DBA: مدیریت استراتژیک ، تجارت در عصر دیجیتال

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

این یک برنامه مشاوره و آموزش کلاس برتر برای کسانی است که باید با تمرکز بر استفاده از مهارت های عملی مهارت های مدیریت مدرن را بدست آورند. این کار برای افرادی انجام می شود که در رده های برتر فعالیت می کنند و افرادی که از دانش بنیادی که توسط اکثر مدارس تجاری دانشگاه کسب می شود راضی نیستند. به دلیل تخصص در مدیریت استراتژیک ، دانشجویان عمیق ترین دوره را در زمینه استراتژی تجارت و مدیریت شرکت دریافت می کنند . علاوه بر آن ، EMAS تخصص تجارت دیجیتال عصر عصر را نیز ارائه می دهد. 190 ECTS.

تخصص فوق العاده EMAS در استراتژی تجارت و مدیریت استراتژیک ، برتری دانش آموختگان EMAS و برتری حرفه ای آنها نسبت به فارغ التحصیلان مدارس را بدون دانش کافی در این زمینه های ضروری از تجارت مدرن تضمین می کند.

دانشجو به دلیل تخصص مضاعف در مدیریت استراتژیک و دیجیتالی شدن مشاغل علاوه بر طیف گسترده ای از رشته های مدیریت شرکتی ، ایده های زیادی در مورد توسعه استراتژیک و تحول دیجیتالی یک شرکت خواهد داشت. مهارت های مدیریت عملی که از طریق پروژه های اجرا به دست می آیند ، این امکان را به دانش آموز می دهد که بخشی از نخبگان مدیریت سطح بالا شود و از طریق یک تحول دیجیتالی ، شغلی را اداره کند که توسط او یا جهانی انجام شود.

دانش عمیق و درجه معتبر DBA اعطا شده توسط دانشکده تجارت EMAS شرکت ، کار و رشد درآمد شما را تضمین می کند. این بهترین انتخاب برای مدیران برتر و صاحبان مشاغل است.

در اینجا بیشتر بدانید و برای برنامه کاربردی کنید.

اطلاعات مهم

توجه: مدرک DBA معادل دکترا یا دکتری روسی نیست. مدرک تحصیلی از نظر قانون آموزش روسیه. همچنین معادل دکتری نیست. مدرک تحصیلی در اکثر کشورهای اتحادیه اروپا و ایالات متحده است. DBA یک دوره تحصیلات تکمیلی است.

DBA بالاترین درجه در تجارت (MSc / MBA → DBA) است. سیستم تجارت موازی در تجارت وجود دارد که با سیستم مدارک دانشگاهی برابر نیست (MSc → Ph.D.). این دو سیستم نباید اشتباه گرفته شوند.

DBA برای کسانی که به دنبال شغل در شغل هستند ، مفید است ، در حالی که دکتری دارد. برای کسانی که به دنبال شغل دانشگاهی هستند (مثلاً کار و تدریس در دانشگاه ها) بسیار ارزشمند است. با این حال ، درجه DBA برای کسانی که می خواهند در برنامه های MBA تدریس کنند ، بسیار ارزشمند است.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries. اطلاعات محدود
مسکو , نیژنی نووگورود , روسیه آنلاین , کیف , مینسک , آلماتی + 5 بیشتر کمتر