مطالعات دکترا (PhD)

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعات دکترا (PhD)

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

مروری بر برنامه

برنامه دکترا در UCD مایکل Smurfit فارغ التحصیل مدرسه کسب و کار دانش آموزان ارائه می دهد یک محیط حمایتی که در آن آنها می توانند یک آموزش پژوهش در سطح جهانی است.

چه کسی برنامه دکترا است؟


برنامه دکترا مناسب برای کسانی که مایل به دنبال فرصتهای شغلی در دانشگاه ها، آموزش کسب و کار، تحقیق، مشاوره و حرفه مرتبط است.

برنامه دکترا مستلزم چه؟


برنامه دکترا یک برنامه ساخت چهار سال است که شامل دروس دوره در روش پژوهش، دوره های خاص نظم و انضباط و مهارت های عمومی و آموزش است. دانش آموزان سرپرستان و کار با پانل نظارت اختصاص داده است.

است ارزیابی های دوره ای و راهنمایی برای اطمینان دانشجویان دکترا خود را در یک دوره چهار ساله تکمیل وجود دارد. این شما مجهز با مهارت به انجام تحقیقات شما خود را. هدایت شده توسط تحقیق و توسعه حرفه ای برنامه، شما می توانید برنامه ریزی و سازماندهی ترم خود و فعالیت های تحقیقاتی در طول دوره از مطالعات خود را.

چگونه می توانم از دکتری برنامه بهره مند شوند؟


شما یکی از برنامه های پیشرو در اروپا بپیوندند. ما دانش آموزان از سراسر جهان، می دهد که این برنامه دکترا عطر و طعم متمایز بین المللی و یک محیط به چالش کشیدن برای گفتگو و بحث و تبادل نظر ایجاد جذب کند. شما امکانات بسیار عالی لذت ببرید و فرصت را به سود طرح بودجه بسیار جذاب است.

برنامه دکترا از UCD مایکل Smurfit فارغ التحصیل مدرسه کسب و کار یکی از بزرگترین برنامه های دکترا در اروپا است.

برنامه دکترا در مورد چیست؟


پژوهش سنگ بنای مدارس کسب و کار است. پویا، برنامه دکترا به خوبی منابع ما به شما می دهد به نفع یک برنامه ساخت یافته و فرصتی برای کار با دانشمندان برجسته بین المللی است.

مناطق عمده تحقیقات ما عبارتند از:

 • حسابداری
 • بانکداری و امور مالی
 • روابط صنعتی و منابع انسانی
 • مدیریت
 • مدیریت سیستم های اطلاعاتی
 • بازار یابی

هدف دوره


هدف ما ارائه آموزش و پرورش برجسته و آموزش های فنی به دانش آموزان دکترا است. آنها را تشویق به توسعه ایده های تحقیقاتی خود و انتخاب رویکردهای روش ارجح خود را تحت هدایت نزدیک از یک همکار ارشد دانشگاهی.

ساختار برنامه دکترا

برنامه دکترا در UCD مایکل Smurfit فارغ التحصیل مدرسه کسب و کار با هدف برقراری تعادل بین مولفه تدریس از برنامه و پایان نامه پژوهش.

ساختار برنامه


برنامه دکترا یک برنامه چهار ساله است معمولا. اگر شما در حال مطالعه برای دکترای خود را در صورت پاره وقت، دوره حداقل شش سال ثبت نام است.

درجه دکترای خود را بر تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه ساخت یافته از پژوهش، مطالعه و توسعه شخصی و حرفه ای تعلق می گیرد. این برنامه توسط سرپرست خود را تجویز می شوند، با مشاوره از پنل مطالعات دکترا.

شما باید سه مجموعه از ماژول در سال اول خود را از مطالعه را انجام دهید:

 • تنظیم 1: ماژول در روش های پژوهش و دوره های مرتبط.
 • مجموعه 2: ماژول های خاص که به نظم و انضباط خود و منطقه خود را از تحقیقات و خواهد شد پس با مشورت با سرپرست خود و خود را استاد مطالعات پانل تصمیم گرفت.
 • مجموعه 3: ماژول در مهارت های عمومی انتقال، از جمله پژوهش هسته ای (از جمله مهارت های نوشتن، اخلاق در پژوهش، مهارت های ارتباطی و ارائه) و تحقیقات پیشرفته (مدیریت پروژه، بودجه تحقیقات خود را، منتشر شده گرفتن).

آن نامزدها که با توجه به انجام MPhil یا دکترا در صورت پاره وقت، لطفا توجه داشته باشید که ماژول های تدریس ممکن است در طول ساعات کار عادی در روزهای هفته برنامه ریزی شده.


شما پس از این بخشی از برنامه کامل، شما را در پروژه تحقیقاتی خود تمرکز کنید، با همکاری نزدیک با سرپرست اصلی خود را و دکترا مطالعات پانل، که به شما در مطالعه خود را هدایت کند.

امتحانات


هنگامی که شما به پایان برسد پایان نامه دکترا خود، آن را برای بررسی کنید. کمیته بررسی خواهد شد تا از هر دو ممتحن داخلی و خارجی، که کارشناسان بین المللی در زمینه تحقیقات شما انجام داده اند ساخته شده است.

برنامه توسعه تحقیقات و حرفه ای


این بخشی جدایی ناپذیر از برنامه دکترا است. از آن شده است به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما در برنامه ریزی، نظارت و تکمیل دکترای خود را. آن را به یک بخش عمده ای در هدایت این دوره از تحقیقات دکترای خود را در توسعه خود را به عنوان یک محقق را بازی کند.

این برنامه به شما در برنامه ریزی تحقیقات کمک خواهد کرد، یک منبع مفید که آن را به نوشتن پایان نامه شما می آید و به شما کمک کند توسعه مهارت های کلیدی، که بسیار ارزشمند به هر دو پژوهش فعلی خود را و چشم انداز شغلی آینده خواهد بود.

در نهایت، از آن خواهد شد یک سند مهم در مرحله 1 بررسی ارزیابی و تعیین زمانی که شما آماده به ارائه پایان نامه خود هستند.

فرصت های شغلی

برنامه دکترا از UCD مایکل Smurfit فارغ التحصیل مدرسه کسب و کار در پاسخ به نیازهای کسب و کار و محیط آکادمیک با ارائه فارغ التحصیلان با توانایی بی نظیر برای انجام تحقیقات است.

از کجا می توانم بروم؟


دکترا به دنبال ارائه آموزش و پرورش و آموزش فنی برای کسانی که مایل به دنبال فرصتهای شغلی در دانشگاه ها، آموزش کسب و کار، تحقیق، مشاوره و حرفه مرتبط است.

شرایط ورود


- شما باید یکی از موارد زیر را داشته باشد:

 • حداقل 2.1 درجه اولیه در تجارت یا کسب و کار مطالعات
 • حداقل 2.1 درجه در یک موضوع از نزدیک به منطقه پیشنهاد خود را از مطالعه مربوط
 • درجه کارشناسی ارشد مناسب (یا معادل آن) از یک موسسه آموزش عالی به رسمیت شناخته شده
 • مدارک و شواهد از جایگاه علمی و / یا تجربه حرفه ای مرتبط است که هیئت مدیره کالج، دانشکده تحصیلات تکمیلی مناسب خود را برای مطالعات دکترای برآورده

- یک طرح بررسی (حدود 1000 کلمه). این باید:

 • دولت موضوع تحقیق خود را دکترای
 • مجموعه ای از ماهیت، دامنه و روش مطالعه
 • ارائه جزئیات مربوط به ارتباط و یا اهمیت موضوع تحقیق
 • شامل بررسی ادبیات اولیه مختصر.

- نام و مشخصات تماس دو داور که می تواند توانایی های فکری، بلوغ و انگیزه خود را ارزیابی کنند.

- اگر انگلیسی زبان مادری شما نیست (مگر اینکه شما مدرک اولیه خود را از طریق زبان انگلیسی انجام داده اند)، یک مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی مورد نیاز است، به عنوان مثال IELTS / TOEFL:

 • IELTS: نمره کلی 6.5، با حداقل 6 در هر بخش.
 • TOEFL: حداقل 100 در آزمون های مبتنی بر اینترنت، 250 در آزمون مبتنی بر کامپیوتر یا 600 در آزمون های مبتنی بر کاغذ.

- در صورت امکان، به شما خواهد شد بر این اساس توصیه - آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT) نمره ممکن است برای برخی مطالعات دکترای درخواست شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
ایرلند - Dublin, County Dublin
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
ایرلند - Dublin, County Dublin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات