قبرس

تعداد مؤسسات: 31
  • Nicosia

  موسسه نورولوژی و ژنتیک قبرس (CING)، یک مرکز تحقیقاتی پیشرو در منطقه، بیش از سه دهه در زمینه های تحقیقاتی، خدماتی و آموزشی فعال بوده است. CING دارای زیرساخت تحقیقاتی بسیار توسعه یافته در بخش های عصب شناسی، ژنتیک، زیست پزشکی، پزشکی و علوم مرتبط است. CING با تکیه بر تجربه انباشته خود در آموزش از طریق همکاری با مؤسسات آموزشی ملی و بین‌المللی برای بیش از 30 سال، ارائه خدمات تحصیلات تکمیلی خود را با ارائه برنامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا در سال 2012 ایجاد کرد. کمک هزینه های تحقیقاتی رقابتی که از نهادهای مالی ملی و بین المللی دریافت می شود. برنامه های تحصیلات تکمیلی CING برای فارغ التحصیلان با پیشینه در رشته های پزشکی، زیست شناسی و علوم مرتبط، ژنتیک، علوم اعصاب، زیست پزشکی، شیمی و سایر رشته های مرتبط مناسب است که مایل به پیشرفت در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا هستند.

  • Larnaca
  • Islamabad
  • Dhaka

  Larnaca College is one of the most vibrant colleges set up in Larnaca Cyprus and offers high standards of private education on a wide range of programs to students from around the world.

  • Nicosia

  Emphasizing high-level, student-centered academics, a diverse and inclusive student body and powerful corporate, community and government links, EUC is a trustworthy and reliable partner in your pursuit of higher education.

  • Cyprus Online

  دانشگاه آزاد قبرس (OUC) به عنوان دومین دانشگاه دولتی که در سال 2002 تأسیس شده است ، با ارائه مدارک معتبر آموزش از راه دور در همه سطوح (دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا) با هدف پر کردن شکاف مهم در سیستم آموزش عالی قبرس. با تکیه بر خاستگاه خود به عنوان تنها دانشگاه کشور که به آموزش از راه دور اختصاص داده شده است ، OUC به سرعت از نظر علمی و شهرت کلی رشد می کند. واقعیت های چالش برانگیز امروز ، افق OUC را گسترش داده و به نزدیك شدن قبرس به هدف استراتژیك خود كمك كرده است: ایجاد به عنوان یك مركز آموزشی و پژوهشی منطقه ای و یك قطب برای دانشمندان بین المللی و دانشجویان به طور مشابه در حوزه مدیترانه شرقی.

  • Manchester
  • Accra
  • Budapest
  • + 62 بیشتر

  World-class university preparation qualifications designed by universities for international students to succeed at university.

  • Amsterdam
  • Famagusta

  دانشگاهی برای رؤیاها و دست اندرکاران. دانشگاهی برای نسل بعدی و استعدادهای جهانی فناوری. دانشگاهی برای شروع آینده شما.

  • Limassol

  یک دانشگاه دولتی نوآور، پژوهش محور، که بر اساس رتبه بندی Times Higher Education (THE) در بین 350 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است که پایداری را در ارکان استراتژیک خود گنجانده و فارغ التحصیلان خود را برای دوره جدید آماده می کند.

  • Nicosia

  Bahçe?ehir Cyprus University (BAU Cyprus University) is established as a member of BAU Global Education Network. BAU Global Education Network includes higher education institutions and language schools located in three different continents (North America, Europe and Asia). Its purpose is to provide the opportunity for students to benefit from academic means having an equal level and located in different continents and countries, and get an education in different campuses to enable them to have an international vision.

  • Larnaca

  دانشگاه مرکزی لنکاوی قبرس (UCLan Cyprus) در لارناکا واقع شده است و یک مدل دانشگاهی نوآورانه است که هر دو آموزش در سطح دانشگاه قبرس/اروپایی و بریتانیا را ترکیب می کند. این اولین پردیس شعبه دانشگاه مرکزی لنکاوی است که به ترتیب توسط آژانس تضمین کیفیت بریتانیا و آژانس تضمین کیفیت و اعتباربخشی در آموزش عالی قبرس (CYQAA) معتبر است. فارغ التحصیلان این دانشگاه از امتیاز منحصر به فرد دریافت دو مدرک، یکی از انگلستان و دیگری از قبرس برخوردارند، بنابراین هویت دوگانه دانشگاه مرکزی لانکشایر قبرس را ثابت می کند.

  • Paphos

  دانشگاه ناپولیس در قبرس یک دانشگاه جوان در عین حال پویا و دارای رشد سریع است که از سال 2010 در قلب شهر جذاب پافوس ، در ساحل غربی جزیره قبرس فعالیت می کند و برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را به دو زبان یونانی و انگلیسی ارائه می دهد . ثبت نام در دانشگاه ناپولیس در قبرس دانشجویان را در یک محیط استاندارد ، محرک و لذت بخش وارد می کند. بزرگترین مزیت ناپولیس کیفیت و فداکاری دانشکده آن است که اکثر آنها تجربه قابل توجهی در تدریس و تحقیق در دانشگاههای اروپا و آمریکا دارند. بر اساس چنین دانشکده ای و با استراتژی بلند پروازانه ، به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین دانشگاه های خصوصی در قبرس است.

  • Turkish Republic of Northern Cyprus

  ???? ????? ??? ?? ?? ???? ??? ?????? ? ????? ?? ????? ??? ?????? ? ?? ???? ??????? ????? ? ??? ???! ????? ????? ????? ???? ?????? ????? ????? ?? ????? ? ????? ????. ???? ?? ?????? ????? ?? ?????? ?? ?????? ?? ??????? ?? ??? ?????? ????? ? ?????? ??? ?? ????? ?? ???. ?????? ??? ?????? ?? ????? ????? ??. ??????? ?? ?? ????? ?????? ????? ????? ????? ?? Worldby ???? ?? ???? ???? ?????? ????? ???????? ?? ????? ?? ?? ??? ?? 800 ????? ?? ???? ??????? ????? ??? ???.