رشته های تحصیلی (MPhil / PhD) در مطالعات رسانه ای

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


مطالعات رسانه ای و فیلم در SOAS دارای یک برنامه در حال گسترش تحقیقات دکترا با حدود سی دانشجوی تحقیقاتی است که در حال حاضر ثبت نام کرده اند. دانشجویان تحقیقاتی ما روی موضوعات بسیار گسترده و نظری و تجربی کار می کنند که نیمی از آنها از آفریقا ، خاورمیانه و آسیا و نیمی از اروپا و آمریکای شمالی آمده اند.

این مرکز تاکید بر دستیابی به مهارتهای نظری انتقادی و درک عمیق زبانشناسی و فرهنگی رسانهها و فرمها و شیوههای فیلم است.

دکترای مطالعات رسانه و فیلم یک مدرک پژوهشی است که شامل تحقیقات اصلی در مورد برخی جنبه های مباحث نظری و جهانی معاصر در رسانه و فیلم است. رویکرد ما به رسانه ها و مطالعات فیلم مستلزم نقد توسعه یافته یورو کانونیسم است. تخصص ما تجزیه و تحلیل صنعت فیلم و رسانه ، محتویات و مخاطبان آنها در آسیا ، آفریقا ، خاورمیانه و ساسپوراهای آنها است ، رویکردی که به همان اندازه مناسب تحقیقات در زمینه آمریکای لاتین ، اروپای شرقی و جریان اصلی رسانه های غربی است.

در سال 2007، یک جریان دکترا را طراحی کردیم تا روابط بین تئوری و عمل را ادغام و بازجویی کنیم. کار ارسالی شامل 60 هزار کلمه کار نوشته شده و تا یک ساعت از مواد صوتی و تصویری است.

درجه تحقیق در رسانه ها و فیلم به طور معمول طول می کشد سه سال و یا تا حداکثر چهار سال باید دوره های گسترده ای از کارهای زمینه مورد نیاز است. ثبت نام نیمه وقت نیز ممکن است.

این مرکز بر میان رشته ای تاکید می کند و تخصص را در سراسر مدرسه ترسیم می کند. بنابراین برنامه دکتری برای محققانی که مایل به مشارکت در یک مطالعه دقیق از رسانه و فیلم در آسیا یا آفریقا هستند و برای کسانی که مایل به تلفیق مطالعات رسانه ای و فیلم با سایر رشته ها هستند ، متناسب با مطالعه زبان و فرهنگ از طریق علوم انسانی به علوم اجتماعی.

ما دانشجویان پژوهشی را یکی از اصلی ترین نقاط قوت تحقیقاتی ما می دانیم و به آنها توصیه می کنیم که یک نمونه کارها از پروژه ها اعم از فردی یا مشارکتی تهیه کنند که مربوط به مشاغل آینده آنها باشد. در سال پایانی آنها ، ما همچنین آنها را به برگزاری سمپوزیها و جشنواره های فیلم بر اساس رشته های تخصصی خود و با هدف مخاطبان گسترده تر تشویق می کنیم. به عنوان مثال ، مجموعه دانش آموزی Sacredmediacow کنفرانسی در مورد رسانه ها در هند ترتیب داد و یک کتاب ویرایش شده ، رسانه های جمعی هند و سیاست تغییر را تهیه کرد ، که توسط Routledge منتشر شده است. دانش آموزان دیگر هر پاییز با سازمان برنامه های رسانه های کوچک درگیر شده اند. بسیاری از دانشجویان در کنفرانس های ملی و بین المللی نیز مقالات ارائه می دهند و برخی در مجلات دانشگاهی منتشر می کنند.

ساختار

درجه تحقيق دو راه دارد. اولین مسیر تحقیق استاندارد شامل پایان نامه 100000 کلمه است. دومین جریان تحقیق با یک جزء عملی طراحی شده برای حرفه ای های فیلم و رسانه ای است که مایلند پژوهش های دکترا را با استفاده عملی ترکیب کنند. این تحقیق شامل پایان نامه 60000 کلمه با یک ساعت تولید فیلم / فیلم (به منظور تایید) خواهد بود.

شما به عنوان یک دانشجوی تحقیق در مرکز مطالعات رسانه و فیلم ثبت نام می کنید که یک نهاد مستقل در مدرسه است. مدارک تحصیلی توسط دانشگاه لندن اعطا می شود.

تحقیقات شما توسط کمیته تحقیقاتی سه نفر از کارمندان ، متشکل از دو ناظر و یک رئیس کمیته ، که به طور معمول مدرس تحصیلات تکمیلی است ، هدایت می شود. بسته به ماهیت تحقیق شما ، دو نوع نظارت ممکن وجود دارد.

  • شما ممکن است یک سرپرست اصلی داشته باشید که شخص اصلی مسئول هدایت تحقیقات شما و یک سرپرست دوم با نقش کمتری است که تخصص بیشتری را ارائه می دهد.
  • در عوض، ممکن است برای شما هماهنگ نظارت مناسب تر باشد، معمولا یک سرپرست یک متخصص رسانه یا فیلم است، دیگری متخصص منطقه ای که در حال تحقیق و یا رشته ای هستید که به رسانه یا فیلم پیوند می دهید.

در سال اول، شما با دنبال کردن برنامه آموزشی MPhil برای تحقیق آماده می شوید. هدف از برنامه آموزشی این است که شما را در زمینه تئوری، روش، منطقهای، فرهنگی، زبانی و تخصص خاص انضباطی که ممکن است برای تحقیق شما مورد نیاز است، به شما بدهند.

دوره های مورد نیاز:

  • سمینار آموزشی MPhil - یک دوره هفتگی سمینارها مخصوصاً برای دانشجویان پژوهشی سال اول ، برنامه درسی که با توجه به علایق و نیاز دانشجویان در آن سال خاص تعیین می شود
  • سمینار پژوهشی CMFS - یک سمینار هفتگی با حضور کل کارکنان و دانشجویان دانشگاه که در آن موضوعات معاصر در تحقیقات و عملکرد رسانه ها توسط محققان برجسته در زمینه مطالعات رسانه ای و فیلم، کارگردانان مستقل فیلم و فعالان غیر دولتی و رسانه ها ارائه شده است.
  • دوره روش های تحقیق - یک دوره هفتگی به مدت یک ترم ، به منظور ایجاد یک پایه محکم در روش های مورد نیاز برای انواع مختلف تحقیق طراحی شده است. این شامل تأکید بر گفتمان و تحلیل تفسیری است.

سایر عناصر بین شما ، معلم تحصیلات تکمیلی و سرپرست (های) شما توافق خواهند شد. اینها ممکن است شامل شود

  • تئوری رسانه یا تئوری فیلم - احتمالا از شما خواسته خواهد شد تا اولین دوره یک یا چند دوره نظریه های رسانه ای یا فیلمی را بگذرانید، بسته به اینکه چه پیشینه ای نظری دارید. هدف این است که شما را به طیف وسیعی از رویکردهای نظری مورد نیاز برای تحقیق خود بسپارید.

دوره های جاری عبارتند از:

  • مسائل نظری و معاصر در رسانه ها و مطالعات فرهنگی
  • مسائل نظری و معاصر در رسانه های جهانی و ارتباطات پست ملی
  • موضوعات نظری و معاصر در رسانه ها ، فن آوری های ارتباطی و توسعه

عناصر اختیاری اضافی ممکن است شامل دوره های تخصص انضباطی، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای باشند که شما و کارکنان مرکز می پذیرند که برای تحقیقات شما مفید هستند.

تولید چندرسانه ای و ویدئویی - این مرکز بطور جدی متعهد به پیوند بین تئوری و عمل ، به ویژه در دوره دیجیتال است. ما یک واحد چندرسانه ای مجهز داریم و آموزش برای رفع نیازهای چندرسانه ای در دسترس است.

به غیر از تحقیقات رسمی دکترای ما، شما را تشویق می کنیم که نمونه کارها را تهیه کنید که شامل مواد دانلود شده و اسکن شده، پروژه های کوچکتر (فردی یا همکاری) باشد که ممکن است برای حرفه آینده شما مهم باشد.

همچنین لندن یکی از رسانه ها و پایتخت های فیلم در جهان است. بنابراین ما شما را تشویق می کنیم تا از آنچه در دسترس است استفاده کامل کنید. جدا از انستیتوی فیلم بریتانیا ، ما با کالج های اصلی دانشگاه در زمینه رسانه و فیلم تدریس ، از جمله Birkbeck ، Goldsmiths ، Kings و Queen Mary ، همکاری رسمی و رسمی داریم. ما عضو گروه مطالعات صفحه نمایش هستیم ، گروه های اصلی فیلم و رسانه در دانشگاه لندن را تشکیل می دهیم ، که برنامه آموزشی تحقیقاتی و مجموعه های کنفرانس خود را برگزار می کند.

جدول زمانی

در ماه مه سال اول، شما یک گزارش تحقیق ارتقاء 15000 کلمه را ارائه می دهید که در آن سؤالات پژوهشی پیشنهادی خود، پیشینه تجربی و چارچوب نظری که شما پیشنهاد می دهید استفاده کنید. این توسط دو دانشگاهی، معمولا دومین سرپرست و کسی که خارج از مرکز است و متخصص در این موضوع است، ارزیابی می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز گزارش ارتقاء، شما به صورت رسمی به PhD ارتقا می دهید و به مرحله تحقیق ادامه می دهید، که به طور معمول طول می کشد تا یک سال. اگر ارزيابيگران در اين گزارش در معرض نقاط ضعف قرار داشته باشند، از شما خواسته مي شود قبل از اينکه بتوانيد به پژوهش بپردازيد، رضايت خود را اصلاح کنيد.

سال دوم به طور معمول صرف تحقیقات می شود. این ممکن است با هر ترکیبی از کارهای زمینه، پژوهش در کتابخانه ها، آرشیوهای فیلم و رسانه، جشنواره های بین المللی فیلم و یا رسانه ها با هماهنگی با سرپرست شما (ها) باشد.

سال سوم به نوشتن تحقیقات خود برای پایان نامه دکتری اختصاص داده شده است. در طی این مدت ، شما به طور معمول یک سمینار تحقیقاتی در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می دهید که شامل کارمندان و سایر دانشجویان تحقیق می باشد. در این مدت پیش نویس ها پیش نویس های خود را برای اظهار نظر به سرپرست (های) خود ارائه می دهید. پایان نامه شما توسط دو مقام پیشرو در زمینه رسانه یا مطالعات فیلم بررسی خواهد شد. یکی از آنها داخلی در دانشگاه لندن خواهد بود. کنکور خارجی همیشه محقق خارج از دانشگاه لندن است.

اگر شما در حال تحصیل در رشته پاره وقت هستید، دوره های تئوری مورد نیاز خود را در اولین سال تحصیلی خود قرار می دهید و در سمینار آموزش MPhil شرکت می کنید و در سال دوم خود گزارش تحقیقاتی خود را بنویسید. مدت زمان برای رشته یا سایر تحقیقات و نوشتن، مطابق با آن تنظیم شده است.

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش تحقیق و برنامه های کاربردی

ما از برنامه های دانشجویان واجد شرایط دارای سطح عالی کارشناسی ارشد (یا معادل خارج از کشور) در یک موضوع مرتبط برای مقاطع تحقیقاتی در SOAS استقبال می کنیم. برنامه ها باید بصورت آنلاین ارسال شوند.

این مهم است که قبل از شروع سال تحصیلی که می خواهید در آن ثبت نام کنید ، به خوبی اعمال شوید تا به ما فرصت دهید تا درخواست خود را پردازش کنیم. اگر متقاضی دریافت بورس تحصیلی هستید ، مهلت های قبلی ممکن است اعمال شود.

برنامه دکتری SOAS رقابتی است و متقاضیان باید سابقه موفقیت تحصیلی بالا و یک پیشنهاد عملی را داشته باشند که به منافع تحقیقاتی بخش کمک کند. لطفا توجه داشته باشید: ما از برنامه های صرفاً سوداگرانه دلسرد می کنیم. برنامه های تحقیقاتی بین رشته ای خوش آمدید ، اما ممکن است فقط یک درخواست به یک وزارتخانه ارائه شود.

شرایط ورود بدون شرط زبان انگلیسی

متقاضیانی که برای تحصیل در انگلستان به ویزای ردیف 4 نیاز دارند ، باید یک گواهی آکادمی UKVI IELTS را از یک مرکز آزمون تصویب شده UKVI تهیه کنند.

متقاضیان بین المللی که برای تحصیل در انگلستان به ویزا درجه 4 نیاز دارند

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در زیر نمرات. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات

متقاضیان EEA و اتحادیه اروپا

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در هر نمره زیر. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات.
TOEFL IBT 105 کلی یا بالاتر ، با حداقل 25 نمره در زیر نمرات. 105 در کل با حداقل 22 در زیر نمرات.
یا
100 در کل با حداقل 25 در نوشتن و 22 نمره دیگر زیر نمره.
آزمون پیرسون انگلیسی (دانشگاهی) 75 کلی یا بالاتر ، با حداقل 70 زیر نمرات. 70 کلی یا بالاتر ، با حداقل 65 زیر نمره ها.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. اطلاعات محدود
لندن , سنگاپور + 1 بیشتر کمتر