لیتوانی

تعداد مؤسسات: 20
  • Milan
  • Leeds
  • Vilnius
  • + 1 بیشتر

  The Istituto Universitario di Lingue Moderne (I.U.L.M.) was founded in 1968 by the Fondazione Scuola Superiore per Interpreti e Traduttori, under the inspiration of Senator Carlo Bo and Professor Silvio Baridon. From the very beginning the idea behind the project was to satisfy the demands of the labour markets based on analyses of current trends.

  • Kaunas

  Kaunas University of Technology ، KTU یکی از بزرگترین دانشگاههای فناوری در بالتیک است. KTU به دلیل ارتباط با تجارت ، رهبری در تحقیقات علمی ، برنامه های مطالعات بین رشته ای انعطاف پذیر و تجربه مطالعه فراموش نشدنی شناخته می شود و به سرعت به عنوان بهترین انتخاب مطالعه در این کشور شناخته می شود.

  • Vilnius

  Vilniaus kolegija /University of Applied Sciences is open to novelties. It is a flexible and continually changing higher educational institution that is harmoniously combining labor market needs with the development of promising areas of science and art. The educational institution has been encouraging the teachers and students’ creativity and responsibility likewise the requirements for a high-quality performance.

  • Vilnius
  • Kaunas
  • Šiauliai

  به Vilnius University خوش آمدید - قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزش عالی لیتوانیایی. از زمان تأسیس در قرن شانزدهم ، Vilnius University به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از علم و فرهنگ اروپا مفهوم دانشگاه کلاسیک و وحدت مطالعات و تحقیقات را در خود جای داده است.

  • Vilnius

  Mykolas Romeris University (MRU) که تنها 20 دقیقه با مرکز ویلنیوس فاصله دارد ، یکی از بین المللی ترین دانشگاه های لیتوانی است که در حال حاضر حدود 7000 دانشجو از 74 کشور دارد. این دانشگاه برنامه هایی را به طور کامل به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی در همه سطوح - از لیسانس تا دکترا در رشته علوم اجتماعی و انفورماتیک ارائه می دهد.

  • Kaunas

  این دانشگاه بزرگترین موسسه آموزش عالی برای علوم زیست پزشکی در لیتوانی است که با موفقیت ادغام مطالعات ، تحقیقات و اقدامات بالینی را انجام می دهد. LSMU شامل دو آکادمی اصلی است: آکادمی پزشکی و آکادمی دامپزشکی.

  • Kaunas

  دانشگاه علوم کاربردی Kaunas (به لیتوانیایی - Kauno Kolegija ) یک موسسه آموزش عالی چند رشته ای عمومی است که در لیتوانی (یکی از سه کشور بالتیک) واقع شده است و در زمینه های مهندسی ، فناوری ، علوم اجتماعی ، علوم انسانی ، هنر ، پزشکی و بهداشت آموزش می بیند. علوم این طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلات کارشناسی با تعصب عملی را برای حدود 5500 دانشجویی که در 4 دانشکده تحصیل می کنند ارائه می دهد.

  • Klaipėda County

  Lithuania Business University of Applied Sciences (LBUAS) یک مؤسسه آموزش عالی مدرن، آزاد و مستقل است که در سال 1994 تأسیس شد و متخصصان علوم اجتماعی و فیزیکی را آماده می کند که بر بازار کار لیتوانی و اروپا متمرکز هستند. LTVK مستلزم فرصت های شغلی امیدوارکننده، تبادل بین المللی، و اوقات فراغت معمولی برای دانش آموزان است. ماموریت. دانشگاه بازرگانی لیتوانی مصمم به آماده سازی متخصصان خلاق و واجد شرایط، ایجاد شرایط برای یادگیری مادام العمر با اعطای مدرک لیسانس حرفه ای و انجام تحقیقات کاربردی است که برای توسعه منطقه ای ضروری است. چشم انداز. دانشگاه بازرگانی لیتوانی یک مؤسسه آموزش عالی نوآور، شفاف، فعال اجتماعی و مسئولیت پذیر است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است، برای تحولات بازار کار همه کاره است و آماده پاسخگویی به نیازهای جامعه است.

  • Vilnius County

  از زمان شروع فعالیتهای خود در سال 1999 ، دانشگاه مدیریت و اقتصاد ISM از همان ابتدا یک هدف داشت - ارائه مطالعات نوآورانه و کیفی و آموزش مدیریت و اقتصاد برای جوانان خلاق ، بلندپرواز و مدیران تجاری با تجربه. شناخت مشتری (دانشجویان ، مشاغل و فارغ التحصیلان) ، شناخت و پایداری بین المللی. کیفیت و بین المللی بودن به مهمترین اولویتهای فعالیتهای دانشگاه تبدیل شده است. این هدف توسط اعتباربخشی بین المللی کیفیت (IQA) که در سال 2006 توسط انجمن توسعه مدیریت اروپای مرکزی و شرقی (CEEMAN) به ISM اعطا شد ارزیابی شده است ، بنابراین تأیید می کند که ISM متعلق به دانشگاه هایی است که پیشرفته ترین مطالعات تجاری را در منطقه ارائه می دهند.

  • Kaunas

  VMU با رتبه بین المللی در رده بندی دانشگاه های جهانی به عنوان یک رهبر در کشور ، VMU تنها موسسه آموزش عالی دولتی در لیتوانی و یکی از معدودی در منطقه است که یک آموزش گسترده هنرهای لیبرال در آن منتقل می شود. این بدان معنی است که دانش آموزان می توانند برنامه خود را آزادانه تغییر دهند ، سازمان دهند ، در یک رشته جزئی و در رشته دیگر ، به خارج از کشور با ارز بین المللی سفر کنند و با گذراندن برخی از 30 دوره در دسترس زبان های خارجی آماده این سفرها شوند. به عنوان بازتاب روند دانشگاهی جهانی ، بیشتر و بیشتر سخنرانی (دوره های جداگانه و حتی برنامه های مطالعاتی کامل) به زبان انگلیسی تدریس می شود که بسیاری از آنها توسط اساتید خارج از کشور صورت می گیرد. VMU برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد ، که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. هر دانشگاه ترم جامعه بین المللی رنگارنگ را جمع می کند ، که نمایندگان نزدیک به 60 کشور جهان را متحد می کند.

  • Šlienava

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK) در نزدیکی شهر Kaunas (لیتوانی مرکزی) تأسیس شده و تحصیلات عالیه را در مقطع کارشناسی حرفه ای ارائه می دهد.