Ed.d. در رهبری شهری

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

Kean دانشگاه دکتر آموزش و پرورش در برنامه رهبری شهری اولین در نوع خود در نیوجرسی و یکی از تنها تعداد انگشت شماری از برنامه های مشابه در سراسر کشور است. Kean Ed.D. برنامه در رهبری شهری یک برنامه 90-اعتباری که آماده اختصاص داده رهبران آموزشی که درک و قدردانی از چالش ها در مناطق شهری و که قادر به ایجاد یک تفاوت مثبت در مدارس شهری، سازمان های آموزشی دولت و جوامع است. برنامه درسی، بر اساس، میان رشته ای، مدل حرفه ای گرا نوآورانه، ادغام درسی و practica به اوج خود رسید در یک کارآموزی تمام سال در سازمان آموزش و پرورش منطقه مدرسه یا جامعه است.

Kean Ed.D. در شهری برنامه رهبری طراحی شده است برای ایجاد یک محیط پیشرفته و متنوع است که پشتیبانی از یادگیری شخصی و حرفه ای در مورد مدرسه، خانواده و جامعه است. دانش آموزان با دانش و مهارت های پیشرفته آنها نیاز به کار به طور موثر برای بهبود عملکرد آموزشی و بهبود پیشرفت تحصیلی دانشآموزان شهری ارائه شده است. برنامه های آموزشی جامد متوسط ​​و پیشرفته و فرصت برای قرار دادن تئوری به عمل از طریق فعالیت های موجود در تمام دوره های کار و کارآموزی تمام سال را فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ed.D. در برنامه رهبری شهری، بازدید http://grad.kean.edu/doctoral-programs/doctor-education-edd-urban-leadership.

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
آخرین به روز رسانی اوت 2015

درباره این دانشگاه

Kean University is an accredited State University in New Jersey and is home to the Nathan Weiss Graduate College. The University is located just a few miles away from New York City. Kean is a metropol ... اطلاعات بیشتر

Kean University is an accredited State University in New Jersey and is home to the Nathan Weiss Graduate College. The University is located just a few miles away from New York City. Kean is a metropolitan, comprehensive, interactive university that provides world-class education to its approximately 2,500 students. اطلاعات محدود
نیویورک , اتحادیه + 1 بیشتر کمتر