دسته بندی های پرطرفدار

برنامه های DBA

دکترای مدیریت بازرگانی(DBA) یک درجه تحصیلی دکتراست که از سوی مدارس عالی بازرگانی یا دانشکده های بازرگانی دانشگاهها ارائه می شود. برنامه های تحصیلی دکترای مدیریت بازرگانی پژوهش مدار می باشد و متقاضیان را برای کسب مهارت های لازم برای موفقیت شغلی در حوزه تدریس دانشگاهی و یا به عنوان مشاورین فوق ارشد بازرگانی آماده می سازد.

بسیاری از دانشگاههای سرتاسر جهان برنامه های تحصیلی DBA را ارائه می نمایند. عناوین درسی مورد مطالعه در این برنامه های تحصیلی در حوزه رهبری و هدایت سازمانی، طراحی تحقیقات، تئوری در عمل، نشر و انتشارات و غیره قرار می گیرد.

تنوع برنامه های متعدد دکترای مدیریت بازرگانی بسیار وسیع است - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر برخی از پرطرفدارترین DBAهای موجود در فهرست ذیل آغاز کنید.

DBAs تازه اضافه شده

Grand Canyon University

DBA با تاکید در مدیریت

آگوست 15, 2018
دکترا مدیریت کسب و کار (DBA) با تاکید در مدیریت، ارائه شده توسط کالج مطالعات دکترا ارائه شده است، یک تجربه آموزشی همهجانبه ترکیب تئوری مدیریت استراتژی با عمل کسب و کار تغییر شکل.

International Telematic University UNINETTUNO

دکترای مدیریت بازرگانی - DBA

آگوست 5, 2018
دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) به عنوان یک مدرک معتبر به عنوان یک دکترای حرفه ای در کسب و کار و مدیریت به رسمیت شناخته شده است. این یکی از بالاترین سطح مهارت در مدیریت حرفه ای است. دوره ما شامل ماژول های تدریس در تئوری مدیریت پیشرفته و تمرین همراه با آموزش در روش های و تکنیک های لازم برای انجام تحقیقات دکترای در کسب و کار و مدیریت می باشد. DBA معمولا چها… [+]ر سال طول می کشد تا بخشی از وقت را کامل کند، اما با گزینه ای برای افزایش مدت زمان کار و زندگی، تعهدات زندگی را با تعادل خود با مطالعات خود مواجه خواهید کرد. هنگامی که برنامه را با موفقیت انجام دادید، عنوان «دکتر» را خواهید دید. [-]

Universidad de San Martín de Porres

دکترا در اداره

ژوئیه 29, 2018
تغییر مداوم در مدل ها و پارادایم های دانش علوم مدیریتی و شاخه های مختلف اقتصاد، معلم، مشاور و محقق حرفه ای را به بازتاب و بازاندیشی منظم چارچوب نظری رشته های اصلی منطقه خود می رساند دانش و مشارکت آن در حل مشکلات اجتماعی-اقتصادی، مدیریت شرکت و جامعه است.… [+] [-]

دوره دکترا: DBA - دکترای مدیریت بازرگانی

دکترای مدیریت بازرگانی(DBA) یک درجه تحصیلی دکتراست که از سوی مدارس عالی بازرگانی یا دانشکده های بازرگانی دانشگاهها ارائه می شود. برنامه های تحصیلی دکترای مدیریت بازرگانی پژوهش مدار می باشد و متقاضیان را برای کسب مهارت های لازم برای موفقیت شغلی در حوزه تدریس دانشگاهی و یا به عنوان مشاورین فوق ارشد بازرگانی آماده می سازد.

برنامه های دکترای مدیریت بازرگانی مجموعه ای از مطالب و موارد درسی و پژوهش های مستقل را شامل می شود. مواد و مطالب درسی با حضور در کلاس درس و یا به صورت آنلاین ارائه می شود که بستگی به نوع برنامه تحضیلی دارد. دوره های دکترای مدیریت بازرگانی موضوعاتی از قبیل زیر را مورد بررسی و پژوهش قرار می دهند:

  • رهبری در سازمان ها
  • تغییر در سازمان
  • توسعه مستمر حرفه ای
  • تکنیک های تحقیق پیشرفته
  • طرح پژوهش
  • تئوری در عمل
  • انتشار و اطلاع رسانی

الزامات درسی برنامه دکترای مدیریت بازرگانی مشابه PhD مدیریت بازرگانی است، اما این دو از نظر الزامات پژوهش و تحقیق مستقل با یکدیگر متفاوت می باشند. هدف متقاضیان درجه دکترای مدیریت بازرگانی مشارکت مستقیم در شیوه های تجارت مدرن است. با بکارگیری نظریات تئوری در برنامه های تجاری واقعی، دانشجویان دکترای مدیریت بازرگانی در پایان نامه های خود نقطه نظرات نوینی را در حوزه مدیریت بازرگانی معرفی و ارائه می نمایند.

هزینه شهریه برنامه های دکترای مدیریت بازرگانی از یک مدرسه عالی به مدرسه عالی دیگر بسیار متفاوت است. هزینه تکمیل مقطع دکترای مدیریت بازرگانی بستگی به محل دانشگاه و نوع برنامه تحصیلی دارد ( تمام وقت، پاره وقت یا آنلاین). مهم آنست که با مدرسه عالی مورد نظر خود تماس بگیرید و در خصوص هزینه برنامه تحصیلی و کمک های مالی و نیز امکان بورسیه تحصیلی سوال نمائید. با استفاده از فرم موجود در صفحه برنامه که در لینک زیر دستیابی به آن امکان پذیر است، می توانید به طور مستقیم اطلاعات بیشتری از مدرسه عالی درخواست نمائید.

بیشتر متقاضیان برنامه های دکترای مدیریت بازرگانی قبلاً مقاطع کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد علوم و یا کارشناسی ارشد در رشته های مرتبط را گذرانده اند. برخی دوایر پذیرش دانشگاهها همچنین از متقاضیان سوابق و تجارب مدیریتی یا پست های نظارتی مطالبه می نمایند. آشنایی با رهبری استراتژی نیز یک مزیت برای ورود موفق متقاضیان به برنامه دکترای مدیریت بازرگانی محسوب می شود. همچنین یسیاری از مدارس عالی بازرگانی از متقاضیان مقطع دکترای مدیریت بازرگانی که زبان انگلیسی زبان دوم آنهاست می خواهند تا نمره GRE یا GMAT و IELTS یا TOFEL ارائه نمایند.

بسیاری ازمدارس بازرگانی برنامه های دکترای مدیریت بازرگانی آنلاین ارائه می نمایند که در اینصورت نیازی به آمد و شد به محل دانشگاه نیست. همچنین برخی از این مدارس عالی برنامه های تحصیلی پاره وقت ارائه می نمایند که به آنها امکان می دهد ضمن ادامه کار خود به تحصیل در مقطع دکترا نیز بپردازند. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری درباره تحصیل در مقطع دکترای مدیریت بازرگانی بیابید.

برنامه های دکترای مدیریت بازرگانی در دانشگاههای عالیرتبه سرتاسر جهان، از جمله در بریتانیا، ایالات متحده امریکا، استرالیا، هلند، فرانسه، اسپانیا، هنگ کنگ، آلمان، چین و غیره ارائه می شود. با مدارس عالی بازرگانی مورد علاقه خود به طور مستقیم تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره برنامه های دکترای مدیریت بازرگانی به دست آورید.