صربستان

تعداد مؤسسات: 15
  • Maribor
  • Belgrade

  We are a fully accredited modern European business school dedicated to individuals who are interested in improving their knowledge and competitiveness through online and face-to-face learning. Our high-quality study programmes, available in four different languages, follow the standards and requirements of the current European and global business environment.

  • Belgrade

  Singidunum University is a higher education institution that offers its students modern curricula and teaching methods resembling those of the renowned university centers. Our goal is to empower young people to be competitive in the market and keep pace with contemporary tendencies and business trends.

  • Novi Sad
  • Niš

  ??????? ???? ? ??????? ????? ???? ????? ??????? ?? ????? ????? ????? ???? ??? ?? ?????? ??? ??????? ?????? ? ???????? ???? ?? ?? ???? ??? ???? ? ???? ??????? ? ???? ?????? ? ??? ? ????????? ????? ????? ?? ???. ???? ????????? ??? ?? ???? ???? ?????? ???? ????.

  • Belgrade

  Megatrend University ، یک خانواده خانوادگی آکادمیک با 12 دانشکده و یک موسسه ، امسال نیز دروازه خود را برای فارغ التحصیلان دبیرستان باز می کند و ورود به دنیای آموزش را با توجه به آخرین استانداردهای آموزشی انجام می دهد. اشکال تدریس - سخنرانی ها ، کارهای عملی ، کارگاه های آموزشی ، شبیه سازی ، ارزیابی و ارزیابی دانش - با توجه به حساسیت ، ریتم ، نیازها و توانایی های جوانانی که مشتاق یادگیری چیز جدید هستند ، تنظیم می شود.

  • Sremska Kamenica

  دانشگاه Teacons با م institutionsسسات آموزش عالی خارج از کشور همکاری می کند که به توسعه علمی و آموزش آکادمیک هم در منطقه و هم در سطح بین المللی کمک می کنند. از زمان تاسیس در سال 2008 ، دانشگاه آموزشیان کاملاً به ایجاد ، پیشرفت و بهبود همکاری های بین المللی با موسسات شریک خود اختصاص داده است. با توجه به پتانسیل خود ، دانشگاه Educationalons در پنج سال آینده از 2016 تا 2020 قصد دارد تا سنت گشودگی نسبت به جهان را ادامه دهد ، فعالیت های خود را تشدید کند و اهداف تعیین شده را که منجر به توسعه بیشتر در یک عرصه بین المللی می شود ، تحقق بخشد ، خصوصاً از نظر تبادل دانشجو ، کادر علمی و اداری.

  • Belgrade

  دانشکده حقوق دانشگاه اتحادیه به دلیل رویکرد مدرن خود در امر آموزش قانون که نظریه حقوق و کاربرد عملی آن را گرد هم آورده است مشهور است. دانشکده حقوق ما با سایر م institutionsسسات مشابه متفاوت است زیرا در کنار موضوعات استاندارد مربوط به قانون ، ما همچنین رشته های مدرن مانند حقوق اتحادیه اروپا ، قانون رسانه ، قانون پزشکی ، اخلاق حقوقی ، قانون بوم شناسی ، قانون فناوری اطلاعات ، حقوق کودکان و غیره را آموزش می دهیم ...

  • Northampton
  • Bahrain Online
  • Jordan Online
  • + 37 بیشتر

  Stafford در سال 1993 در امارات متحده عربی و با هدف ارائه كمك آموزش از راه دور برای متخصصان مشاغل در خاورمیانه برای دستیابی به كیفیت خوب و معتبر بین المللی شناخته شده است كه آنها را به عنوان مدیران جدی و پیشبرد مشاغلشان به وجود می آورد. با شروع 7 دانش آموز در سال 1993 بیش از یک دهه بعد ، ما به طور متوسط 1000 دانش آموز در سال درگیر آموزش های از راه دور هستیم. همه مدیران مشغول ذهن جدی هستند که به جهانیان ثابت می کنند منظورشان از موفقیت است. Stafford کاملاً در کمک به متخصصان تمام وقت در تجارت با یادگیری با کیفیت از راه دور قرار دارد تا شغل خود را از طریق مطالعه مستقل تسریع کند. Stafford در سراسر منطقه خاورمیانه و منطقه Levant مشغول به کار است و دارای یادگیری از راه دور MBA اجرایی ، دکترا ، کارشناسی ، دیپلم و سایر موارد است. ما به تعهد خود در موفقیت تحصیلی و شغلی دانشجویان ، افتخار روابط و کیفیت بالای کارکنان پشتیبانی دانشگاهی و اداری خود افتخار می کنیم.

  • Novi Sad

  University of Novi Sad با حدود 50،000 دانشجو و 5000 کارمند ، یکی از بزرگترین مراکز آموزشی و پژوهشی در اروپای مرکزی است. این دانشگاه به گروه دانشگاههای جامع تعلق دارد که مشخصاً با ارائه تقریباً کلیه رشته های علمی و آموزش عالی مشخص می شود.

  • Kragujevac

  University of Kragujevac از پایه های لیسه سلطنت صربستان ، اولین م higherسسه آموزش عالی صربستان مدرن ، که در حکم پرنس میلوس اوبرنویچ در اول ژوئیه 1838 در کراگوئواچ تأسیس شد ، برخاست. اولین رئیس آن آتاناسیه نیکولیچ (1803 - 1882) بود )

  • Belgrade

  Evropski Univerzitet یک م privateسسه خصوصی است که بنیانگذار و صاحب آن پروفسور دکتر میلیجا زچویچ ، استاد تمام عیار و رئیس دانشگاه است. Evropski Univerzitet یک م educationسسه آموزش عالی مستقل است ، که فعالیت آموزش عالی را انجام می دهد و کارهای پژوهشی آموزشی و علمی را متحد می کند.

  • Novi Sad

  Novi Sad School of Business یک مدرسه دولتی معتبر با بیش از 50 سال سنت در آموزش حرفه ای ها در اقتصاد و علوم کامپیوتر است. این مدرسه توانسته است خود را به عنوان یکی از نهادهای برجسته دولتی در تجارت کاربردی ، اقتصاد و انفورماتیک تثبیت کند.