$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2022‏ در آسیا در {موضوع} DBAs

دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) درجه ای است از سوی مدارس بازرگانی و دانشکده های بازرگانی در برخی دانشکده ها ارائه می شود و پس از دوره تحصیلات کارشناسی ارشد می توان وارد این مقطع گردید. بدین ترتیب می توان به مشاغلی در حوزه مشاور… اطلاعات بیشتر

دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) درجه ای است از سوی مدارس بازرگانی و دانشکده های بازرگانی در برخی دانشکده ها ارائه می شود و پس از دوره تحصیلات کارشناسی ارشد می توان وارد این مقطع گردید. بدین ترتیب می توان به مشاغلی در حوزه مشاوره بازرگانی یا در محیط دانشگاهی وارد گردید.

چندین ورودی از جمله داده های مالی، شرایط کنونی و پیش بینی شده بازار، اطلاعات حقوقی و غیره در برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت مورد استفاده قرار می گیرد. مدیریت سازمانی اغلب از این ورودی ها استفاده می نماید تا به برنامه ریزی، رهبری، کنترل منابع و سازمان کمک نماید.

آسیا جهان 'بزرگترین و پرجمعیت ترین قاره، در درجه اول در نیمکره شرقی و شمالی واقع شده است. این پوشش می دهد 8.7 درصد از زمین 'بازدید کنندگان کل سطح و شامل 30٪ از مساحت آن است.

‏ در آسیا در {موضوع} درجه DBA

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 

هیچ مورد منطبق دقیقی پیدا نکردیم. ما فکر می‌کنیم ممکن است این برنامه‌های مشابه را دوست داشته باشید.

Texila American University
لوساکا, Zambia +8 بیشتر

Transform Yourself Into a Business Leader With a Ph.D. in Management From Texila American University.

Transform Yourself Into a Business Leader With a Ph.D. in Management From Texila American University. -
PhD
Full-time
Part-time
3 سال ها
انگلیسی
آنلاین
 

Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU)
کوالالامپور, Malaysia

Why our APU Ph.D. by research program? You will be assigned to a group of highly qualified supervisors; a Wide range of the latest research areas in the fields of management.

Why our APU Ph.D. by research program? You will be assigned to a group of highly qualified supervisors; a Wide range of the latest research areas in the fields of management. -
PhD
Full-time
Part-time
3 - 4 سال ها
انگلیسی
آنلاین