مقاطع تحصیلی (MPhil / PhD) در مطالعات چینی و آسیایی داخلی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


این اداره می تواند با تحقیق و پایان نامه در مقاطع گسترده ای از موضوعات فرهنگی و زبانی ، بر مدارک دکتری و دکترا نظارت کند. دانشجویان پژوهش قصد ندارند احساس محدود کنند تا انتخاب موضوعات خود را به موارد ذکر شده در برابر نام اعضای کارمندان فعلی نشان دهند (دانشجویان تحصیلات تکمیلی اخیراً روی موضوعات متنوعی مانند نمادگرایی رنگ در متون باستانی چینی ، سینمای چین و سیستم های بریل چینی کار می کنند ، و مطالعات ترجمه) در صورت لزوم می توان تمهیداتی را برای نظارت مشترک با معلمان سایر بخشهای SOAS . تحقیقات انجام شده در مقطع دکتری و دکترا براساس مطالب ادبی ، مستند و بایگانی به زبانهای منطقه و / یا کارهای میدانی انجام شده در آن زبانها است.

فارغ التحصیلان ما در پست های دانشگاهی و دولتی، روزنامه نگاری و دیگر رسانه ها، موزه ها، گالری های هنری، سازمان های کمک، کتابخانه ها، موسسات خیریه، پزشکی، و تجارت های بزرگ و بزرگ بسیاری از انواع مختلف در سراسر جهان یافت می شود و تعداد زیادی از آنها کار در منطقه یا در حوزه فرهنگی مطالعات خود انجام دهید.

ساختار

همه دانش آموزان در سال اول برنامه به عنوان دانشجویان MPhil ثبت نام می کنند. ارتقاء از MPhil به PhD در پایان جلسه اول دانشگاهی برای دانش آموزان تمام وقت (یا در پایان جلسه دوم تحصیلی برای دانش آموزان پاره وقت) انجام می شود.

همه دانشجویان MPhil / PhD جدید با کمیته نظارتی سه عضو، شامل سرپرست اصلی یا اصلی و سرپرست دوم و سوم هستند. تقسیم در زمان تعهد در کمیته نظارت 60:25:15 است. در اولین سال، انتظار می رود که دانش آموزان برای یک دوره حداقل یک ساعت، با سرپرست اصلی خود به طور دو هفته ای ملاقات کنند.

سرپرست اصلی دانش آموز همیشه عضو گروه است که در آن دانش آموز ثبت شده است. ناظران دوم و سوم، که در ظرفیت مشورتی تکمیلی عمل می کنند، ممکن است از همان گروه یا سایر ادارات / مراکز در دانشکده زبان ها و فرهنگ ها یا در ادارات / مراکز دیگر دانشکده ها باشند.

بسته به ماهیت تحقیق، گاهی توصیه می شود نظارت مشترک بر اساس دو ناظر اصلی انجام شود. در چنین مواردی، دانش آموز تنها یک ناظر دیگر در کمیته خود دارد.

پیشرفت دانش آموزان بیشتر توسط یک مدرس پژوهشی اداره می شود.

در سال اول، دانشجویان برای تحقیق آماده می شوند با پیگیری یک سری سمینار آموزشی تحقیقاتی (RTS) که توسط دانشیار دانشکده برای تحقیق در دانشکده تشکیل شده و توسط آموزش عمومی در مدرسه دکترا پشتیبانی می شود.

دانش آموزانی که در حوزه مطالعات ادبی و فرهنگی مشغول به کار هستند، برای شرکت در آموزش های اضافی ارائه شده در مرکز مطالعات فرهنگی، ادبی و پست مدرن (CCLPS) دعوت شده اند.

دانش آموزان همچنین ممکن است توسط ناظران تشویق شوند تا در دوره های تحصیلات تکمیلی مرتبط با تحقیقات و نیازهای آموزشی آنها شرکت کنند. این ممکن است شامل دوره های انضباطی ویژه، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای یا آموزش پژوهشی در سایر بخش های خارج از دانشکده باشد.

در ترم 3 ، سال 1 دانش آموزان تمام وقت (سال 2 برای دانشجویان نیمه وقت) موظفند تا 15 مه هر سال یک فصل اصلی (از حدود 10،000 کلمه) و پیشنهاد تحقیق (از حدود 2000 کلمه) ارائه دهند.

فصل اصلی نمونه ای از نوشتن تحلیلی است که بخش مهمی از پایان نامه دکترا را تشکیل می دهد. این فصل باید یک استدلال ارائه کند و یک کاربرد واقعی از یک چارچوب متدولوژیکی به روشنی را به منابع اصلی تحقیق ارائه دهد.

پیشنهاد تحقیق معمولا شامل عناصر زیر است:

  1. منطق تحقیق و زمینه تحقیقات پیشنهادی
  2. سوالات اصلی پژوهش
  3. بررسی ادبیات
  4. چارچوب نظري و روش شناختي و ملاحظات
  5. روش های تحقیق پیشنهاد شده
  6. مسائل اخلاقی (در صورت امکان)
  7. ساختار تهیه شده از پایاننامه دکترا
  8. برنامه تحقیق و نوشتن
  9. کتابشناسی (از تعداد کار حذف شده)

تعدیلات به یکی یا بیشتر از این بخش ها، از جمله اضافه یا حذف در صورت مناسب، با توافق قبلی بین دانش آموزان و سرپرستان سرب امکان پذیر است.

روند ارتقاء از MPhil به مقطع دکترا براساس ارزیابی مبانی اصلی توسط کمیته تحقیق دانشجویی و در یک ارائه شفاهی 20 تا 30 دقیقه ای و پس از آن بحث صورت می گیرد. ارائه شفاهی به کارمندان دپارتمان و دانشجویان تحقیق داده می شود و کلیه اعضای کمیته نظارت در آن حضور دارند. کمیته نظارتی سپس در یک جلسه متمرکز تر درباره عملکرد دانش آموز بعد از آن بحث می کند. پس از اتمام موفقیت آمیز طرح پیشنهادی ، دانشجویان بصورت رسمی به دوره دکتری ارتقاء یافته و به سال دوم ادامه می دهند. (اگر ارزیابان نظر داشته باشند که در پیشنهاد ارتقاء نواقصی وجود داشته باشد ، از دانشجویان خواسته می شود قبل از تأیید به روزرسانی در مقطع دکتری ، آن را برای رضایت خود تجدید نظر کنند.) به طور معمول اجازه داده نمی شود دانش آموزان به سال دوم تا روند ارتقا اقدام کنند. کامل شده است.

سال دوم (یا معادل پاره وقت) معمولاً صرف تحقیق و تفحص می شود. این ممکن است با هر ترکیبی از کار میدانی و تحقیق در کتابخانه ها و مجموعه مطالب مطابق توافق دانشجو و استاد راهنما انجام شود.

سال سوم (یا معادل پاره وقت) به نوشتن تحقیق برای پایان نامه دکتری اختصاص داده شده است. در این مدت ، دانشجویان بطور معمول در سمینار تحقیقاتی که توسط مربی تحقیقات دپارتمان برگزار می شود ، ارائه می دهند و شامل تعداد معینی از کارمندان با تخصص ویژه در موضوع و سایر دانشجویان تحقیق می باشد. در طول سال سوم (یا معادل پاره وقت) دانشجویان قبل از تکمیل پیش نویس نهایی پایان نامه ، پیش نویس فصل ها را برای اظهار نظر به سرپرست اصلی خود ارائه می دهند. پس از تکمیل یک پیش نویس کامل ، کار توسط همه اعضای کمیته نظارت ارزیابی می شود و دانشجو می تواند پایان نامه را ارسال کند یا به وضعیت ادامه حرکت کند تا 12 ماه دیگر برای تکمیل پایان نامه به آنها داده شود و برای امتحان ارائه شود. پایان نامه باید ظرف 48 ماه از زمان ثبت نام (یا معادل پاره وقت) تکمیل شود.

پایان نامه - بیش از 100000 کلمه در طول - توسط دو مقام برجسته در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرد، بین آنها امتحان های تعیین شده باید تجربه قوی در مورد درجه تحصیلات پژوهشی در انگلستان و دانشگاه لندن را نشان دهد و قادر به ارائه مستقل بیرونی خارجی نظارت. اگر هیچ یک از بازرسان تجربه دانشگاه لندن ندارند، ممکن است یک صندوق لازم باشد.

دیپلم افتخاری توسط SOAS از سال 2015 ثبت نام می شود و تحت مقررات SOAS است.

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش تحقیق و برنامه های کاربردی

ما از برنامه های دانشجویان واجد شرایط دارای سطح عالی کارشناسی ارشد (یا معادل خارج از کشور) در یک موضوع مرتبط برای مقاطع تحقیقاتی در SOAS استقبال می کنیم. برنامه ها باید بصورت آنلاین ارسال شوند.

این مهم است که قبل از شروع سال تحصیلی که می خواهید در آن ثبت نام کنید ، به خوبی اعمال شوید تا به ما فرصت دهید تا درخواست خود را پردازش کنیم. اگر متقاضی دریافت بورس تحصیلی هستید ، مهلت های قبلی ممکن است اعمال شود.

برنامه دکتری SOAS رقابتی است و متقاضیان باید سابقه موفقیت تحصیلی بالا و یک پیشنهاد عملی را داشته باشند که به منافع تحقیقاتی بخش کمک کند. لطفا توجه داشته باشید: ما از برنامه های صرفاً سوداگرانه دلسرد می کنیم. برنامه های تحقیقاتی بین رشته ای خوش آمدید ، اما ممکن است فقط یک درخواست به یک وزارتخانه ارائه شود.

شرایط ورود بدون شرط زبان انگلیسی

متقاضیانی که برای تحصیل در انگلستان به ویزای ردیف 4 نیاز دارند ، باید یک گواهی آکادمی UKVI IELTS را از یک مرکز آزمون تصویب شده UKVI تهیه کنند.

متقاضیان بین المللی که برای تحصیل در انگلستان به ویزا درجه 4 نیاز دارند

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در زیر نمرات. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات

متقاضیان EEA و اتحادیه اروپا

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در هر نمره زیر. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات.
TOEFL IBT 105 کلی یا بالاتر ، با حداقل 25 نمره در زیر نمرات. 105 در کل با حداقل 22 در زیر نمرات.
یا
100 در کل با حداقل 25 در نوشتن و 22 نمره دیگر زیر نمره.
آزمون پیرسون انگلیسی (دانشگاهی) 75 کلی یا بالاتر ، با حداقل 70 زیر نمرات. 70 کلی یا بالاتر ، با حداقل 65 زیر نمره ها.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. اطلاعات محدود
لندن , سنگاپور + 1 بیشتر کمتر