Ed.D. در یادگیری و آموزش

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه


گروه آموزش و تربیت ارائه برنامه های هیجان انگیز و منحصر به فرد در سطح دکترا است.

آموزش و یادگیری استفاده از اصول و مفاهیم روانشناختی برای حل مشکلات در تنظیمات آموزشی و آموزش است. تفاوتهای فردی، توسعه شناختی و اجتماعی، یادگیری و تئوری انگیزشی، طراحی آموزشی، تدریس و مدیریت کلاس و ارزیابی، مباحث رایج در برنامه است.

برنامه تحصیلی آموزش و پرورش (Ed.D.)

کاربرد روانشناسی پژوهشی و آموزشی در محیط های مختلف آموزشی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه، از وبسایت ما دیدن کنید. این برنامه حرفه ای های حرفه ای را با مهارت های تحقیقاتی و محتوای اصلی به کار می گیرد تا از دانش و یادگیری در زمینه یادگیری و یادگیری بهره مند شوند. با استفاده از آخرین فن آوری برای کمک به تحویل و پشتیبانی آموزشی، تمرین تمرکز بر یادگیرندگان و یادگیری، تنظیمات آموزشی، مهارت های تحقیقاتی و آموزش ویژه است. همچنین یک گزینه برای به دست آوردن تمرکز در آموزش ویژه یا تمرکز در تکنولوژی دیجیتال برای آموزش و یادگیری (نه اعتبار) وجود دارد.

"من فکر می کنم اولین چیزی که یادآوری می شود وقتی که شرکت در USF احساس جامعه است. استادان واقعا علاقه مند به یادگیری هر دانش آموز هستند، که به یک برنامه که شامل سختی و مراقبت است تبدیل می شود. اندازه کوچک کلاس ها، اساتید دانمارک بررسی، یادگیری محیطی است که تفکر جهانی را ترویج می کند. به نظر من، USF این همه را دارد! "

-کارن سانفورد، دانشجوی ادوارد

شرایط ورود

  • برنامه آنلاین تکمیل شده با هزینه درخواست 55 دلاری بدون بازپرداخت.
  • یک مجموعه از رونوشت های غیر رسمی از هر دانشگاه / کالج قبلا حضور داشتند. برای متقاضیان آمریکایی، باید از یک دانشگاه / دانشگاه معتبر منطقه ای باشد. متقاضی دارای مدرک معین می بایست تأیید رسمی از اتمام معاینه مورد انتظار را از مدرک مدرس یا مدرس مدرسه ارائه دهد. یک مدرک کارشناسی برای درخواست برنامه کارشناسی ارشد لازم است. یک مدرک کارشناسی ارشد برای درخواست یک برنامه دکترا مورد نیاز است. لطفا توجه داشته باشید: اگر قبول شود، لازم است قبل از ثبت نام رونوشت های رسمی را ارسال کنید.
  • متقاضیان مدرک و معتبر: حداقل GPA از 2.75
  • متقاضیان دکترا: حداقل GPA 3.0 از برنامه فارغ التحصیل
  • دو نامه فعلی، نامه امضا شده، نشان می دهد که مناسب بودن برای کار فارغ التحصیل.
  • خلاصه کنونی
  • بیانیه ای از قصد

متقاضیان دکترا باید ارائه دهند:

  • پایان نامه کارشناسی ارشد (نسخه گزیده ای یا کامل) یا مقطع کارشناسی ارشد.
  • نمرات رسمی برای امتحان رکورد تحصیلات تکمیلی یا آزمون آنالیز میلر (MAT). نمرات آزمون باید توسط سرویس تست آموزش (GRE) یا شرکت روانشناسی (MAT) به طور مستقیم به USF ارسال شود. هیچ کپی از نتایج پذیرفته نخواهد شد. نمرات باید طی پنج سال گذشته بدست آمده باشد.

منابع مالی

منابع مالی فدرال، منابع دولتی و دانشگاهی به عنوان بودجه برای دانشجویان تازه وارد و کنسولگری ایالات متحده آمریکا در دسترس هستند.

به منظور جبران هزینه تحصیلات تحصیلات تکمیلی، بسیاری از مدارس دوره های آموزشی در اواخر بعد از ظهر و عصر و یا در تعطیلات آخر هفته ارائه می شوند. اکثر دانش آموزان می توانند در هنگام کسب مدرک تحصیلی، کارشناسی ارشد یا مدرک دکتری خود بتوانند کار تمام وقت را حفظ کنند. با این حال، اگر برنامه شما نیاز به صرف وقت در یک کلاس (یعنی آموزش دانش آموزان) یا برای تکمیل یک کار میدانی یا دوره کارآموزی، چنین تعهداتی با یک روز کاری معمول مواجه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع مالی این برنامه، از وب سایت ما دیدن کنید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diver ... اطلاعات بیشتر

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diverse San Francisco Bay area and beyond. اطلاعات محدود
سانفرانسیسکو , سن خوزه , ساکرامنتو , سانتا روزا + 3 بیشتر کمتر