رشته های تحصیلی در مطالعات فیلم

مرکز مطالعات فیلم و سینما برنامه های کاربردی برای تحقیقات انضباطی و بین رشته ای در مطالعات فیلم و صفحه نمایش با توجه خاص به آفریقا، آسیا و خاورمیانه و خاورمیانه را دعوت می کند. مرکز تمرکز جغرافیایی بر روی صنایع فیلم و صفحه نمایش و جنبشهای فراتر از اقتصادهای تولید، توزیع و نمایشگاه غربی "جهانی" در هالیوود و اروپای غربی، مرکز را منحصر به فرد در رویکرد خود می کند. ما همچنین علاقمندیم که تحقیقات در خصوص ماهیت فراملیتی، بین فرهنگی و چند رسانه ای تصویر در قرن بیست و بیست و یکم را ترویج کنیم.

در صنعت جهانی، پژوهشگران فیلم و رسانه و متخصصان به طور فزاینده ای نیاز به حرکت در جهت مطالعه فرهنگ های تصویری و صنایع فراتر از هژمونی تاریخی صنایع اروپایی و هالیوود دارند. محدوده تخصص در مطالعات فیلم و صفحه نمایش غربی غربی و فرهنگ های ارائه شده در SOAS فرصتی منحصر به فرد برای پاسخ دادن و کمک به بحث های انتقادی و نظری در حال حاضر در این رشته ها را فراهم می کند با ارائه یک خانه فکری پر جنب و جوش برای دانشجویان پژوهشی با علاقه به فیلم و صفحه نمایش مطالعات.

ساختار

همه دانش آموزان در سال اول برنامه به عنوان دانشجویان MPhil ثبت نام می کنند. ارتقاء از MPhil به PhD در پایان جلسه اول دانشگاهی برای دانش آموزان تمام وقت (یا در پایان جلسه دوم تحصیلی برای دانش آموزان پاره وقت) انجام می شود.

همه دانشجویان MPhil / PhD جدید با کمیته نظارتی سه عضو، شامل سرپرست اصلی یا اصلی و سرپرست دوم و سوم هستند. تقسیم در زمان تعهد در کمیته نظارت 60:25:15 است. در اولین سال، انتظار می رود که دانش آموزان برای یک دوره حداقل یک ساعت، با سرپرست اصلی خود به طور دو هفته ای ملاقات کنند.

سرپرست اصلی دانش آموز همیشه عضو گروه است که در آن دانش آموز ثبت شده است. ناظران دوم و سوم، که در ظرفیت مشورتی تکمیلی عمل می کنند، ممکن است از همان گروه یا سایر ادارات / مراکز در دانشکده زبان ها و فرهنگ ها یا در ادارات / مراکز دیگر دانشکده ها باشند.

بسته به ماهیت تحقیق، گاهی توصیه می شود نظارت مشترک بر اساس دو ناظر اصلی انجام شود. در چنین مواردی، دانش آموز تنها یک ناظر دیگر در کمیته خود دارد.

پیشرفت دانش آموزان بیشتر توسط یک مدرس پژوهشی اداره می شود.

در سال اول، دانشجویان برای تحقیق آماده میشوند با پیگیری یک سمینار آموزشی پژوهشی (RTS) که توسط دانشیار دانشکده برای تحقیق در سطح دانشکده تشکیل شده و توسط آموزش عمومی در پیشنهاد در اداره انکشافی تحصیلی (ADD) پشتیبانی شده است.

دانش آموزانی که در حوزه مطالعات ادبی و فرهنگی مشغول به کار هستند، برای شرکت در آموزش های اضافی ارائه شده در مرکز مطالعات فرهنگی، ادبی و پست مدرن (CCLPS) دعوت شده اند.

دانش آموزان همچنین ممکن است توسط ناظران تشویق شوند تا در دوره های تحصیلات تکمیلی مرتبط با تحقیقات و نیازهای آموزشی آنها شرکت کنند. این ممکن است شامل دوره های انضباطی ویژه، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای یا آموزش پژوهشی در سایر بخش های خارج از دانشکده باشد.

دانشجویان تمام وقت 1 سال (2 سال برای دانش آموزان پاره وقت) برای ارسال یک فصل اصلی و پیشنهاد تحقیق (از حدود 10،000 کلمه) تا جمعه 6 مه 2016، معمولا شامل عناصر زیر است:

  1. منطق تحقیق و زمینه تحقیقات پیشنهادی
  2. سوالات اصلی پژوهش
  3. بررسی ادبیات
  4. چارچوب نظري و روش شناختي و ملاحظات
  5. روش های تحقیق پیشنهاد شده
  6. مسائل اخلاقی (در صورت امکان)
  7. ساختار تهیه شده از پایاننامه دکترا
  8. برنامه تحقیق و نوشتن
  9. کتابشناسی

تعدیلات به یکی یا بیشتر از این بخش ها، از جمله اضافه یا حذف در صورت مناسب، با توافق قبلی بین دانش آموزان و سرپرستان سرب امکان پذیر است.

روند ارتقاء از MPhil به PhD وضعیت بر اساس ارزیابی فصل اصلی توسط کمیته تحقیق دانشجویی، و در ارائه 20-30 دقیقه سخنرانی، و پس از بحث است. ارائه شفاهی به کارکنان بخش و دانشجویان پژوهشی داده می شود. در پایان موفقیت آمیز پیشنهاد پیشنهادی، دانش آموزان به طور رسمی به دکترا ارتقا یافته و به سال دوم ادامه می دهند. (اگر ارزیابان در معرض کمبود پیشنهاد پیشنهاد ارتقاء قرار گیرند، دانش آموزان قبل از ارتقا به وضعیت دکترا می توانند از آن برای رضایت خود تجدید نظر کنند.) دانش آموزان به طور معمول مجاز به ادامه سال دوم تا مرحله ارتقاء نیستند کامل شده است.

سال دوم (یا معادل نیمه وقت) معمولا به تحقیق اختصاص می یابد. این ممکن است با هر ترکیبی از تحقیقات میدانی و تحقیق در کتابخانه ها و مجموعه مواد به عنوان توافق شده بین دانش آموز و ناظر (ها) باشد.

سال سوم (یا معادل نیمه وقت) به نوشتن پژوهش برای پایان نامه دکترای اختصاص یافته است. در طی این دوره، دانش آموزان معمولا در یک سمینار پژوهشی توسط مدرس پژوهشی اداره، شامل تعدادی از کارکنان با تخصص ویژه در موضوع و سایر دانش پژوهان ارائه می شود. در طول سال سوم (یا معادل نیمه وقت) دانش آموزان قبل از تکمیل یک پیش نویس نهایی این پایان نامه، پیش نویس های اصلی را برای نظارت اصلی خود برای نظر ارائه می دهند. پس از تکمیل تکالیف کامل، این کار توسط همه اعضای کمیته نظارت ارزیابی می شود و دانشجویان می توانند پایان نامه را ارائه دهند یا به مرحله ادامه حرکت بپردازند تا 12 ماه طول بکشد تا پایان نامه پایان یابد و برای آزمون ارائه شود. پایان نامه باید ظرف 48 ماه از زمان ثبت نام (یا معادل نیمه وقت) تکمیل شود.

پایان نامه - بیش از 100000 کلمه در طول - توسط دو مقام برجسته در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرد. بین آنها، مأمورین منتخب باید تجربۀ قوی تحصیلی را در انگلستان و دانشگاه لندن نشان دهند و بتوانند نظارت مستمر خارجی مستقل را ارائه دهند. اگر هیچ یک از بازرسان تجربه دانشگاه لندن ندارند، ممکن است یک صندوق لازم باشد.

مدارک تحصیلی دکترا توسط SOAS از سال 2013 ثبت نام می شود و تحت مقررات SOAS دارند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 19 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,271 GBP
هزینه تمام وقت انگلیس / اتحادیه اروپا: £ 4،271؛ هزینه تمام وقت در خارج از کشور: 16،950 پوند در هر سال تحصیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
سپتامبر 1, 2021
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 1, 2021
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date