DBA در مدیریت و فناوری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

DBA در مدیریت و فناوری چیست؟

DBA در مدیریت و فناوری یک برنامه دکتری اجرایی برای متخصصان ارشد با کنجکاوی فکری است که می خواهند تغییری ایجاد کنند.

DBA در مدیریت و فناوری یک برنامه دکترای اجرایی برای حرفه ای ها با تجربه گسترده است. این برنامه برای کسانی طراحی شده است که می خواهند با استفاده از پتانسیل فن آوری های مخرب ، تغییری در سازمان ها و جوامع گسترده خود ایجاد کنند.

هدف ما ایجاد نوعی جدید از "متخصصان علمی" است که می تواند تحقیقات پیشرفته را در مورد مشکلات مدیریتی فعلی که به درک بالایی از فن آوری های جدید و پتانسیل آنها نیاز دارد ، اعمال کند.

علاوه بر این ، این مدرک دکتری اجرایی فرصت های برجسته شبکه ای را برای متخصصان کالیبر بالا فراهم می کند و فرصتی برای شرکت در جامعه یادگیری و نوآوری است که به توسعه صنعت ، بهترین روش ها ، شکل دادن به سیاست های عمومی برای افزایش رفاه کمک می کند و ایجاد اختلال در فن آوری به عنوان یک نیروی خوب در جامعه.

این برنامه با همکاری Comillas ICADE (دانشكده اقتصاد و مدیریت بازرگانی و دانشكده حقوق) و Comillas ICAI (دانشكده مهندسی) آموزش داده می شود. این اتحاد استراتژیک ، همراه با سنت انسان دوستانه دانشگاه Comillas Pontifical ، کلیدی برای رسیدگی جامع به چالش ها و فرصت های جدید تجاری ارائه شده توسط فناوری است.

DBA یک برنامه سه ساله است که دوره های کوتاه را در طول یک و نیم سال اول با نوآوری و تحقیقات در نیمه دوم ترکیب می کند و منجر به دفاع موفق یک پایان نامه می شود. فارغ التحصیلان مدرک دکترای مدیریت بازرگانی دانشگاه Comillas Pontifical را دریافت می کنند .

همکاری با MIT Sloan

دانشکده مدیریت MIT Sloan و Universidad Pontificia Comillas تفاهم نامه همکاری برای همکاری در زمینه تحصیلات تکمیلی را امضا کردند. دانشجویان DBA ما در رشته های مدیریت و فناوری دوره ای را در MIT Sloan با موضوع مدل های مخل کسب و کار می گذرانند. ما متقاعد شده ایم که این نوع فعالیت آغاز یک رابطه طولانی و پربار بین نهادهای ما را نوید می دهد.

دانشجویان ما موارد زیر را می گویند

اولین گروه از دانشجویان DBA در مورد این برنامه حرفی برای گفتن دارند.

"برنامه DBA فرصتی منحصر به فرد برای افراد حرفه ای ارشد است که می توانند برای موقعیتی در هیئت مدیره در نظر گرفته شوند تا درک عمیقی از تأثیر فناوری در دنیای تجارت داشته باشند ، که برای پر کردن خلا growing رو به رشد لازم است."
پائولا گارسیا آرانا ، مدیر برنامه ریزی ، کنترل و تنظیم ، Santander Consumer Finance

"DBA بهترین راه برای یک حرفه ای با تجربه گسترده برای شروع یک درجه دکترا است. این ترکیبی از بهترین رویکرد دانشگاهی و عملی برای تحقیق و نوآوری است."
خوزه آنتونیو لوپز ، مدیرعامل موونس اریکسون اسپانیا

"همه ما با تجربه مربوط به این برنامه آمده ایم ، و در اینجا ما بررسی انتقادی و استفاده منظم از تئوری ها را می آموزیم تا واقعاً در زمینه خود تغییر ایجاد کنیم."
کارلوس گومز-موگیکا د لا ریکا ، بنیانگذاران شرکت Mago Equity Partners

چه چیزی ما را متفاوت می کند

89٪ موقعیت های C-Suite

بیشتر دانشجویان در گروه اول ، مدیران سطح C در سازمان های خود هستند و 55٪ از آنها مدیر عامل یا شریک در شرکت های خود هستند.تجربه کاری

44٪ دانش آموزان بیش از 25 سال سابقه کار دارند.

صنایع

دانش آموزان ما از زمینه های مختلفی آمده اند:

 • مالی: 38٪
 • غذا و نوشیدنی: 6٪
 • انرژی: 13٪
 • مشاوره: 19٪
 • NGO ها: 13٪
 • صنعتی: 6٪
 • مخابرات: 6٪


مشخصات اعضا

DBA در مدیریت و فناوری برای نامزدهای با مشخصات زیر است:

 • 20 سال تجربه حرفه ای شامل چند سال مسئولیت های مدیریتی برتر ، یا
 • 15 سال تجربه حرفه ای شامل چند سال مسئولیت های برتر مدیریتی و برنامه کارشناسی ارشد در زمینه های علوم اجتماعی ، اومانیسم یا مهندسی یا
 • 15 سال تجربه حرفه ای شامل چند سال مسئولیت مدیریتی برتر و گواهینامه معتبر در زمینه تخصص نامزد (به عنوان مثال اعتبار CFA) ، و
 • تسلط حرفه ای انگلیسی
 • مشخصات دیگر را می توان با توجه به تأثیر شغلی و زندگی حرفه ای آنها ارزیابی کرد.

الزامات اضافی

سطح انگلیسی: حداقل B2 و C1 بسیار توصیه می شود.

برنامه تحصیلی

DBA در دو مرحله ساختار یافته است:

در طول یک و نیم سال اول ، شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پیشرفته شرکت می کنند و سوالات تحقیق خود را تعریف می کنند. در پایان این مرحله ، و پس از ارزیابی موفقیت آمیز از یک پیشنهاد تحقیقاتی ، شرکت کنندگان مدرک برنامه پیشرفته مدیریت و فناوری را به دست می آورند.

در طول سال دوم و به خصوص سوم ، شرکت کنندگان تحقیقات خود را انجام می دهند و پایان نامه DBA را می نویسند که باید در پایان سال سوم از آن دفاع کنند.

در طول کل برنامه ، و به عنوان یک پیشنهاد یادگیری مادام العمر برای فارغ التحصیلان ، دانشگاه قرصهای آموزش تخصصی در مورد مسائل مربوط به مدیریت و فناوری ارائه می دهد.

سال 1

 • دوره های آموزشی پیشرفته (12 آخر هفته + 1 دوره فشرده)
سال 2

 • دوره های آموزشی پیشرفته (4 آخر هفته + 1 دوره فشرده اختیاری)
 • پیشنهاد پژوهش
 • جلسات کاری مشترک (2 آخر هفته)

سال 3

 • جلسات کاری مشترک (3 آخر هفته)
 • پژوهش
 • دفاع از پایان نامه


آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals.

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals. اطلاعات محدود