Read the Official Description

Apresentação do program

PMDGI تهیه کننده ویزا، متخصصان ویزا و حرفه ای برای یک رفع ابهام در مورد موضوعاتی که در اختیار مدیران قرار می دهند، در معرض دید عموم قرار نگرفته است، در صورت عدم رعایت اصول اخلاقی و ارزیابی، تظاهرکنندگان یک کاروره ام pesquisa، docência e publicação است.

O PMDGI به شما این امکان را می دهد که برای ارسال و دریافت اطلاعات از طریق بین المللی و بین المللی، به هیچ وجه از بین نرفتن اطلاعاتی در مورد تجارت بین المللی و همچنین بازاریابی بین المللی بین المللی استفاده نکنید، از طریق خطوط ارتباطی بین المللی.

PMDGI پیشنهاد می کند که براسلیا در زمینه ی آموزش و پرورش در زمینه ی آموزش و پرورش در زمینه ی آموزش و پرورش، Trata-se de uma پیشنهاد شده است به طور گسترده ای در کارشناسی و حرفه ای از پروفسور ها و پدیده ها وظیفه تونانی چند کاراکتر برای ارائه دهندگان در تقاضا در قالب برنامه های کاربردی و پدیده ها به عنوان استراتژی های خود را به عنوان brasileiras استراتژی های بین المللی و به عنوان multinacionios estrangeiras brasileiras.

با تشکر فراوان از 13 نفر از پروفسورها با تجربه و تخصص در زمینه های بین المللی بین المللی، بازاریابی بین المللی و Inovação Internacional، suas linhas de pesquisa.

área de concentração

گوستا اینترنشنال می تواند به عنوان مدرک مدیریتی مورد استفاده قرار بگیرد، به این ترتیب سازماندهی به عنوان سازماندهی می شود که در آن نهادینه شود. در این زمینه از قوانین و مقررات داخلی و بین المللی جهانی، بین المللی، بین المللی، تقسیم بندی و بازاریابی از طریق بازاریابی، فروش و تجارت و توسعه (انتقال و تقاضا) استفاده می شود، انتقال و تعویض تجارت خارجی، مدرک انستیتو، و الحاق مجدد.

Seus principais aspectos constituintes podem ser organizados n estudos da Eststriatia da Empresa، در مواردی که تصمیم گیری در زمینه بازاریابی وجود دارد، و یا به طور فعال در Inovação هیچ âmbito internacional. Esta área se articula، portanto em três linhas complementares: Estrategia em Gestão Internacional، بازاریابی بین المللی و Inovação em Gestão Internacional.

پرلیو آلونو را انجام دهد

O PMDGI به عنوان مدير عامل و مدير ارشد و مديرعامل و مديرعامل شرکت بازرگاني و مديريت بازرگاني و مديريت بازرگاني و مديريت بازرگاني فعاليت مي کند.

در صورت تمایل می توانید PMDGI را به صورت مجانی در اختیارتان قرار دهید: (1) capacidades؛ (2) conhecimentos؛ e (3) atitudes. همانطور که انتظار می رفت، PMDGI busca desenvolver são:

Capacidade de:

الف) تجزیه و تحلیل نقاط ضعف و قوت مجتمع های محلی؛

ب) در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات، شرایط و ضوابط و مقررات مربوطه تعیین می شود.

ج) تمرین کردن یک مدرک دیپلماتیک، برای هرج و مرج؛

د) مشارکت در قوانین و مقررات بین المللی؛ الف) مشارکت اجتماعی و همیاری و همکاری های محلی و جهانی؛

Conhecimentos relacionados:

الف) معیارهای کیفی و کمیتیو های پویا واجد شرایط؛

ب) estudos de teorias organizacionais؛

c) تولید محصولات با کیفیت و کارآیی مناسب برای محصولات داخلی و بین المللی؛

د) برزیل در حال توسعه و توسعه بین المللی است.

تسلیحات esperadas:

الف) تحقیق در مورد تحقیقات جهت تعیین اهداف و برنامه های علمی، سیستماتیک و فاکتورها و عوامل موثر بر آن؛

ب) سیستم تطبیق پذیری در سیستم های اطلاعاتی موجود است، که در آن، به صورت مجزا و به صورت مجزا در دسترس است؛

ج) کوشش کتبی برای هماهنگی و هماهنگی و هماهنگی با دیگران، تضمین های قانونی و امثال تئوری و اصول و قوانین و مقررات؛

د) حساسيت در برابر مشكلات ناشي از بحران، ناسزاگرايي اقتصادي، اجتماعي، محيطزيستي و سنتي، استراتژي كاريابي و كسب و كار براي كسب درآمد مضاعف؛

الف) سنسورهای دفاعی را در اختیار سازنده قرار می دهد، بوسکتومی و استفاده از آنها باعث می شود که دزدیده نشود و به صورت جدی حل شود و یا از بین برود یا از میان برود؛

الف) خودرویی که از آن استفاده می کند، از نظر کیفیت و قابلیت اطمینان باشد.

Linhas de Pesquisa

بازاریابی بین المللی

بازاریابی استودیو و پیزیکس جهت هدایت بخش های مختلف بازاریابی و بازاریابی بین المللی، بازاریابی و بازاریابی، ایجاد ارتباط بین مشتریان و مشتریان، ایجاد ارتباط بین مشتریان و مشتریان، ترفیع تجارت الکترونیک و بازاریابی، بازاریابی بازاریابی ایمن را تعیین می کند، بین المللی، como agronegócios، franquias e varejo.

Estrategia em Gestão Internacional

در صورت تمایل به استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد. در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار می گیرد و به عنوان پسوردهای ذکر شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فاکتورهای رقابت پذیری در کشورهای مختلف، و فرآیند بین المللی سازی و توسعه و سازماندهی بین المللی و یا سرمایه گذاری در اختیار مونتینیاسیون ها، کمک های گوناگونی را به کار می گیرد.

Inovação em Gestão Internacional

لسترسیتی آزمایشی را در اختیار عموم قرار می دهد و از بین نمی رود. در صورت تمایل می توانید از سیستم های داخلی و خارجی خود استفاده کنید، از امکانات جدیدی بهره مند شوید، از امکانات داخلی و بین المللی برخوردار شوید، همکاری و همکاری در زمینه های مختلف، همکاری و هماهنگی بین المللی. در این راستا، هماهنگی و هماهنگی بین الزامات بین الملل و هماهنگی با هماهنگی های بین الملل و هماهنگی بین الملل و هماهنگی بین الملل و هماهنگی بین الملل و هماهنگی بین الملل و هماهنگی بین الملل و همکاری های بین المللی در توسعه جهانی وجود دارد.

Bolsas de estudo

PMDGI است که در اختیار شما قرار می دهد و PMDGI را مجذوب خود کنید:

a) Bolsas oferecidas pela própria Instituição، به معنی استفاده از PMDGI است، 100٪ (50٪) یا 50٪ (50٪) ماموریت، ambos com seleção anual؛

الف) بلافاصله پس از گذراندن دوره های آموزشی، برای دانشجویان و دانشجویان ESPM، هیچ پروسه ی انتخابی، کنترول و اصلاحات و منازعات را نداشته باشد؛

ج) Bolsas concedidas به دنبال مواردی از قبیل: ضمانت اجباری و همچنین حمایت از برنامه های حمایت از معلمان (PROSUP) / Cursos Novos / Capes (seleção anual)؛ Bolsas individuais pleiteadas junto à Fapesp (conforme calendário da Agência).

یک Comissão Permanente de Bolsas (Coordenador Pro Program، معاون Coordenador، نمایندگی از Escritório de Apoio Projetos، نمایندگی رسمی Discente) در مورد پردازش انتخابی، محدوده معیارهای متداول: Alunos com dedicação integral às atividades do mestrado / doutorado e da pesquisa ؛ صاحب یک اپوزیسیون eventos acadêmicos، quando solicitados؛ com desempenho acadêmico و نمونه کارها و برنامه های کاربردی است که به طور جدی در اختیار شما قرار می گیرد.

Program taught in:
Portuguese (Brazil)

See 1 more programs offered by ESPM »

این دوره Online
Start Date
مارس 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
مارس 2019
Application deadline
Start Date
مارس 2019
Application deadline
Start Date
مارس 2019
Application deadline
Start Date
مارس 2019
Application deadline