استفاده در موضوع پژوهش از مقالات که به عنوان پایه ای برای آماده سازی پایان نامه خدمت کرده است.


پس از شرح و بسط از پایان نامه، این باید به کمیته علمی مسئول از برنامه دکتری که یک بار به پایان می رسد از بالا تضاد با توجه به روش به طور کلی برای ارسال، به اجازه انتقال از همان برای سپرده، مجوز، سپرده و خواندن تز UIMP. در هر صورت، دانشجوی دکترا باید الزامات مورد نیاز برای درجه دکترای دیدار خواهد کرد./>


محرمانه/span>/>

برای موضوع پایان نامه خود را در معرض بند محرمانه بودن، پایان نامه خواهد شد در دانشگاه سپرده اما این ممکن است در طول دوره سپرده در بخش ارائه و پایان نامه خواندن توصیف مشورت نشده است.

دفاع پایان نامه در پشت درهای بسته با حضور تنها از رئيس جمهور، دبیر و اعضای دادگاه، و همچنین به عنوان دانشجوی دکتری و مدیر / s و معلم از پایان نامه است. امکان به دفاع عمومی از پایان نامه که اجازه قبلی از ضامن مداقه خواهد شد.


روش مجوز، دفاع و انتشار پایان نامه دکترا تحت فرآیندهای حفاظت از داده ها و یا انتقال تکنولوژی یا دانش هستند که در قوانین ارائه و خواندن پایان نامه با تغییرات زیر توضیح داده شده تنظیم کنید:/>

 1. پس از آماده سازی پایان نامه دکترا، دانش آموز دکترا خواهد کمیته علمی بپرسید که آن را تا وضعیت "TESIS محرمانه" اتصال:
  1. کپی درست اصلی و یا گواهی شده از اسناد و مدارک اثبات آن است که موضوع فرآیندهای حفاظت و یا انتقال دانش و فن آوری است.
  2. کپی از پایان نامه در دو نسخه: کوچک، که در آن محتویات تحت تاثیر وظیفه پخش نشده و یا توسط وظیفه و / یا راست محرمانه بودن و کپی کامل، که باید بر روی فایل در دانشگاه زیر تعهد باقی مانده حذف خواهد شد محرمانه.
  3. گزارش مدیر در این درخواست.
 2. کمیته علمی برنامه دکتری را به درخواست در یک دوره حداکثر پانزده روز کاری از روز بعد از درخواست حل و فصل. از آن خواهد شد پذیرفته تنها در صورتی آن ایجاد شده است که پنهان کاری کاملا به موفقیت روند حفاظت و یا انتقال ضروری است. این قطعنامه خواهد شد به دانشجوی دکترا، مدیر از پایان نامه و مدرس ابلاغ شده است. نسخه کوتاه است به به دوره نمایشگاه عمومی ارائه شود. این نسخه باید محتوای این نمایشگاه و دفاع عمومی از پایان نامه هماهنگ باشد.
 3. اعضای کمیته علمی باید محرمانه بودن مطلق حفظ در مورد محتوا از پایان نامه و امضا خواهد کرد توافق محرمانه مربوط به یک دوره به بسته به زمان مورد نیاز برای واریز حق ثبت اختراع تعریف شود، و یا بسته به زمان تعیین شده در اسناد ارائه شده توسط دانشجوی دکتری برای اطمینان از محرمانه بودن. این تعهدات خواهد شد توسط کمیته علمی برنامه دکتری نگه داشته و ممکن است یک کپی به دانشجوی دکتری را در صورت درخواست به من بدهید.
 4. در بهبودی از پایان نامه خواهد شد از موقعیت آنها در فرآیندهای حفاظت TESIS یا انتقال دانش و فن آوری توصیه می شود.
 5. اعضای دادگاه قاضی پایان نامه دکترا هشدار داده خواهد شد به صراحت که موضوع فرآیندهای حفاظت در بالا شرح و یا انتقال است. آنها موظف به حفظ محرمانه بودن و محرمانه بودن مطلق در مورد محتوای آن است. برای این کار، قبل از شما Serles پایان نامه در نسخه کامل ارائه کار، آنها را امضا موافقت نامه های محرمانه برای اطمینان از حفاظت مناسب از آن به اندازه کافی طولانی است.
 6. اگر دادگاه بخواهد به سوالات دانشجوی دکترا در مورد محتویات به محرمانه بودن باید تا در جلسه خصوصی را انجام دهید، با شخصیت قبل و یا بعد از عمومی است.
 7. همچنین، اگر دانشجوی دکتری معتقد است که پاسخ به هر گونه سوال دادگاه ممکن است داده ها یا اطلاعات است که ممکن است محرمانه در نظر گرفته نشان می دهد، ممکن است رئیس دادگاه درخواست، پاسخ این است در خصوصی انجام می شود.
 8. هنگامی که پایان نامه به تصویب رسید، کپی کاهش خواهد یافت به در مخزن سازمانی منتشر شود. هنگامی که شما در روند حفاظت و یا انتقال دانش و فناوری را تکمیل کرده اند، UIMP مراحل انجام توسط کپی کامل جایگزین شده است.

ثبت

کسانی که علاقه مند باید توسط پست الکترونیکی به plorrio@fogm.es و از طریق پست برای ارسال:

وزارت دانشجویان دکترا
Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
C / Fortuny، 53
E-28010 مادرید


اسناد و مدارک زیر است:/>

 • فرم درخواست برای ورود به مطالعات دکترای امضا (اینجا کلیک کنید برای دانلود)
 • NIF فتوکپی در مورد شهروندان اسپانیایی، و یا گذرنامه در مورد خارجی ها تایید شده است.
 • تاریخچه مختصری از زندگی که باید رونوشت یا مدرک، ضبط کارشناسی ارشد دانشگاهی، سطح زبان انگلیسی، و دیگر شایستگی را منعکس کند.
 • بیانیه ای از علاقه (حداکثر دو صفحه)، که در آن دلایلی است که چرا شما می خواهید برای پیوستن به برنامه امضا، خط یا خطوط از منافع پژوهش و انتظارات حرفه ای دقیق می باشد.
 • پروژه تحقیقاتی (پسوند بین 1000 تا 2000 کلمه)، که در آن عنوان، موضوع، بررسی دانش و فرضیه، و مواد و روش های مطالعه دقیق خواهد شد.
 • مدرک مستند از انگلیسی سطح B2 با توجه به چارچوب مشترک اروپا از مرجع زبان (تافل نوع مجوز رسمی، TOEIC، IELTS، اولین مدرک)
 • فتوکپی گواهی شده از عنوان و یا درجه (قانونی مطالعات انجام شده در خارج از اسپانیا یا آموزش عالی اروپا منطقه-EHEA) و یا فتوکپی گواهی اثبات خاطر پرداخت هزینه های صدور.
 • نسخه اصلی و یا گواهی از گواهینامه دانشگاهی (قانونی در مورد مطالعات انجام شده در اسپانیا و یا EHEA انجام می شود) و یا مدرک لیسانس.
 • فتوکپی گواهی مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه اسپانیایی یا EHEA، و یا کارشناسی ارشد در خارج از اسپانیا (قانونی)، و یا DEA (برای دانش آموزان برنامه ریزی 98) یا اهدا کفایت تحقیقات انجام (برای دانش آموزان برنامه ریزی 85 ).
 • نسخه اصلی و یا گواهی صدور گواهینامه شخصی دانشگاهی و یا مدرک کارشناسی ارشد یا اسپانیایی استاد EHEA خارج از اسپانیا انجام (قانونی در مورد خارجی ها) و یا دکترای مطالعات اسپانیایی تحت قانون قبلی انجام شده است.
 • عکس 1 سایز پاسپورت


توجه:/>

در مورد مدارک تحصیلی خارجی مورد تایید، فتوکپی مصدق گواهی homologation ارائه خواهد شد.

در مورد مدارک تحصیلی خارجی مورد تایید نیست، صدور گواهینامه دانشگاهی شخصی باید شامل مدت زمان رسمی در سال تحصیلی، برنامه درسی به دنبال آن، افراد مورد مطالعه، مدرک تحصیلی خود و حجم کار از هر قسم خورده و ترجمه هر زبان بدون استثنا.


داوطلبان با مدارک تحصیلی خارجی مورد تایید نیست نیز گواهی صادر شده توسط دانشگاه که به عنوان صادر بیان کرد که عنوان دسترسی به مطالعات دکترای در کشور صدور می دهد ارسال کنید./>


بورس های تحصیلی

مشاوره و روش مربوط به تماس های از کمک های مالی و کمک در شامل دانشگاه بین المللی منندز پلایو باید به کارگردانی ایمیل becas.posgrado@uimp.es.

 • تحرک بین المللی از محققان در شکل گیری منندز دانشگاه بین المللی پلایو. باقی می ماند کوتاه.
 • تحرک بین المللی از محققان در شکل گیری منندز دانشگاه بین المللی پلایو. پشتیبانی از حضور در کنفرانس.
 • کمک های مالی برای دانشجویان دکترا از هر دانشگاه در کشور، برای حضور در دوره های آموزشی عرضی مربوط به توسعه از پایان نامه دکترا.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated February 27, 2018
این دوره Campus based
Start Date
می 2019
Duration
3 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
5,000 EUR
(نرخ UIMP). IUIOG تمدید ثبت درخواست پسوند: 250 یورو / سال.
By locations
By date