DBA: مدیریت استراتژیک ، مدیریت بهداشت و درمان

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

این یک برنامه مشاوره و آموزش کلاس برتر برای کسانی است که باید با تمرکز بر استفاده از مهارت های عملی مهارت های مدیریت مدرن را بدست آورند. این کار برای افرادی انجام می شود که در رده های برتر فعالیت می کنند و افرادی که از دانش بنیادی که توسط اکثر مدارس تجاری دانشگاه کسب می شود راضی نیستند. به دلیل تخصص در مدیریت استراتژیک ، دانشجویان عمیق ترین دوره را در زمینه استراتژی تجارت و مدیریت شرکت دریافت می کنند . علاوه بر آن ، EMAS تخصص مدیریت بهداشت را نیز ارائه می دهد. 190 ECTS.

تخصص فوق العاده EMAS در استراتژی تجارت و مدیریت استراتژیک ، برتری دانش آموختگان EMAS و برتری حرفه ای آنها نسبت به فارغ التحصیلان مدارس را بدون دانش کافی در این زمینه های ضروری از تجارت مدرن تضمین می کند.

دانش عمیق و درجه معتبر DBA اعطا شده توسط دانشکده تجارت EMAS شرکت ، کار و رشد درآمد شما را تضمین می کند. این بهترین انتخاب برای مدیران برتر و صاحبان مشاغل است.

در اینجا بیشتر بدانید و برای برنامه کاربردی کنید.

اطلاعات مهم

توجه: مدرک DBA معادل دکترا یا دکتری روسی نیست. مدرک تحصیلی از نظر قانون آموزش روسیه. همچنین معادل دکتری نیست. مدرک تحصیلی در اکثر کشورهای اتحادیه اروپا و ایالات متحده است. DBA یک دوره تحصیلات تکمیلی است.

DBA بالاترین درجه در تجارت (MSc / MBA → DBA) است. سیستم تجارت موازی در تجارت وجود دارد که با سیستم مدارک دانشگاهی برابر نیست (MSc → Ph.D.). این دو سیستم نباید اشتباه گرفته شوند.

DBA برای کسانی که به دنبال شغل در شغل هستند ، مفید است ، در حالی که دکتری دارد. برای کسانی که به دنبال شغل دانشگاهی هستند (مثلاً کار و تدریس در دانشگاه ها) بسیار ارزشمند است. با این حال ، درجه DBA برای کسانی که می خواهند در برنامه های MBA تدریس کنند ، بسیار ارزشمند است.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries. اطلاعات محدود
مسکو , نیژنی نووگورود , روسیه آنلاین , کیف , مینسک , آلماتی + 5 بیشتر کمتر