توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زیست شناسی اکوسیستم PhD و پایداری

تمرکز اصلی کالج پژوهش زیست محیطی، تکامل، رفتار و محیط زیست، جنبه های بنیادی و کاربردی بوم شناسی، اقتصاد محیط زیست، حفاظت، آبزی پروری، رفتار حیوانات، طبقه بندی مولکولی و ژنتیک مولکولی، به ویژه ارتباط بین این جنبه ها است. خوشه دارای سطح بالایی از فعالیت های پژوهشی دربرگیرنده کارکنان دانشگاهی، دانش پژوهان پس از مدرسه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. خوشه دارای سطح بالایی از فعالیت های پژوهشی دربرگیرنده کارکنان دانشگاهی، دانش پژوهان پس از مدرسه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

استحکام تحقیق

 • رفتار حیوانات / ارتباطات
 • تنوع زیستی و خدمات اکوسیستم
 • زیست شناسی دریایی ساحلی و عمیق دریایی
 • مدیریت زیست محیطی
 • اقتصاد كيفيت آب و مديريت ساحلي پايدار
 • زیست محیطی اکوسیستم، مدل سازی و زیست شناسی ریاضی
 • زیست شناسی آب شیرین / زیست شناسی ماهی
 • گونه های مهاجم و تاثیر آنها
 • بوم شناسی، سیستماتیک و فیلوژوگرافی در جلبک ها، گیاهان، بی مهرگان، ماهی و پستانداران
 • آبزی پروری پایدار خربزه و جلبک
 • استفاده از زمین شهری، اقتصاد و مدیریت
 • ارزیابی تنوع زیستی، برنامه های کشاورزی زیست محیطی و تفریحات در فضای باز از جمله استفاده از GIS و اقتصاد سنجی فضایی
 • بوم شناسی حیات وحش، به خصوص پرندگان و پستانداران

شرایط ورود

درجه تحقيق به شما اين امکان را مي دهد تا مهارت هاي پژوهشي خود را توسعه داده و خود را به عنوان محقق اثبات کنيد. ملکه متعهد به افزایش آموزش و تدریس تحقیقاتی و ارائه فرصت های تحقیقاتی در زمینه تحصیلات تکمیلی در همه زمینه های تحصیل است. این تحقیق در زمینه تحصیلات تکمیلی در این زمینه به شرح زیر است:

داکتر فيلسوفي (دکترا) رييس فيلسوفي (MPhil)

الزامات ورود

حداقل الزامات تحصیلی برای پذیرش در یک برنامه درجه تحصیلی به طور معمول یک مدرک فوق لیسانس درجه دوم از یک انگلستان یا ROI HE ارائه دهنده، و یا یک معادل صلاحیت قابل قبول برای دانشگاه است. اطلاعات بیشتر را می توانید با تماس با مدرسه دریافت کنید.

روش تحقیق / مدت زمان

ثبت نام به صورت تمام وقت و یا به صورت پاره وقت با توجه به یک تیم نظارتی منصوب شده توسط دانشگاه است. انتظار می رود که پایان نامه خود را در پایان سه سال ثبت نام تمام وقت برای PhD، یا دو سال برای MPhil (یا معادل نیمه وقت) ارسال کنید.

الزامات زبان ENGLISH

دانشجویان بین المللی (که زبان انگلیسی آنها زبان انگلیسی نیستند)، باید بتوانند مهارت خود را در زبان انگلیسی نشان دهند. اتباع غیر EEA نیز باید UK ویزا و مهاجرت (UKVI) مورد نیاز مهاجرت برای زبان انگلیسی برای اهداف ویزا را برآورده سازد. مدارک IELTS * امتیاز 6.5، با حداقل 5.5 در هر جزء (* گرفته شده در 2 سال گذشته) مورد نیاز است.

اگر قبل از ورود به این برنامه مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، شریک زندگی ما در دانشگاه ملین بلفاست مجموعه ای از دوره های زبان انگلیسی را ارائه می دهد. این دوره های فشرده و انعطاف پذیر برای بهبود توانایی انگلیسی شما برای ورود به این برنامه طراحی شده اند.

ویژگی های خاص

گروه دارای طیف گسترده ای از ارتباطات قوی بین المللی و ملی است و از مراکز تحقیقاتی کاربردی مانند Quercus که متخصص زیست شناسی حفاظت و تنوع زیستی هستند، بهره مند می شوند. این مدرسه همچنین در موسسه دانشگاه برای یک جهانی پایدار درگیر است.

دانش آموزان به آزمایشگاه های مدرن و دفاتر موجود در مرکز زیست پزشکی پزشکی، نزدیک به سایت اصلی Lanyon دسترسی دارند. دانش آموزان همچنین دسترسی به آزمایشگاه دریایی دانشگاه، که در Portaferry واقع شده است، به طور مستقیم در محدوده Strangford Lough (بزرگترین دریا در جزایر بریتانیا) قرار دارد و این امکانات توسط کارمندان ساکن و دانشجویان و همچنین محققان مرتبط از Queen's و بازدیدکنندگان بین المللی.

با توجه به زمین شناسی منحصر به فرد ایرلند شمالی، اقلیم خفیف، خط ساحلی نسبتا طولانی و تاریخ طولانی کشاورزی مداوم، ما طیف گسترده ای از زیستگاه های جالب داریم که محیطی محرک و چالش برانگیز برای کسانی است که مایل به تحقیق در این زمینه هستند.

چشم انداز شغلی

فوق لیسانس ملکه درو مزایای استثنایی. طرح های منحصر به فرد، از جمله درجه پلاس و پژوهشگر به علاوه تقویت تعهد ما به اشتغال، در حالی که برنامه های رهبری و اجرایی نوآورانه در کنار ادغام استرلینگ با کارشناسان کسب و کار کمک می کند تا دانش آموزان ما به دست آوردن موقعیت های رهبری کلیدی هر دو سطح ملی و بین المللی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Queen's University Belfast »

این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
تمام وقت