توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه تحصیلات تکمیلی در صنایع برق و الکترونیک با چشم انداز ایجاد شده است که معرفی محصولات نوآورانه تنها با تخصص و ترکیب خلاقیت و تجربه مهندسی به دست می آید. این برنامه سازماندهی شده است تا دانش آموزان را قادر به تخصص در پردازش سیگنال، سیستم های انرژی، الکترومغناطیس کاربردی، الکترونیک قدرت و سیستم های کنترل سازماندهی کند.

این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان به مهارت های کاربردی دانش پیشرفته ریاضیات، علم و مهندسی به ویژه برای حل مسائل پیچیده در زمینه تخصصی خود، اجرای و انجام مطالعات بین رشته ای و کار با دیگران در محیط های حرفه ای و اجتماعی و سازماندهی و فعالیت های طراحی خلاقانه و یکپارچه طراحی شده به طور موثر.


ساختار برنامه/>


سال اول دبیرستان برنامه شامل دوره های کارشناسی، و پس از آن یک سال آمادگی برای آزمون تحصیلات تکمیلی است. پس از گذراندن آزمون با موفقیت، دانش آموزان شروع به نوشتن پایان نامه خود را برای یک دوره تحقیق کامل از دو سال./>


مدارک تحصیلی/>


دیپلم کارشناسی ارشد (و یا بالاتر) کارشناسی و کارشناسی ارشد (با پایان نامه) درجه باید یکی از برنامه های زیر به دست آمده:/>

مهندسی برق و الکترونیک و غیره (برق، الکترونیک، الکترونیک و ارتباطات، ارتباطات و کنترل)، بیومدیک، مهندسی زیست محیطی، مکاترونیک، کامپیوتر، نرم افزار، انرژی، مکانیک و دیگر برنامه های مهندسی و فیزیک، شیمی، زیست شناسی، بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، ژنتیک ، آمار، ریاضیات، علوم کامپیوتر و یا بخش های مشابه.

حداقل درجه فارغ التحصیلی باید: 3.00 / 4.00 GRE (جدید): حداقل. 153، GRE (قدیمی): حداقل. 680 یا GMAT: حداقل 500

مدارک تحصیلی ورود به زبان های زیر پذیرفته می شود: انگلیسی / ترکی.

اغلب شما می توانید یک متن مناسب از مدرسه خود دریافت کنید. اگر این مورد نیست، شما نیاز به ترجمه های رسمی همراه با نسخه های تایید اصلی.


الزامات زبان/>


انگلیسی/>

  • TOEFL IBT: حداقل 72
  • CAE، CPE: حداقل سی
  • PTE: حداقل 55


ملزومات دیگر/>

  • حداقل 1 مرجع باید ارائه شود.
  • نامه انگیزشی باید به درخواست شما اضافه شود.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
Yasar University

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Yasar University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date