Read the Official Description

دکترا قصد دارد تا مهارت ها و توانایی های لازم را برای موفقیت در انجام تحقیقات جامع تحقیقاتی که با هدف بررسی استراتژی های نوآورانه مدیریتی و تکنولوژی های اصلاحی و پیشگیرانه از تاثیرات تولید شده در محیط زیست باشد، توسعه دهد.

این مطالعات شامل یک دوره آموزشی تشکیل شده توسط یک مدرک دانشگاهی یا 60 ECTS اعتبار در یک یا چند استاد دانشگاه است که مطابق با پیشنهاد آموزش دانشگاه است.

هنگامی که اعتبارات مربوط به دوره آموزشی که در برنامه شخصی خود توسط کمیته دکترا تعیین شده است، می توانید دوره تحقیق و تهیه پایان نامه دکترا را شروع کنید.

این دکترا هدف از آموزش پژوهشگران برجسته در زمینه پایداری محیطی است و بر اساس یک برنامه رسمی دکترا در محیط زیست مطابق با RD 99/2011 است که اجازه می دهد تحقیقات جامع از همه جنبه های محیط زیست.

نهادهای همکاری:

 1. شورای عالی تحقیقات علمی (CSIC):
  • مؤسسه ی محیط زیست پیرنه (IPE)
  • موسسه Carboquímica (ICB)
  • ایستگاه تجربی Aula Dei (EEAD)
  • آزمایشگاه تحقیق در دینامیک سیالات و فن آوری های احتراق (LIFTEC)
 2. دانشگاه کاتولیک پرتغال
 3. موسسه سلامت کارلوس III
 4. دانشگاه لورن، موسسه ژان لامور
 5. دانشکده فنی مهندسی کشاورزی. دانشگاه لیریدا
 6. موسسه مطالعات آب و هوایی کاتالان ICRA
 7. Université de Pau et des Pays de l'Adour (UPPA).
 8. مرکز تحقیقات و فن آوری کشاورزی کشاورزی Aragon (CITA)
 9. رئیس دانشکده تجارت بین المللی یونسکو (ESCI-UPF)

خطوط تحقیق

برنامه دکترا به دانشجویان دکترا کمک می کند خطوط تحقیقاتی که توسط موسسه محیط زیست دانشگاه سن جورج و همچنین نهادهای مشارکتی که به دو خط اصلی تقسیم می شوند، ارائه شده است:

 • تغییر جهانی و توسعه پایدار
 • سلامت و پایدار کشاورزی و مواد غذایی تولید

هدف:

با توجه به ماهیت چند رشته ای و متشکل از این مطالعات، برنامه دکترا برای فارغ التحصیلان جدید در حوزه های علم و مهندسی و نیز برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دیگر که محتویات محتوا هستند و می خواهند کار حرفه ای خود را در زمینه تحقیقات زیست محیطی.

همچنین در حرفه های جوان که مایل به کسب تخصص جامع در روش ها، استراتژی ها و فن آوری های زیست محیطی نوین هستند، هدف قرار می گیرد.

اهداف:

اهداف کلی برنامه آموزشی منجر به عنوان رسمی دکتر / دکتر دانشگاه سان جورج عبارتند از:

 • آموزش محققان در زمینه محیط زیست.
 • مهارت ها، توانایی ها و نگرش های پژوهشگر علمی در دانش آموز را توسعه دهید.

اهداف خاص برنامه آموزشی منجر به عنوان رسمی دکتر / دکتر دانشگاه سان جورج عبارتند از:

 • آموزش دانشآموزان در شناخت مبانی نظری که براساس روش علمی و تحقیق تجربی صورت گرفته است، و همچنین در استفاده از روش و منابع اطلاعات لازم برای تحقیق علمی در حوزه محیط زیست.
 • آموزش دانش آموزان را برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای یک فرایند تحقیق در زمینه محیط زیست آموزش می دهد
 • دانش آموزان را در توانایی خود برای تجزیه و تحلیل بحران و ارزیابی و تلفیق ایده های جدید و پیچیده تشویق کنید.
 • آموزش دانش آموزان برای انتشار نتایج تحقیق در زمینه محیط زیست.
 • برای توسعه مهارت ها، توانایی ها و نگرش های دانش آموز محترم در دانش آموز، از نظر علمی و از دیدگاه اخلاقی.

برنامه دکترا بر اساس خطوط مختلف تحقیقاتی است که توسط گروه تلفیقی تحقیقات کاربردی شناخته شده توسط دولت آراگون، GIMACES از دانشگاه سان جورج و همچنین در خطوط گروه های تحقیقاتی مختلف که توسط نهادهای مشارکت کمک می کنند، براساس خط مشی های مختلف استوار است.

تیم تحقیقاتی برنامه دکترا محیطی عبارتند از:

 • تغییر جهانی و توسعه پایدار.
 • بهداشت و تولید پایدار کشاورزی

مقرراتی

1. ACCESS

الف) به طور کلی، لازم است که دارای عناوین رسمی اسپانیایی درجه، یا معادل آن و مدرک کارشناسی ارشد باشد.

ب) هر کسی که در هر یک از موارد زیر باشد ممکن است دسترسی داشته باشد:

 • داشتن مدرک دانشگاهی رسمی اسپانیا یا کشور دیگری که عضو منطقه آموزش عالی اروپا است، اجازه دسترسی به مدرک کارشناسی ارشد را با توجه به مقررات ماده 16 قانون مجازات سلطنتی 1393/2007 از تاریخ 29 اکتبر و حداقل 300 ECTS اعتبار در مجموعه ای از تحصیلات دانشگاهی گذرانده اند، که حداقل 60 نفر باید در سطح کارشناسی ارشد باشند.
 • برای داشتن یک دیپلم رسمی اسپانیا فارغ التحصیل یا فارغ التحصیل، که مدت آن، با توجه به هنجارهای قانون جامعه، حداقل 300 ECTS اعتبار است. این فارغ التحصیلان باید مکمل های آموزشی اجباری را طبق بند 7.2 این قانون اعمال کنند، مگر اینکه برنامه درسی مربوط به عنوان درجه مربوطه شامل اعتبار برای آموزش در تحقیقات باشد، معادل ارزش آموزشی برای تحقیق اعتبار از از مطالعات استاد
 • فارغ التحصیلان دانشگاهی که، پس از اخذ در آموزش در دسترسی آزمون مربوطه به مکان های تخصصی آموزش پزشکی، با ارزیابی مثبت حداقل دو سال آموزش در یک برنامه می گذشت برای به دست آوردن عنوان رسمی یکی از تخصص بهداشت و درمان علوم.
 • داشتن مدرک تحصیلی با توجه به سیستم های آموزشی خارجی بدون نیاز به تایید دانشگاه، پس از تأیید دانشگاه، دارای سطح تحصیلات معادل با مقطع کارشناسی ارشد اسپانیایی است و آن را در کشور صادر کننده مجوز می دهد عنوان برای دسترسی به مطالعات دکترا. این پذیرش به هیچ وجه مستلزم پذیرش درجه قبل از داشتن شخص ثالث و شناخت آن برای اهداف دیگری از دسترسی به مطالعات دکترا نیست.
 • در اختیار داشتن یکی دیگر از مدرک دکترا اسپانیایی به دست آمده تحت کهنوت دانشگاه های قبلی است.

2. الزامات پذیرش

دانشگاه ها، از طریق کمیسیون های علمی که در ماده 8.3 دستورالعمل سلطنتی 99/2011 از 28 ژانویه ذکر شده، ممکن است شرایط و معیارهای اضافی برای انتخاب و پذیرش دانشجویان برای یک برنامه دکترا خاص ایجاد کند. پذیرش در برنامه های دکترا ممکن است شامل الزام مکمل های آموزشی خاص باشد.

Program taught in:
اسپانیایی
Last updated June 13, 2018
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date