کارشناسی ارشد حرفه ای فوق دکترا (PPM)

Keck Graduate Institute

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد حرفه ای فوق دکترا (PPM)

Keck Graduate Institute

فوق دکتری کارشناسی ارشد حرفه ای (PPM) یک برنامه کارشناسی ارشد حرفه ای پیشگامانه برای دانش آموزان پس از دکترا با پیشینه در علوم و مهندسی است.

این مدرک کارشناسی ارشد معتبر کمک می کند تا دانشمندان دکترا و مهندسان دست آوردن کسب و کار و مدیریت مهارت های مورد نیاز به دنبال موقعیت های ارشد مدیریت در صنعت علوم زیستی و یا سوار بر کارآفرینی که در نظر گرفته برای تجاری فن آوری توسعه یافته در آزمایشگاه.

برنامه درسی برنامه در محیط کسب و کار منحصر به فرد در علوم زیستی، تمرکز دارد. دوره های ترکیب آموزش سنتی در مسائلی مانند استراتژی رقابتی و بازاریابی با موضوعات تخصصی مانند نقش تنظیم و بازپرداخت پزشکی در تعیین قابلیت دوام از فرصت های بازار علم زندگی است.

این برنامه همچنین شامل دوره های در حسابداری، امور مالی، و رفتار سازمانی است که دانشمندان کمک خواهد کرد و مهندسان درک کنند که چگونه شرکت علوم زیستی مدیریت می شوند. این مهارت ها اغلب در را قادر می سازد کار گروهی موثر بین کارکنان فنی و کسب و کار از شرکت علم زندگی ضروری است.

دانش آموزان برنامه علاقه مند به راه اندازی کسب و کار خود این فرصت را به ثبت نام در دوره های تخصصی در کارآفرینی است. این ارائه شامل دوره با تمرکز بر ساخت و مدیریت سازمان های کارآفرینی، و همچنین به عنوان یک دوره اعمال که در آن تیم از دانش آموزان توسعه طرح کسب و کار در حال ظهور شرکت علم زندگی است. دانشجویان فوق دکترا در این برنامه در CAPSTONE KGI است تیم کارشناسی ارشد پروژه در تیم از 3/5 دانش آموزان کار بر روی پروژه و صنعت حمایت در علاوه بر این به ترم از برنامه نه ماهه شرکت کنند.

شبکه شرکت قوی KGI را فارغ التحصیلان فراهم می کند با یک پل منحصر به فرد از دانشگاه به صنعت علوم زندگی است. این شبکه بر ثبت نام در برنامه PPM شروع می شود که دانش آموزان از جلسات بحث و گفتگو میزهای گرد که اجازه می دهد دانش آموزان به دیدار رهبران صنعت و همچنین فارغ التحصیلان امروز کار در علوم زیستی اعمال بهره مند شوند.

FACTS برنامه

 • دانشجویان دکترا علاقه مند به دنبال موقعیت های مدیریت سطح بالا، و یا راه اندازی شرکت خود را در صنعت علوم زندگی است.
 • کسانی که با مدرک دکترا در علوم یا مهندسی یا MDS، واجد شرایط هستند.
 • A 9 ماه یا دو ترم برنامه، با ژانویه یا سپتامبر تاریخ شروع.

مرور برنامه

برنامه تحصیلی PPM دارای سه عنصر:

 1. دوره های مدیریت مورد نیاز است. این دوره کمک خواهد کرد دانش آموزان مهارت های سطح MBA در مناطق مدیریت اهمیت کلیدی به صنعت علوم زیستی. آنها همچنین آشنا به دانش آموزان با پویایی صنعت در سراسر بخش های مختلف صنعت علوم زیستی کمک می کند. این جزء از PPM یکسان به گواهی در مدیریت علوم زیستی است.

 2. دوره های انتخابی. این دوره توسعه دانش پیشرفته تراز وسط قرار دارد با شغل های هر دانش آموز را تسهیل میکند. بسیاری از دانش آموزان PPM را انتخاب کنید به گذراندن دوره های کسب و کار پیشرفته در زمینه های کسب و کار بین المللی، کارآفرینی و / یا مدیریت عملیات، اغلب با یک یا چند دوره در امور بالینی نظارتی همراه است. دیگر دانش آموزان انتخاب کردن یک سری از دوره های فنی و پزشکی نظارتی پیشرفته مربوط به یک بخش یا منطقه تابعی از صنعت علوم زیستی که در آن علاقه مند به کار، مانند تشخیص پزشکی، کشف مواد مخدر و توسعه، و یا bioprocessing هستند. در KGI این معمولا به عنوان "دوره های مسیر تمرکز" یا "دوره های بزرگ است". 3. تیم کارشناسی ارشد پروژه (TMP). این پروژه یک پروژه تحقیقاتی TMP قرارداد حمایت مالی یک شرکت علوم زیستی است. پروژه TMP از 4/5 دانش آموزان، مشاور دانشکده، و یک رابط شرکت های بزرگ از شرکت حمایت تشکیل شده است. تیم TMP خواهد شد فضای اداری، بودجه، و هر گونه منابع دیگر مورد نیاز برای تکمیل پروژه ارائه شده است. طیف گسترده ای از پروژه های TMP هر سال تحصیلی حمایت می کنید. برخی از پروژه های در درجه اول کسب و کار گرا (به عنوان مثال شامل تحقیقات بازار، توسعه کسب و کار، و یا اهداف کسب و کار مرتبط) در حالی که دیگران بیشتر فنی است و می تواند بر اساس آزمایشگاهی. بسیاری از پروژه های TMP یک سال تحصیلی کامل (به عنوان مثال دو ترم) آخرین و شامل انواع اهداف پروژه و نقاط عطف.

با توجه به محدوده کار درگیر، البته TMP (شامل یک پروژه شرکت حمایت) تعداد به عنوان 2 واحد البته هر ترم.

توسعه PROFESSIONAL

علاوه بر آموزش و پرورش توسعه حرفه ای برنامه، KGI نیز ارائه می دهد متعدد فعالیت های شرکت برنامه به سمت توسعه حرفه ای در طول سال گرا. این تجربیات می تواند کمک به دانشجویان لهستانی مهارت های حرفه ای خود را در زمینه های ارتباطات شفاهی و کتبی، مصاحبه، و کار در تیم. کارشناسان از صنعت اغلب در محوطه دانشگاه خواهد شد به مذاکرات، شرکت در میزگردها، و یا دیدار با دانش آموزان در طول رویدادهای شبکه. بسیاری از (شاید اغلب) دانش آموزان KGI در نهایت کار خود را از طریق تماس ساخته شده از طریق فعالیت های شرکت برنامه و یا برنامه های دانشگاهی و صنعت حمایت مانند TMP را پیدا دانش آموزان این فرصت را به استفاده از یک سیستم E-نمونه کارها به کامپایل و مستند فعالیت های حرفه ای خود را به منظور تسهیل ارتباطات با کارفرمایان آینده نگر است.

PPM خاص شرکت برنامه رویدادها

در طول سال تحصیلی KGI سازماندهی سه برنامه های شرکت برنامه طراحی شده به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان PPM: 1. میزگرد بلندگو سری. افراد برجسته از صنعت علوم زیستی با دانش آموزان PPM دیدار خواهد کرد، به طور معمول بیش از ناهار، به بحث در مورد حرفه خود، تجارب صنعت، و در در گفتگو با دانش آموزان PPM کنند.

 1. بازدیدکننده داشته است شرکت. دانش آموزان PPM، به عنوان یک گروه، به شرکت های علوم زیستی و یا سازمان های مرتبط در جنوب کالیفرنیا سفر خواهد کرد. این اجازه خواهد داد دانش آموزان برای تبدیل شدن به با شرکت های مهم در منطقه، آزمایشگاه تور و امکانات دیگر آشنا، و اطلاعات تماس با مدیران این شرکت.

 2. برنامه مربی است.

بیشتر متخصصان صنعت با تجربه می تواند منابع ارزشمند از مشاوره حرفه ای و همچنین تماس صنعت. KGI دارای شبکه گسترده ای از اطلاعات تماس صنعت، با بیش از 50 شرکت های مرتبط علوم زیستی نمایندگی در شورای مشورتی شرکت KGI و هیات امنا. همه دانش آموزان علاقه مند PPM خواهد شد فرصتی برای کار با دفتر KGI از خدمات حرفه ای برای پیدا کردن یک مربی داده شده است.

موسسه ای شرکت برنامه رویدادها

دانش آموزان PPM نیز استقبال برای شرکت در تمام رویدادهای دیگر شرکت برنامه می باشد. یک فهرست جزئی از انواع حوادث شرکت برنامه برنامه ریزی شده برای سال تحصیلی عبارتند از: 1. "جمعه ها تمرکز" - دانش آموزان ثبت نام در برنامه MBS دو سال به طور معمول در یک سری از دوره های انتخابی در اطراف یک سال دوم خود را حرفه گرا "عمده" در طول ثبت نام. KGI ارائه می دهد پنج رشته اصلی: کسب و کار علوم زیستی، Bioprocessing، دستگاه و تشخیص، کشف دارویی و توسعه، و امور بالینی و مقررات. در این سال KGI در حال سازماندهی یک رویداد صنعت جمعه در اطراف هر یک از این موضوعات اصلی. تمرکز جمعه شامل بلندگو، میزگردها و رویدادهای شبکه که در آن مدیران و دانشمندان از شرکت به نمایندگی از منطقه پیگیری تمرکز داده خواهد شد به دانشگاه دعوت کرد. از همه مهمتر، این فرصت را برای همه دانش آموزان به درک بهتری از یک منطقه تمرکز، حتی اگر آنها برنامه به گذراندن دوره های پیشرفته درون آن است.

 1. مهارت های حرفه ای کارگاه های آموزشی - دانشجویان KGI این فرصت را به شرکت در انواع کارگاه، برخی از تمرکز بر مناطق بسیار عملی مانند مصاحبه و از سر آماده سازی برای مشاغل صنعت، و برخی بسیار پیچیده، مانند قانون مالکیت معنوی است. ترین کارگاه مهارت های حرفه ای خواهد شد در بعد از ظهر جمعه برگزار شد.

گزینه های ثبت نام

برنامه PPM را می توان در سه پیکربندی گرفته شده است: 1. برنامه تمام وقت شروع در ماه سپتامبر. دانش آموزان با انتخاب این گزینه برنامه PPM کامل در 9 ماه، ساکن در KGI در طول یک سال تحصیلی طبیعی است. دانش آموزان معمولا 6 اعتبارات البته در هر ترم، از جمله پروژه TMP است. یکی از مزایای این برنامه این است که دانش آموزان می توانند در 9 ماه به پایان برسد، به علاوه دانش آموزان با سال تحصیلی نرمال KGI "در همگام" هستند و می توانند به راحتی به فرصت های شرکت برنامه مرتبط حرفه ای توسعه و همچنین هفته جهت عادی KGI را ضربه بزنید. در حالی که ممکن است برای تکمیل یک کارآموزی شرکت در حالی که به عنوان یک دانشجوی KGI زیر گزینه 9 ماه، آن را ممکن است برای تکمیل کارآموزی قبل یا بعد از اتمام برنامه.

 1. برنامه تمام وقت در ماه ژانویه شروع. در این روش، دانش آموزان در برنامه برای 12 کامل تقویم سال ماه ثبت نام کنند. یکی از مزایای این گزینه این است که دانش آموزان می توانند در برنامه کارآموزی صنعت KGI را در تابستان شرکت می کنند. در حالی که KGI کند کارآموزی را تضمین نمی کند، این مؤسسه اطلاعات تماس طولانی مدت با کارفرمایان متعدد علاقه مند در استخدام دانشجویان KGI برای کارآموزی پرداخت می شود. زمان شروع ژانویه کند ایجاد چالش برای دانش آموزان، با این حال، در آن دانش آموزان "در همگام" نه با فعالیت های سال تحصیلی و شرکت برنامه عادی KGI است.

 2. پاره وقت برنامه است. ممکن است که به ثبت نام در برنامه PPM بر اساس پاره وقت، به طور معمول در حالی که کار. دو طرح اساسی برای گرفتن برنامه پاره وقت وجود دارد: یک. چهار گزینه ترم. این رایج ترین گزینه پاره وقت است و اجازه می دهد تا دانش آموزان به کار در درجه پاره وقت دو سال تحصیلی. دانش آموزان به دنبال این گزینه به طور معمول تمام دوره های مورد نیاز مدیریت مقدماتی و برخی از دروس انتخابی در طول سال اول، و TMP و انتخابی اضافی را در طول سال دوم.

ب. سه گزینه ترم. ممکن است که به دوره های پاره وقت برای یک سال تحصیلی، و سپس ثبت نام تمام وقت برای یک ترم تحصیلی سوم را به پایان برساند درجه. این گزینه به برنامه ریزی دقیق، به عنوان دانش آموزان باید دو ترم کامل (4 واحد البته) از دوره TMP را به فارغ التحصیل. دانش آموزان به دنبال این گزینه به طور معمول نیاز به ثبت نام در TMP در طول ترم دوم و سوم اقامت PPM است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
9 - 36 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آمریکا - Claremont, California
تاریخ شروع : آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
آمریکا - Claremont, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ژانویه 2019
آمریکا - Claremont, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات