رشته های تحصیلی (MPhil / PhD) در مطالعات ژاپنی و کره ای

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


این اداره می تواند با تحقیق و پایان نامه در مقاطع گسترده ای از موضوعات فرهنگی و زبانی ، بر مدارک دکتری و دکترا نظارت کند. دانشجویان پژوهش قصد ندارند احساس محدودیت کنند تا انتخاب موضوعات خود را به موارد ذکر شده در برابر نام اعضای کارکنان فعلی نشان دهند (دانشجویان تحصیلات تکمیلی اخیراً روی موضوعات مختلفی کار می کنند که شامل سینمای ژاپن ، متون کابوکی ، زبان و ادبیات ژاپنی مدرن ، میجی) است. متون تاریخی ، زبانشناسی و ادبیات کره ، استعمار کره ای و تاریخ قرن هجدهم). تحقیقات انجام شده در مقطع دکتری و دکترا براساس مطالب ادبی ، مستند و بایگانی موجود در SOAS و همچنین در طول کار میدانی در ژاپن و کره جمع آوری شده است.

ساختار

همه دانش آموزان در سال اول برنامه به عنوان دانشجویان MPhil ثبت نام می کنند. ارتقاء از MPhil به PhD در پایان جلسه اول دانشگاهی برای دانش آموزان تمام وقت (یا در پایان جلسه دوم تحصیلی برای دانش آموزان پاره وقت) انجام می شود.

همه دانشجویان MPhil / PhD جدید با کمیته نظارتی سه عضو، شامل سرپرست اصلی یا اصلی و سرپرست دوم و سوم هستند. تقسیم در زمان تعهد در کمیته نظارت 60:25:15 است. در اولین سال، انتظار می رود که دانش آموزان برای یک دوره حداقل یک ساعت، با سرپرست اصلی خود به طور دو هفته ای ملاقات کنند.

سرپرست اصلی دانش آموز همیشه عضو گروه است که در آن دانش آموز ثبت شده است. ناظران دوم و سوم، که در ظرفیت مشورتی تکمیلی عمل می کنند، ممکن است از همان گروه یا سایر ادارات / مراکز در دانشکده زبان ها و فرهنگ ها یا در ادارات / مراکز دیگر دانشکده ها باشند. پیشرفت دانش آموزان بیشتر توسط مدرس پژوهشی اداره می شود.

در سال اول، دانشجویان برای تحقیق آماده می شوند با پیگیری یک سری سمینار آموزشی تحقیقاتی (RTS) که توسط دانشیار دانشکده برای تحقیق در دانشکده تشکیل شده و توسط آموزش عمومی در مدرسه دکترا پشتیبانی می شود.

دانش آموزانی که در حوزه مطالعات ادبی و فرهنگی مشغول به کار هستند، برای شرکت در آموزش های اضافی ارائه شده در مرکز مطالعات فرهنگی، ادبی و پست مدرن (CCLPS) دعوت شده اند.

دانش آموزان همچنین ممکن است توسط ناظران تشویق شوند تا در دوره های تحصیلات تکمیلی مرتبط با تحقیقات و نیازهای آموزشی آنها شرکت کنند. این ممکن است شامل دوره های انضباطی ویژه، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای یا آموزش پژوهشی در سایر بخش های خارج از دانشکده باشد.

به پایان ترم اول ، دانشجویان تمام وقت موظفند یک بررسی ادبیات در حدود 5000 کلمه ارائه دهند. دستورالعمل های لازم برای این کار در سمینارهای آموزشی پژوهشی دانشکده ارائه شده است و دانشجویان با سرپرستان خود گفتگو می کنند که چگونه این بررسی ادبیات می تواند در پیشنهاد تحقیق پیشرفته و بعداً پایان نامه آنها ادغام شود.

برای فرایند ارتقاء سال 1 ، دانشجویان تمام وقت (سال 2 برای دانشجویان پاره وقت) موظفند یک نمونه کار ارتقاء 10000 کلمه ای متشکل از یک طرح تحقیقاتی و یک فصل اصلی ارائه دهند. تعداد نسبي كلمات اين دو عنصر بايد بين دانشجو و كميته نظارت تصميم گيري شود ، اما انتظار مي رود كه فصل هسته حداقل از 3000 كلمه نباشد. مهلت ارسال این نمونه کارها 15 اردیبهشت ماه هر سال است.

پیشنهاد تحقیق معمولا شامل عناصر زیر است:

  1. منطق تحقیق و زمینه تحقیقات پیشنهادی
  2. سوالات اصلی پژوهش
  3. بررسی ادبیات
  4. چارچوب نظري و روش شناختي و ملاحظات
  5. روش های تحقیق پیشنهاد شده
  6. مسائل اخلاقی (در صورت امکان)
  7. ساختار تهیه شده از پایاننامه دکترا
  8. برنامه تحقیق و نوشتن
  9. کتابشناسی

تعدیلات به یکی یا بیشتر از این بخش ها، از جمله اضافه یا حذف در صورت مناسب، با توافق قبلی بین دانش آموزان و سرپرستان سرب امکان پذیر است.

فصل اصلی باید به صورت ایده آل یک بخش تحلیلی از نوشتن باشد که در آن دانش آموز با استفاده از یک مطالعه موردی نشان می دهد که چگونه پیشنهاد تحقیق به تحقیق واقعی تبدیل می شود. بسته به ماهیت پروژه تحقیق، دستیابی به مواد اولیه اولیه می تواند قبل از اینکه دانش آموز تحقیق سال دوم را انجام می دهد، سخت باشد و در چنین مواردی، محتوا باید بین دانش آموز و کمیته نظارتی توافق شود.

فرآیند ارتقاء از MPhil به PhD وضعیت بر اساس ارزیابی آپدیت ارتقاء توسط کمیته تحقیق دانشجویی، و بر اساس یک سخنرانی دهه ای 20-30 دقیقه، و پس از بحث انجام می شود. ارائه شفاهی به کارکنان اداری و دانشجویان پژوهشی داده می شود. سه سرپرست به طور جداگانه ملاقات می کنند تا درباره نتیجه ارتقا و اطلاع رسانی به دانشجویان صحبت کنند. در تکمیل موفقیت آمیز نمونه کارها ارتقاء، دانش آموزان به صورت رسمی به دکترا ارتقا یافته و به سال دوم ادامه می دهند. (اگر محققین در معرض نقاط ضعف در نمونه کار قرار گیرند، دانش آموزان قبل از ارتقا به وضعیت دکترا می توانند از رضایت آنها تجدید نظر کنند.) دانش آموزان به طور معمول مجاز به ادامه سال دوم تا زمانی که روند ارتقاء تکمیل شده است

سال دوم (یا معادل پاره وقت) معمولاً صرف تحقیق و تفحص می شود. این ممکن است با هر ترکیبی از کار میدانی و تحقیق در کتابخانه ها و مجموعه مطالب مطابق توافق دانشجو و استاد راهنما انجام شود.

سال سوم (یا معادل پاره وقت) به نوشتن تحقیق برای پایان نامه دکتری اختصاص داده شده است. در این مدت ، دانشجویان بطور معمول در سمینار تحقیقاتی که توسط مربی تحقیقات دپارتمان برگزار می شود ، ارائه می دهند و شامل تعداد معینی از کارمندان با تخصص ویژه در موضوع و سایر دانشجویان تحقیق می باشد. در طول سال سوم (یا معادل پاره وقت) دانشجویان قبل از تکمیل پیش نویس نهایی پایان نامه ، پیش نویس فصل ها را برای اظهار نظر به سرپرست اصلی خود ارائه می دهند. پس از تکمیل یک پیش نویس کامل ، کار توسط همه اعضای کمیته نظارت ارزیابی می شود و دانشجو می تواند پایان نامه را ارسال کند یا به وضعیت ادامه حرکت کند تا 12 ماه دیگر برای تکمیل پایان نامه به آنها داده شود و برای امتحان ارائه شود. پایان نامه باید ظرف 48 ماه از زمان ثبت نام (یا معادل پاره وقت) تکمیل شود.

پایان نامه - بیش از 100،000 کلمه در طول - توسط دو مقام برجسته در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرد، یکی از آنها دارای تجربه در دانشگاه لندن است و حداقل یکی از آنها خارج از SOAS .

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش تحقیق و برنامه های کاربردی

ما از برنامه های دانشجویان واجد شرایط دارای سطح عالی کارشناسی ارشد (یا معادل خارج از کشور) در یک موضوع مرتبط برای مقاطع تحقیقاتی در SOAS استقبال می کنیم. برنامه ها باید بصورت آنلاین ارسال شوند.

این مهم است که قبل از شروع سال تحصیلی که می خواهید در آن ثبت نام کنید ، به خوبی اعمال شوید تا به ما فرصت دهید تا درخواست خود را پردازش کنیم. اگر متقاضی دریافت بورس تحصیلی هستید ، مهلت های قبلی ممکن است اعمال شود.

برنامه دکتری SOAS رقابتی است و متقاضیان باید سابقه موفقیت تحصیلی بالا و یک پیشنهاد عملی را داشته باشند که به منافع تحقیقاتی بخش کمک کند. لطفا توجه داشته باشید: ما از برنامه های صرفاً سوداگرانه دلسرد می کنیم. برنامه های تحقیقاتی بین رشته ای خوش آمدید ، اما ممکن است فقط یک درخواست به یک وزارتخانه ارائه شود.

شرایط ورود بدون شرط زبان انگلیسی

متقاضیانی که برای تحصیل در انگلستان به ویزای ردیف 4 نیاز دارند ، باید یک گواهی آکادمی UKVI IELTS را از یک مرکز آزمون تصویب شده UKVI تهیه کنند.

متقاضیان بین المللی که برای تحصیل در انگلستان به ویزا درجه 4 نیاز دارند

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در زیر نمرات. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات

متقاضیان EEA و اتحادیه اروپا

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در هر نمره زیر. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات.
TOEFL IBT 105 کلی یا بالاتر ، با حداقل 25 نمره در زیر نمرات. 105 در کل با حداقل 22 در زیر نمرات.
یا
100 در کل با حداقل 25 در نوشتن و 22 نمره دیگر زیر نمره.
آزمون پیرسون انگلیسی (دانشگاهی) 75 کلی یا بالاتر ، با حداقل 70 زیر نمرات. 70 کلی یا بالاتر ، با حداقل 65 زیر نمره ها.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. اطلاعات محدود
لندن , سنگاپور + 1 بیشتر کمتر