DBA - دکترای مدیریت تجارت

عمومی

شرح برنامه

نکات برجسته DBA - دکترای مدیریت تجارت

هدف از رشته تحصیلی اولیه این است که دانش آموز تخصص و تخصص ویژه ای را در یک زمینه انتخاب شده ارائه دهد. تحصیل در رشته ابتدایی بیانگر عمده نگرانی های نظری ، عملی و پژوهشی دانش آموز در برنامه دکتری وی است. فعالیت های مرتبط با زمینه اصلی باید به یک برنامه مطالعاتی منطقی ، سازگار و جامع کمک کند. این فعالیت ها با کمک یک مشاور اصلی دانشکده رشته طراحی می شوند.

حسابداری


دکترا در این زمینه به منظور ارتقاء دانش در مورد عمل و نظریه با تجزیه و تحلیل عمیق موضوعات در سنجش و گزارش حسابداری طراحی شده است.

مدیریت کسب و کار


دکترا در مدیریت بازرگانی دانش گسترده ای از تجارت را با تمرکز در یکی از زمینه های زیر ترکیب می کند. دانشجویان از طریق ترکیبی از کار علمی قبلی ، تجربه عملی قابل توجهی و فعالیتهای برنامه مطالعات دکتری ، می توانند دانش کاری در زمینه های اصلی محتوای مدیریت تجارت را نشان دهند.

امور مالی و سرمایه گذاری:


این حوزه بر تئوری مالی و کاربرد عملی آن تمرکز دارد. دانشجو در امور مالی ، بازار سرمایه یا سرمایه گذاری تأکید دارد.


تجارت بین المللی:


این منطقه به گونه ای طراحی شده است که افراد را قادر می سازد دیدگاهی جهانی در مورد صنعت و دولت ایجاد کنند. کار دروس رسمی ، همراه با تحقیقات فردی و دیگر تجربیات یادگیری ، برای توسعه هر دو تخصص نظری و عملی است.


بازار یابی :


این حوزه دانش آموزان را در دستیابی به توانایی های تحلیلی و مفهومی مورد نیاز هم برای آموزش بازاریابی و هم در استفاده از تخصص بازاریابی در مورد مشکلات پیش رو مدیران یاری می کند. کار دوره رسمی ، خوانش مستقل ، تحقیق و یادگیری تجربی باعث ایجاد صلاحیت در زمینه های روش تحقیق ، ارتباطات بازاریابی ، استراتژی بازاریابی ، برنامه ریزی و محیط بازاریابی می شود.DBA Student

مدیریت و سازمان


دکترا در این زمینه به طور گسترده ای به فرآیندهای سازمانی ، مدیریتی و رهبری در سازمان هایی از انواع مختلف ، خصوصی ، داخلی یا بین المللی توجه دارد. این زمینه شامل تمرکز جدی در تدریس و پژوهش مؤثر و تعهد به اقدام مؤثر در شرایط دنیای واقعی است.

طراحی برنامه DOCTORAL


برنامه دکترا شامل دو بخش اصلی است: مرحله قبل از پایان نامه و مرحله پایان نامه. هدف از مرحله قبل از پایان نامه این است که دانش آموزان مبانی نظری و شیوه های تحصیلی مقدماتی و حمایتی و با دستیابی به روشهای کیفی مرتبط با تحقیق و تجزیه و تحلیل را ارائه دهند. هدف از مرحله پایان نامه این است که دانش آموز از دانش تئوری و عملی و روشهای تحلیلی در زمینه حل برنامه تحقیق استفاده کند.EU Business School Classes" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/11/116121__22A5246.jpg" alt="EU Business School Classes" />

مرحله پیش از توزیع - برنامه مطالعاتی

برنامه مطالعه توصیفی است که چگونه علاقه و اهداف آموزشی دانشجویی هنگام ثبت نام در برنامه دکترا دنبال می شود.

دانش آموزان باید کلاسهای زیر را طی کنند:

  • مدیریت - امور مالی
  • اقتصاد - استراتژی بازاریابی
  • حسابداری پیشرفته - مدیریت منابع انسانی
  • مدیریت تغییر - مدیریت توسعه محصول
  • رقابت و بازار

هر دوره 3 روز طول می کشد و به صورت سمینار (3 جلسه 8 ساعته) ارائه می شود. این طرح با تأکید بسیاری بر فعالیتهای تحصیلی دانش آموزان در رابطه با اهداف شخصی و شغلی با برد طولانی ، بی نظیر است. این فعالیت های دکترا را متناسب با منافع دانشجویان و همچنین نیازهای هیئت علمی متناسب می کند. از دانش آموزان خواسته می شود که در مطالعه خود تخیل و ابتکاری باشند و فعالیت های برنامه ریزی شده را به کلاس محدود کنند. تحقیقات ، انتشار ، مشاوره ، مسافرت و تدریس مستقل جز تعدادی از فعالیتهای مختلف است که در صورت توسعه و ارائه صحیح ، ممکن است مورد تأیید کمیته مطالعات دکترا باشد.

154_eu3.jpg

مرحله توزیع


هدف از مرحله پایان نامه نشان دادن این است که دانش آموز دانش به دست آمده در مرحله قبل از پایان نامه را سنتز کرده است و قادر است این دانش را برای حل یک مشکل اساسی بکار گیرد.

مرحله پایان نامه شامل پنج فعالیت اصلی است:

  • 2 سمینار غلظت دکترا
  • 3 سمینار پایان نامه
  • توسعه و دفاع از پیشنهاد
  • اجرای تحقیقات
  • تأیید پایان نامه نهایی

داوطلب موظف است در آزمون نهایی شفاهی پایان نامه شرکت کند. هیئت داوران متشکل از امتحان کنندگان خارجی ، کارشناسان این حوزه و همچنین دانشگاهیان ارشد هستند.

این برنامه حداقل دو سال طول می کشد. دانش آموزان 4 مورد احتمالی دارند: اکتبر ، فوریه ، ژوئن ، آگوست.Graduation Geneva

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The EU Group (EU) is a network of professionally-accredited, multicultural, high-ranking business schools established in 1973. We have campuses in Barcelona, Geneva, Montreux, Munich and online. In ad ... اطلاعات بیشتر

The EU Group (EU) is a network of professionally-accredited, multicultural, high-ranking business schools established in 1973. We have campuses in Barcelona, Geneva, Montreux, Munich and online. In addition to small, dynamic classes offered in English, EU students also enjoy a global environment while getting the best of both North American and European academic curricula. اطلاعات محدود
بارسلونا , ژنو , مونترو , مونیخ , سوئیس آنلاین + 4 بیشتر کمتر