رشته های تحصیلی در مطالعات رسانه ای

مطالعات رسانه ای و فیلم در SOAS دارای یک برنامه در حال گسترش تحقیقاتی در زمینه دکترا است که تعداد کمی از سی دانشجوی تحقیق در حال حاضر ثبت نام می کنند. دانش پژوهان ما در یک موضوع فوق العاده وسیع از نظر موضوعی و تجربی کار می کنند و تقریبا نیمی از آنها از آفریقا، خاورمیانه و آسیا و نیمی از اروپا و آمریکای شمالی است.

این مرکز تاکید بر دستیابی به مهارتهای نظری انتقادی و درک عمیق زبانشناسی و فرهنگی رسانهها و فرمها و شیوههای فیلم است.

دکترای مطالعات رسانه ای و فیلم درجه پژوهشی است که شامل تحقیقات اصلی در برخی از جنبه های مسائل نظری و جهانی معاصر رسانه ها و فیلم ها می شود. رویکرد ما به مطالعات رسانه ای و فیلم شامل یک نقد توسعه یافته ی یورو کانتیسم می شود. تخصص ما این است که تجزیه و تحلیل صنایع فیلم و رسانه، محتویات آنها و مخاطبان آنها در آسیا، آفریقا، خاورمیانه و تبارها، یک رویکرد به اندازه ای مناسب برای تحقیق در رسانه های آمریکای لاتین، شرق اروپا و جریان اصلی "غربی" مناسب است.

در سال 2007، یک جریان دکترا را طراحی کردیم تا روابط بین تئوری و عمل را ادغام و بازجویی کنیم. کار ارسالی شامل 60 هزار کلمه کار نوشته شده و تا یک ساعت از مواد صوتی و تصویری است.

درجه تحقیق در رسانه ها و فیلم به طور معمول طول می کشد سه سال و یا تا حداکثر چهار سال باید دوره های گسترده ای از کارهای زمینه مورد نیاز است. ثبت نام نیمه وقت نیز ممکن است.

این مرکز تاکید بر میان رشته ای و تمرکز بر روی تخصص در سراسر مدرسه است. بنابراین برنامه دکترا به همان اندازه برای محققانی که مایل به مطالعه دقیق رسانه ها و فیلم ها در آسیا یا آفریقا هستند و به کسانی که مایل به ترکیب مطالعات رسانه ای و فیلم با سایر رشته ها هستند، شامل مطالعات زبان و فرهنگ از طریق علوم انسانی به علوم اجتماعی.

ما دانش پژوهان را یکی از مهمترین نقاط قوت تحقیقاتی ما در نظر می گیریم و به آنها توصیه می کنیم مجموعه ای از پروژه ها را به صورت فرد یا همکاری، که مربوط به حرفه های آتی آنها باشد، ارائه دهیم. در سال گذشته ما نیز آنها را تشویق می کنیم که سمپوزیوم ها و جشنواره های فیلم را بر اساس زمینه های تخصص خاص خود و با مخاطبان گسترده تر سازماندهی کنند. به عنوان مثال، گروه اجتماعی Sacredmediacow رهبری دانشجویان یک کنفرانس در رسانه ها در هند برگزار کرد و یک کتاب ویرایش شده، رسانه های رسانه ای هند و سیاست تغییر، که توسط Routledge منتشر شد. دانش آموزان دیگر در پاییز هر سازماندهی رویدادهای رسانه های کوچک (smallmediainitiative.com) را درگیر می کنند. بسیاری از دانشجویان نیز در کنفرانس های ملی و بین المللی مقاله هایی را چاپ می کنند و برخی نیز در نشریات علمی منتشر می کنند.

ساختار

درجه تحقيق دو راه دارد. اولین مسیر تحقیق استاندارد شامل پایان نامه 100000 کلمه است. دومین جریان تحقیق با یک جزء عملی طراحی شده برای حرفه ای های فیلم و رسانه ای است که مایلند پژوهش های دکترا را با استفاده عملی ترکیب کنند. این تحقیق شامل پایان نامه 60000 کلمه با یک ساعت تولید فیلم / فیلم (به منظور تایید) خواهد بود.

شما به عنوان یک دانشجوی تحقیق در مرکز مطالعات رسانه و فیلم ثبت نام می کنید که یک نهاد مستقل در مدرسه است. مدارک تحصیلی توسط دانشگاه لندن اعطا می شود.

تحقیقات شما توسط کمیته تحقیقاتی سه کارمند، متشکل از دو ناظر و پیش از کمیته، که به طور معمول کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد است، هدایت خواهد شد. بسته به ماهیت تحقیق شما، دو نوع نظارت وجود دارد.

  • شما ممکن است یک سرپرست اصلی داشته باشید که شخص اصلی مسئول هدایت تحقیقات شما و یک سرپرست دوم با نقش کمتری است که تخصص بیشتری را ارائه می دهد.
  • در عوض، ممکن است برای شما هماهنگ نظارت مناسب تر باشد، معمولا یک سرپرست یک متخصص رسانه یا فیلم است، دیگری متخصص منطقه ای که در حال تحقیق و یا رشته ای هستید که به رسانه یا فیلم پیوند می دهید.

در سال اول، شما با دنبال کردن برنامه آموزشی MPhil برای تحقیق آماده می شوید. هدف از برنامه آموزشی این است که شما را در زمینه تئوری، روش، منطقهای، فرهنگی، زبانی و تخصص خاص انضباطی که ممکن است برای تحقیق شما مورد نیاز است، به شما بدهند.

دوره های مورد نیاز:

  • سمینار آموزشی MPhil - یک دوره هفتگی سمینارها مخصوصا برای دانشجویان سال اول تحقیق، برنامه درسی که توسط منافع و الزامات دانشجویان در آن سال مشخص می شود
  • سمینار پژوهشی CMFS - یک سمینار هفتگی با حضور کل کارکنان و دانشجویان دانشگاه که در آن موضوعات معاصر در تحقیقات و عملکرد رسانه ها توسط محققان برجسته در زمینه مطالعات رسانه ای و فیلم، کارگردانان مستقل فیلم و فعالان غیر دولتی و رسانه ها ارائه شده است.
  • روش های تحقیق روش - یک دوره هفتگی بیش از یک دوره، طراحی شده برای ارائه پایه جامد در روش های مورد نیاز برای انواع مختلف تحقیق. این شامل تاکید بر گفتمان و تحلیل تفسیری است.

سایر عناصر بین شما، مدرس فوق لیسانس و سرپرست شما (ها) توافق خواهند شد. این ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • تئوری رسانه یا تئوری فیلم - احتمالا از شما خواسته خواهد شد تا اولین دوره یک یا چند دوره نظریه های رسانه ای یا فیلمی را بگذرانید، بسته به اینکه چه پیشینه ای نظری دارید. هدف این است که شما را به طیف وسیعی از رویکردهای نظری مورد نیاز برای تحقیق خود بسپارید.

دوره های جاری عبارتند از:

  • مسائل نظری و معاصر در رسانه ها و مطالعات فرهنگی
  • مسائل نظری و معاصر در رسانه های جهانی و ارتباطات پست ملی
  • مسائل نظری و معاصر در رسانه ها، فن آوری های ارتباطی و توسعه

عناصر اختیاری اضافی ممکن است شامل دوره های تخصص انضباطی، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای باشند که شما و کارکنان مرکز می پذیرند که برای تحقیقات شما مفید هستند.

تولید چند رسانه ای و تصویری - مرکز بصورتی پایدار و محکم متعهد به پیوند بین تئوری و عمل است، به خصوص در دوران دیجیتال. ما یک واحد چند منظوره مجهز داریم و آموزش برای دسترسی به طیف وسیعی از نیازهای چند رسانه ای در دسترس است

به غیر از تحقیقات رسمی دکترای ما، شما را تشویق می کنیم که نمونه کارها را تهیه کنید که شامل مواد دانلود شده و اسکن شده، پروژه های کوچکتر (فردی یا همکاری) باشد که ممکن است برای حرفه آینده شما مهم باشد.

همچنین، لندن یکی از پایتخت های رسانه ها و فیلم های جهان است. بنابراین ما شما را تشویق می کنیم تا به طور کامل از آنچه در دسترس است استفاده کنید. به استثنای موسسه فیلم بریتانیا، ما با همکاری کالج های اصلی در رسانه ها و فیلم های آموزشی دانشگاه، از جمله Birkbeck، Goldsmiths، Kings and Queen Mary، همکاری نهائی رسمی داشته ایم. ما عضو گروه مطالعات Screen است که بخش اصلی فیلم و رسانه را در دانشگاه لندن تشکیل می دهد که رویداد و سریال های کنفرانس پژوهشی خود را برگزار می کند.

جدول زمانی

در ماه مه سال اول، شما یک گزارش تحقیق ارتقاء 15000 کلمه را ارائه می دهید که در آن سؤالات پژوهشی پیشنهادی خود، پیشینه تجربی و چارچوب نظری که شما پیشنهاد می دهید استفاده کنید. این توسط دو دانشگاهی، معمولا دومین سرپرست و کسی که خارج از مرکز است و متخصص در این موضوع است، ارزیابی می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز گزارش ارتقاء، شما به صورت رسمی به PhD ارتقا می دهید و به مرحله تحقیق ادامه می دهید، که به طور معمول طول می کشد تا یک سال. اگر ارزيابيگران در اين گزارش در معرض نقاط ضعف قرار داشته باشند، از شما خواسته مي شود قبل از اينکه بتوانيد به پژوهش بپردازيد، رضايت خود را اصلاح کنيد.

سال دوم به طور معمول صرف تحقیقات می شود. این ممکن است با هر ترکیبی از کارهای زمینه، پژوهش در کتابخانه ها، آرشیوهای فیلم و رسانه، جشنواره های بین المللی فیلم و یا رسانه ها با هماهنگی با سرپرست شما (ها) باشد.

سال سوم به نوشتن تحقیقات خود را برای پایان نامه دکترای خود اختصاص داده است. در طول این مدت، به طور معمول به سمینار پژوهشی تحصیلات تکمیلی ارائه می شود که شامل کارمندان و سایر دانش پژوهان است. در طی این مدت، قبل از نوشتن پیش نویس نهایی برای معاینه، پیشنهادهای فصل را برای سرپرست (ها) نظر بدهید. پایان نامه شما توسط دو مقام اصلی در زمینه مطالعات رسانه ای یا فیلم مورد بررسی قرار می گیرد. یکی از دانشگاههای داخلی لندن خواهد بود. محقق خارجی همیشه محقق خارج از دانشگاه لندن است.

اگر شما در حال تحصیل در رشته پاره وقت هستید، دوره های تئوری مورد نیاز خود را در اولین سال تحصیلی خود قرار می دهید و در سمینار آموزش MPhil شرکت می کنید و در سال دوم خود گزارش تحقیقاتی خود را بنویسید. مدت زمان برای رشته یا سایر تحقیقات و نوشتن، مطابق با آن تنظیم شده است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 19 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

این دوره واقع در پردیس
Duration
3 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,271 GBP
هزینه تمام وقت انگلیس / اتحادیه اروپا: £ 4،271؛ هزینه تمام وقت در خارج از کشور: 16،950 پوند در هر سال تحصیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
سپتامبر 1, 2021
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 1, 2021
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date